Apple

41%

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο 41% αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Οδηγός ταξί. Έχει γράψει 250 μηνύματα.
Αυτό ισχύει ακομα; στα 14 και 15;
Το τραγελαφικό είναι ότι στο 11,12,13 δεν ισχύει. Στο 14 έγινε πρώτη φορά, στο 15 θα δείξει ο χρόνος αν και πιστεύω ότι δεν άλλαξε κάτι καθώς η παραγωγή είχε αρχίσει πριν σκάσει το "σκάνδαλο".
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,478 μηνύματα.
Να μετονομάσουμε το θρεντ σε ¨Χίλιοι και ένας λόγοι να μετανιώσεις που πήρες το 14"
 

41%

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο 41% αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Οδηγός ταξί. Έχει γράψει 250 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,478 μηνύματα.

41%

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο 41% αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Οδηγός ταξί. Έχει γράψει 250 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,478 μηνύματα.
Κομπλέ είσαι δεν χρειάζεσαι να μετανιώνεις για τίποτα εκτός από το χρώμα :hehe:
Όλοι αυτό λέτε πια :pfff: Για μοβ το ξεκίνησα, αλλά το κίτρινο μου έκανε το κλικ όταν το είδα συν ότι μου φτιάχνει τη διάθεση αυτό το χρώμα. Το ίδιο παθαίνω και με τους γκόμενους, ξεκινάω για τον Μανούριο και τελικά μου κάνει το κλικ ο Ρατατούης :hehe:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,287 μηνύματα.

41%

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο 41% αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Οδηγός ταξί. Έχει γράψει 250 μηνύματα.
Για μοβ το ξεκίνησα
Το αγαπημένο μου χρώμα και ένα τιπ για το μοβ το πιο δύσκολο χρώμα στο μάτι.
Το ίδιο παθαίνω και με τους γκόμενους, ξεκινάω για τον Μανούριο και τελικά μου κάνει το κλικ ο Ρατατούης
και ο Ρατατούης πρέπει να κάπως να χαρεί :hehe:
 

41%

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο 41% αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Οδηγός ταξί. Έχει γράψει 250 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,287 μηνύματα.
Παρά τα προβλήματα το iPhone 15 σπάει ρεκόρ πωλήσεων καθώς τις πρώτες 3 ημέρες πουλήθηκαν σχεδόν 12 εκατομμύρια iphone 15 series, δηλαδή 10% περισσότερα σε σχέση με το iPhone 14 πέρσι κυρίως λόγω των πολύ ισχυρών επιδόσεων στην Κίνα.


 
Τελευταία επεξεργασία:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,287 μηνύματα.
Το απλό iPhone 15 των 6.1 inch κερδίζει το στοίχημα των πωλήσεων καθώς μαζί με το pro max είναι τα δυο top selling της νέας σειράς.


 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,498 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,287 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.

Ουπς.. Χωρίς vapor chamber βρε παιδιά πού πάτε; Συνεχείς υπερθερμανσεις λενε
o techmaniac έχει σκάσει που δεν το έχουν δώσει αιφονι να παρουσιάσει.

 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,287 μηνύματα.
o techmaniac έχει σκάσει που δεν το έχουν δώσει αιφονι να παρουσιάσει.

Οι Techmaniacs από το iPhone 5 και μετά κράζουν την Apple λες και εργάζονται στην Google. Δεν πειράζει τα νούμερα μιλάνε απο μόνα τους και δείχνουν ότι τα iPhone 15 πούλησαν πάνω από 12 εκατομμύρια συσκευές μέσα σε 3 ημέρες όταν τα Galaxy s23 έφτασαν τα 20 εκατομμύρια πωλήσεις 7 μήνες μετά την κυκλοφορία τους.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,498 μηνύματα.
o techmaniac έχει σκάσει που δεν το έχουν δώσει αιφονι να παρουσιάσει.

Το τεστ δεν το έτρεξε ο techmaniac
Ανάθεμα κι αν διαβάσατε έστω το τι γράφει το άρθρο.
Επισης το ότι δεν έχει vapor chamber, το ότι υπερθερμαινεται είναι γεγονός σύμφωνα με τα τεστ, όχι άποψη. Όπως και για την gpu ότι είναι κατώτερη.

 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Το τεστ δεν το έτρεξε ο techmaniac
Ανάθεμα κι αν διαβάσατε έστω το τι γράφει το άρθρο.
Επισης το ότι δεν έχει vapor chamber, το ότι υπερθερμαινεται είναι γεγονός σύμφωνα με τα τεστ, όχι άποψη. Όπως και για την gpu ότι είναι κατώτερη.

Αυτά τα ξέχασες;

Λογικό είναι να ρίχνουν απόδοση τα smartphone για να υπάρχει μεγαλύτερο battery life. Πιθανόν να μην έχει γίνει optimised η εφαρμογή ακόμα για το A17pro καθώς το SDK τώρα έγινε release.

Τώρα έπαιζα με το Samsung Α13 μου και μου ρθε ένα notification από το messenger.
IMG_7915.png

dynamic island από τα lidl.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,498 μηνύματα.

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 967 μηνύματα.
dynamic island από τα lidl.
Σχετικα με την εικονα που ανεβασες με το ταχα dynamic island. Δεν ειμαι σιγουρη αλλα ειναι ρυθμιση στη συσκευη και συγκεκριμενα το "ρυθμισεις συντομης αναδυομενης ειδοποιησης". Αν ειναι αυτο να ξες οτι η σαμσουνγκ το εχει τουλαχιστον 3 χρονια τωρα. Στο s10+ το εχω και ειναι συσκευη 4μιση χρονων 🤣. Δεν ειμαι σιγουρη ομως αν ειναι το ιδιο. Σε εμενα εχει να βαλω και διαφορα εφε, χρωματα, στυλ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Παντως αν ειναι αυτο σε λιγο πρεπει να σας κοροιδευουμε και να λεμε pop up απο τα lidl, και οτι οταν τα ειχαμε εμεις αυτα εσεις ψαχνατε παουερ μπανκ με καλωδιο λαιτνινγκ να φορτισετε το αιφον 11🤣.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top