Apple

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,498 μηνύματα.
Το νέο iPhone κυριολεκτικά δεν έχει κάτι το ιδιαίτερο. Αν θέλετε να δώσετε 1200-1500€ για να έχετε usb-c πλέον και εσείς και να νιώθετε Τιτανες (καταλάβατε, titanium χεχε) με το κουμπάκι shortcuts στο πλάι τοτε δωστε τα
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,287 μηνύματα.
Οι πρώτες αντιδράσεις μιλούν για ένα smartphone που είναι το ίδιο ολοκληρωμένο όπως η σειρά 13. Αν ισχύει αυτό τότε η Apple πάει για νέο ρεκόρ πωλήσεων και κερδών.

Εδώ βάζω τις πωλήσεις των τελευταίων σειρών των iPhone μέχρι και το Q2 2023.

•iPhone 11 series: 87 million units

•iPhone 12 series: 110 million units

•iPhone 13 series: 147 million units

•iPhone 14 series: 110 million units

Αντίθετα τα Galaxy S series είχαν:

•Galaxy s20: 27 million units

•Galaxy s21: 27 million units

•Galaxy s22: 32 million units

•Galaxy s23: 19 million units (January-June 2023).






 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 965 μηνύματα.
Meanwhile εγω με το 4μιση χρονων s10+ μου 😶😌😅
Ωραιο παντως, αξιζει αν δεν εχεις το 14 ή το 13
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,287 μηνύματα.

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 965 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,287 μηνύματα.
Οι επίσημες τιμές για Ελλάδα.

IMG_0983.png
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,827 μηνύματα.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,498 μηνύματα.
ειναι πιο τσιμπημενες απο S23 Ultra
Για 512 σε Pro ειναι.. πολλά
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,287 μηνύματα.
ειναι πιο τσιμπημενες απο S23 Ultra
Για 512 σε Pro ειναι.. πολλά
Νόμος προσφοράς και ζήτησης λέγεται. Όταν η σειρά iPhone 14 πούλησε πάνω από 110 εκατομμύρια τεμάχια μέχρι σήμερα ενώ το Galaxy s23 «μόλις» 19 εκατομμύρια, λογικό είναι τα iPhone να είναι πιο ακριβά από τα Samsung.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,478 μηνύματα.
1694676430213.png
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,287 μηνύματα.
Εγώ ψήνομαι να κάνω pre order το iPhone 15 plus 128GB Black :angelnot: :angelnot: .
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,576 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,287 μηνύματα.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,498 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,287 μηνύματα.
Οχο το 128αρι ρε συ για κανένα λόγο θα σου γεμίσει σε λιγότερο από μισό χρόνο

Κοίτα εγώ το iPhone 13 το έχω σε 128 GB. Μέχρι τώρα έχω μέσα 2.700 φωτογραφίες, 56 videos και 29 applications. Όλα αυτά μαζί με τις αναβαθμίσεις που έχω κάνει μου έχουν φάει μόνο 42 GB με αποτέλεσμα να έχω ελεύθερα 86 GB. Αρα θεωρώ ότι με το 128GB θα είμαι οκ ξανά.

IMG_0995.png
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,287 μηνύματα.
Η IDC έδωσε τα στοιχεία για το πρώτο εξάμηνο του 2023 όσο αφορά τα best selling smartphones. Η Apple σάρωσε καθώς τα iPhone 14 Pro max, iPhone 14 pro, iPhone 14 και iPhone 13 κατέλαβαν τις τέσσερις πρώτες θέσεις της κατάταξης. Το iPhone 14 plus δεν τα πήγε τόσο καλά καθώς πούλησε «μόνο» 6 εκατομμύρια μονάδες κατατάσσοντας το 13ο.

IMG_0999.jpeg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,287 μηνύματα.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,498 μηνύματα.

Αυτοο χαχα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Κι αυτό χαχσχα
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top