Application για το κινητό σας

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Για όσους έχουν smartphone τι apps χρησιμοποιείται?


υγ Θεωρειται διαφημιση αν πουμε το ονομα της εφαρμογής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Facebook
Viber
Messenger
Instagram
Tumblr
WhatsApp
Snapchat
Skype
Instacollage
Squaready
VSCOcam
PhotoCollage
Cymera
InstaFullSize
Pixlr
Period Calendar
Dropbox
Starbucks > Secret Menu
Click Delivery
Pizza Fun
e-food.gr
YouTube
Shazam
Taxibeat
NavFree
Moovit

Και μερικά ακόμα useless.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
....pinterest, yahoo mail, photo editor by aviary, candy crash saga, το επόμενο λεωφορείο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Applock
Aviary
Twitter
360. security
Viber
Duo lingo
Dolphin
Drippler
Nova launcher
Poweramp
Tuneinradio
Qrcodereader
Looney tunes dash:P
Αυτο το period calendar το εχω δει σε ολα τα γυκαικεια κινητα!! Πρεπει να κανει δουλεια ε?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
facebook
docs to go
bbm
weather
blackberry travel
angry birds
τα apps των τραπεζων μου
box
dropbox
soundhound
foursquare
skype
kobo
το app της εταιριας κινητης τηλεφωνιας
picmix
blackberry express
διαφορα news apps
slacker radio
skyscanner
kayak
bbm meetings
διαφορα stock apps
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Facebook, Tumblr. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ρδιοφωνικους σταθμους- Ακουω συνέχεια μουσική
Εφημεριδα- να ενημερώνομαι
Ημερολογιο περιοδου
Προγραμμα τηλεορασης - ξεμπερδευω απο το ζαπινγκ
Λεξικα
Φακο
Τραπεζες
3 gps - αμα μλοκαρει το ενα να εχω τα αλλα
Σημειωματαρια γιατι του κιν μου δε μαρεσει - αμα ξεχασω την κλασσικη ατζεντα μου, εχω τα παντα εκει
Σουπερμαρκετς - για προσφορες, συνταγες, νεα ειδη
Βενζιναδικα - ποιο ειναι το κοντινοτερο ή το οικονομικοτερο
Το TED - το αφηνω να παιζει οταν δεν ακουω μουσικη κι ακουω
Υπολογιστή ποσοστών
Ενα παιχνιδι μονο, tetris - δεν παιζω γενικα παιχνιδια κι αυτο ειναι απο τα λιγα που μου αρεσουν σε κανα ταξιδι ή οταν εχω αυπνιες
Χαρτες με χωρες και πολιτισμικα - γιατι μαρεσει η γεωγραφια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Αυτο το period calendar το εχω δει σε ολα τα γυκαικεια κινητα!! Πρεπει να κανει δουλεια ε?:worry:

Ναι, κάνει ;)
Σου θυμίζει ποτε να προμηθεύτεις επόμενα πακέτα σερβιέτες, τσεκάρεις τον κύκλο σου, ελέγχεις ημερομηνίες, γόνιμες κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Ναι, κάνει ;)
Σου θυμίζει ποτε να προμηθεύτεις επόμενα πακέτα σερβιέτες, τσεκάρεις τον κύκλο σου, ελέγχεις ημερομηνίες, γόνιμες κλπ

Thanks!!:)

Αυτό με τους χάρτες και τα πολιτισμικά πολύ μου άρεσε!Συνέχεια βρίσκω μονο για gps χάρτες ...
Ποιο εχεις θέλω να το κατεβασω.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Thanks!!:)

Αυτό με τους χάρτες και τα πολιτισμικά πολύ μου άρεσε!Συνέχεια βρίσκω μονο για gps χάρτες ...
Ποιο εχεις θέλω να το κατεβασω.:redface:

Λεγεται CountriesLE απο app store!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ξεχασα!
Εχω και μια εφαρμογη με ολα τα εφημερευοντα φαρμακεια, νοσοκομεια και γιατρους κοντα στην περιοχη που βρισκομαι καθε φορα! Πολυ πολυ χρησιμο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Quizdom!
Έχω κολλήσει πλέον!Στην Κύπρο που πήγα ήταν must!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Υποθέτω browsers, cleaners, antiviruses, readers, unzippers δεν μας απασχολούν .
Έχουμε και λέμε:
Algeo
Buzzfeed
Dropbox
Skype
Star Chart
TED
Zigzag (χαζοπαίχνιδο)
μtorrent
Και κάμποσες γλωσσομάθειας

Αυτά σταθερά.
Κατά καιρούς εγκαθιστώ / απεγκαθιστώ και άλλα χαζά, παιχνίδια, tutorials, quiz κτλ αλλά τα βαριέμαι γρήγορα.
Πάντως Messenger και Facebook πήραν πόδι εδώ και μήνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pb13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pb13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Facebook,messenger,sport24, google earth ,smash hit ,Skype κυρίως αυτές ειναι κατεβάζω συνήθως και παιχνίδια αλλά τα διαγράφω αν τα βαρεθώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Βρήκα το periscope!
Ωραία εφαρμογή πολύ γρήγορη αλλά δυστυχώς δεν μου άρεσαν τα βίντεο που ανεβαζουν:/:
Πχ στην Ελλάδα υπάρχει μόνο ένα που κάποιος πάει αεροδρόμιο και έχει τέρμα τον Μακρόπουλο νομιζω:P
Περισσότερες πληροφορίες από το αγαπημένο μου site!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Ρε παιδιά το TED τι είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Δηλαδή βλέπεις τις ομιλίες στο κινητό σου μέσω της εφαρμογής;

Απ' ότι είδα στο app store, μιας και δεν έχω την εφαρμογή, ναι μπορείς να δεις τις ομιλίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top