Apple

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,983 μηνύματα.
Πιάνει μόνο με έναν συγκεκριμένο τρόπο η φόρτιση, άμα το πλαγιασει λίγο το καλώδιο. Φαίνεται να είναι θέμα του κινητού, γιατί δεν γίνεται μόνο με έναν φορτιστή. Υγεία μπαταρίας αν έχει σημασία έχει 84% χωρίς να την έχει αλλάξει, είναι η μαμά μπαταρία
Να πάρει ασύρματο φορτιστή (magsafe) και να περιμένει να τσιμπήσει το απλό 15αρι.
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,187 μηνύματα.
Να πάρει ασύρματο φορτιστή (magsafe) και να περιμένει να τσιμπήσει το απλό 15αρι.
Είσαι ωραίος λέει, δεν το σκέφτηκε αυτό :P έχεις να προτείνεις κάποιον;

Πχ αυτός:
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,983 μηνύματα.
Είσαι ωραίος λέει, δεν το σκέφτηκε αυτό :P έχεις να προτείνεις κάποιον;

Πχ αυτός:
Πρόσεξε να είναι magsafe

Εγώ έχω αυτόν αλλά είναι για το αυτοκίνητο και δουλεύει άψογα σε 13 mini (με magsafe θήκη).

Για το σπίτι θα έπαιρνα αυτόν:
ή κάτι τέτοιο στα ίδια λεφτά με αυτόν που βρήκες.


Υπάρχει περίπτωση να μη φορτίζει λόγω της θήκης. Αν συμβεί αυτό υπάρχουν θήκες συμβατές με magsafe.
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,187 μηνύματα.
Πρόσεξε να είναι magsafe

Εγώ έχω αυτόν αλλά είναι για το αυτοκίνητο και δουλεύει άψογα σε 13 mini (με magsafe θήκη).

Για το σπίτι θα έπαιρνα αυτόν:
ή κάτι τέτοιο στα ίδια λεφτά με αυτόν που βρήκες.


Υπάρχει περίπτωση να μη φορτίζει λόγω της θήκης. Αν συμβεί αυτό υπάρχουν θήκες συμβατές με magsafe.
Σε ευχαριστώ πολυ !!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top