Apple

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,958 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,685 μηνύματα.
Γιατί όχι Spotify;

Έχω iPhone και με βολεύουν οι υπηρεσίες της Apple. Απλά λέω μήπως αγοράσω μουσική μέσω του iTunes καθώς όταν αγοράζεις την μουσική σου μένει μόνιμα, όμως στο Apple Music και στο Spotify αν σταματήσεις την συνδρομή χάνεις την λίστα μουσικής.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,958 μηνύματα.
στο Spotify αν σταματήσεις την συνδρομή χάνεις την λίστα μουσικής.
Δεν ισχυει αυτό

Εγώ έχω Spotify και είχα επίσης όταν είχα και iPhone. Μια χαρά όλα και τώρα που δεν έχω το premium και έχω το free, έχω τις Playlist κανονικά απλά δεν με αφήνει να κάνω πολλά σκιπ τα κομμάτια, αλλά μέχρι 6.

Προσωπικά με έχει βολέψει πολύ η Playlist "σε επανάληψη" που έχει και παίζει τα κομμάτια που βλέπει ότι επιλέγω περισσότερο.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,685 μηνύματα.
Δεν ισχυει αυτό

Εγώ έχω Spotify και είχα επίσης όταν είχα και iPhone. Μια χαρά όλα και τώρα που δεν έχω το premium και έχω το free, έχω τις Playlist κανονικά απλά δεν με αφήνει να κάνω πολλά σκιπ τα κομμάτια, αλλά μέχρι 6.

Προσωπικά με έχει βολέψει πολύ η Playlist "σε επανάληψη" που έχει και παίζει τα κομμάτια που βλέπει ότι επιλέγω περισσότερο.

Στο Apple music χάνεις την λίστα των τραγουδιών σου αν κόψεις την συνδρομή, το ξέρω από προσωπική εμπειρία κιόλας και για αυτόν τον λόγο σκέφτομαι το iTunes στο οποίο αγοράζεις μόνιμα την μουσική. Στο Spotify δηλαδή δεν χάνεις την μουσική σου αν κόψεις την συνδρομή??
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,958 μηνύματα.
Στο Spotify δηλαδή δεν χάνεις την μουσική σου αν κόψεις την συνδρομή??
Ναι για το Spotify μιλούσα ότι δεν ισχύειιι
Ναιι, εγώ είχα μήνες τώρα premium και τώρα το έβγαλα και έχω κανονικά τα πάντα απλά δεν μπορώ να τα ακούσω με ο,τι σειρά θέλω, οι Playlist όμως υπάρχουν κανονικά απλά με τυχαία αναπαραγωγή

Συμφέρει να κάνεις συνδρομή τώρα δίνουν 3 μήνες δωρεάν σε καινούριους χρήστες.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,927 μηνύματα.
Δεν ακούω μουσική αλλά αν άκουγα θα προτιμούσα Apple Music ή Spotify. Αν ήθελα να αγοράσω κάτι θα τα αγόρασα σε φυσική μορφή (βινύλιο) και όχι από το iTunes που ούτε η δυνατότητα μεταπώλησης υπάρχει ούτε κάποια συλλεκτική αξία.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,685 μηνύματα.
Ώρα για μουσική από το ITunes 😉😉.

IMG_4966.jpeg
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,685 μηνύματα.
Η Apple ξεπέρασε τις προσδοκίες των αναλυτών για το τρίμηνο Ιανουαρίου - Μαρτίου καθώς η ισχυρές πωλήσεις σε ΗΠΑ και Ευρώπη αντιστάθμισαν τις απώλειες σε Κίνα και Ιαπωνία. Αναλυτικά για το τρίμηνο είχαμε τα εξής:


• Revenues: $90.75 billion
• Net Profits: $23.64 billion
• EPS diluted: $1.53
• Assets: $337.41 billion
• Cash reserves: $32.70 billion
• Equity: 74.19 billion
• iPhone sales: 52 million units



Τα αποτελέσματα αν και μειωμένα σε σχέση με πέρσι είναι πολύ ισχυρά και αυτό φαίνεται από την μετοχή της εταιρείας η οποία καταγράφει άλμα 7% στις pre market συναλλαγές στο χρηματιστήριο της Νέας Υόρκης.



IMG_4977.png


IMG_4979.png
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,927 μηνύματα.
Διαχρονικό κράξιμο και αλήθειες από τον superetroid
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top