Apple

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,270 μηνύματα.
Εγώ έχω και θα μείνω με το iPhone 13 μου το οποίο είναι άριστο σε όλους τους τομείς.✌️✌️
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
@Joji Εγώ έχω το Apple Watch 7 πάντως, το οποίο είναι εξαιρετικό
418 ευρώ το αγόρασες αν επιτρέπεται?
Ή υπήρχε ας πούμε 50%εκπτωση?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ έχω και θα μείνω με το iPhone 13 μου το οποίο είναι άριστο σε όλους τους τομείς.✌️✌️
Ακριβώς! Είναι να βρεις αυτό το μοντέλο με τα αρτιότερα χαρακτηριστικά επεξεργαστή κλπ ✌️✌️✌️
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,270 μηνύματα.
Τώρα πάμε για I watch
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,569 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Έκανα λάθος πριν το 13 mini δεν φεύγει από το line up της Apple. Φεύγει το 12 mini.
iPhone 12 και 13 mini κατεβάζουν την τιμή 100 δολλαρια


iPhone SE - $429 (64GB)
iPhone 12 - $599 (64GB)
‌iPhone 13‌ mini - $599 (128GB)
‌iPhone 13‌ - $699 (128GB)
‌iPhone 14‌ - $799 (128GB)
‌iPhone 14‌ Plus - $899 (128GB)
‌iPhone 14 Pro‌ - $999
‌iPhone 14 Pro‌ Max - $1099
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,591 μηνύματα.
Το iPhone X; Discontinued;
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,569 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,270 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,270 μηνύματα.
Το έχει ξανακάνει αλλη μια φορα η Apple αυτο. Με το iPhone 5c. Νομιζω τα απλά 14αρια θα έχουν την τύχη του 5c.

Αυτό κατάλαβα και εγώ σήμερα, τα απλά 14αρια ανέλαβαν το ρόλο του C / SE μοντέλου και τα Pro/ Pro max είναι τα flagships.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,569 μηνύματα.
Εγώ δεν προχωρώ σε καμία αναβάθμιση πάντως ακόμα, παραμένω με iPhone 12 και AW7, δε θεωρώ ότι έχω να κερδίσω πολλά
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,270 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,569 μηνύματα.
Μια χαρά είσαι , και εγώ μένω με το iPhone 13 και το iPad 7th generation.😁😁
Εγώ έχω λίγο απαρχαιωμένο iPad, 5ης γενιάς αν δεν απατώμαι, αλλά δεν το χρησιμοποιώ σχεδόν καθόλου πλέον από όταν πήρα MacBook οπότε αν το χρειαστώ μια φορά τον μήνα λειτουργικό είναι :lol:
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Αυτό κατάλαβα και εγώ σήμερα, τα απλά 14αρια ανέλαβαν το ρόλο του C / SE μοντέλου και τα Pro/ Pro max είναι τα flagships.
Τα 14αρια είναι τα αντίστοιχα 13αρια περσυ αλλά το μόνο καλυτερο που έχουν να προσφέρουν είναι η σταθεροποίηση στο video και το autofocus στη selfie.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,569 μηνύματα.
Επιεικώς απαράδεκτες οι τιμές στην Ελλάδα, το πιο απλό 14 πάνω από 1.000€!

Το απλό iPhone 14 θα πωλείται στην Ελλάδα από €1.069

Το iPhone 14 Plus θα πωλείται στην Ελλάδα από €1.239

Το iPhone 14 Pro θα πωλείται στην Ελλάδα από €1.399

Το iPhone 14 Pro Max θα πωλείται στην Ελλάδα από €1.549
 

brizoulis

Δραστήριο μέλος

Ο Άκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Εγώ έχω το iPhone 11 εδώ και 2 χρόνια και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Δεν βλέπω λόγο να το αλλάξω ακόμη
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ερώτηση: Όσοι έχετε iPhone, τι ποσοστό υγείας μπαταρίας έχετε? Είστε ικανοποιημένοι από την απόδοση της?
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Ερώτηση: Όσοι έχετε iPhone, τι ποσοστό υγείας μπαταρίας έχετε? Είστε ικανοποιημένοι από την απόδοση της?
Έχω το 11 από τον Μάιο του ‘20 και τώρα έχω 92%. Υποθέτω πως είναι καλά μέχρι στιγμής, αν και καταλαβαίνω τη διαφορά από τον πρώτο καιρό.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,591 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top