Athens Indymedia

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
θα στα πώ εγώ.....

-χασίς
-ηρωίνη
-ξύλο
-τραμπουκισμός
-κουκούλα
-καθημερινές το παίζω αναρχεία, και την κυριακή οπαδός στο γήπεδο.
-αφίσα μάρξ στο δωμάτιο
-μακρύ μαλλί
-heavy metal μουσική.

Δηλαδή τι διαφορά έχεις εσύ από το Hitler, #!%$^* προβοκάτορα; Κατηγόρησες το indymedia για αυτό ακριβώς που κάνεις, προπαγάνδα.

Τι να πω, φοιτητής υποτίθεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Είναι και τελείως αβάσιμη προπαγάνδα, δεν έχει καμία σχέση η αναρχία (ο αναρχισμός τεσπά) με αυτά που έχεις γράψει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Είναι και τελείως αβάσιμη προπαγάνδα, δεν έχει καμία σχέση η αναρχία (ο αναρχισμός τεσπά) με αυτά που έχεις γράψει.


όταν ακούμε αναρχικός όμως το μυαλό μας κατευθείαν πάει στους γνωστούς αγνώστους που τα καίνε με την πρώτη ευκαιρία.

φυσικά αναρχικοί της πλάκας είναι, γιατί και αυτοί έχουν αφεντικά απλώς δέν τα γνωρίζουν.

indymedia:.. powered by soros
τώρα πιά το γνωρίζουμε και επίσημα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται 3D designer και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Παιδιά τι είν το ιντυμήντια γιατί ούτε στη wikipedia δεν μπορώ να καταλάβω :who:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Παιδιά τι είν το ιντυμήντια γιατί ούτε στη wikipedia δεν μπορώ να καταλάβω :who:

ενα ιντερνετικο αντρο ψευτοαναρχο ακρωαριστερων στοιχειων με καμμενα εγκεφαλικα κυτταρα απο την πολυ προπαγανδα οπου συζητουν συνενοουνται ποιος θα ειναι ο επομενος στοχος του τραμπουκισμου τους , σε τι χρωμα θα φορεθει η κουκουλα την ανοιξη , δημοσιευουν διαφορες συνταγες με σπεσιαλιτε την μολοτοφ , προπαγανδιζουν , συνενουνται για τις φιλειρηνικες πορειες , εκφραζουν την κοινη τους αγαπη :inlove: για την αστυνομια και για το κρατος και γενικα μαζευοντα πολλα τετοια ατομα υψηλου επιπεδουν και συζητουν και λενε αλλα τετοια ωραια πραγματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
όταν ακούμε αναρχικός όμως το μυαλό μας κατευθείαν πάει στους γνωστούς αγνώστους που τα καίνε με την πρώτη ευκαιρία.

Μόνο που εγώ ρώτησα τι είναι αναρχία. Οπότε όπως και να προσπαθείς τώρα να ξεφύγεις αποκαλύφθηκαν οι προθέσεις σου :)

ενα ιντερνετικο αντρο ψευτοαναρχο ακρωαριστερων στοιχειων με καμμενα εγκεφαλικα κυτταρα απο την πολυ προπαγανδα οπου συζητουν συνενοουνται ποιος θα ειναι ο επομενος στοχος του τραμπουκισμου τους , σε τι χρωμα θα φορεθει η κουκουλα την ανοιξη , δημοσιευουν διαφορες συνταγες με σπεσιαλιτε την μολοτοφ , προπαγανδιζουν , συνενουνται για τις φιλειρηνικες πορειες , εκφραζουν την κοινη τους αγαπη :inlove: για την αστυνομια και για το κρατος και γενικα μαζευοντα πολλα τετοια ατομα υψηλου επιπεδουν και συζητουν και λενε αλλα τετοια ωραια πραγματα..

Ενώ εσύ είσαι υψηλότερου επιπέδου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Τα παιδιά του indy επίσης να το παίξουν μάγκες με δικούς τους servers.
Δεν μπορεί θα έχει περισσέψει κάποιος server από τον πατρόνο τους τον Soros.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται 3D designer και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Μόνο που εγώ ρώτησα τι είναι αναρχία. Οπότε όπως και να προσπαθείς τώρα να ξεφύγεις αποκαλύφθηκαν οι προθέσεις σου :)



Ενώ εσύ είσαι υψηλότερου επιπέδου.

Ναι έχει IQ ποντικιού ενώ αυτοί στο ιντυμήντια IQ ραδικιού :up::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
χιλιες φορες δικαιολογηται η υπαρξη του indymedia που, ετσι και αλλιως, ο λογος που, δηθεν, θελουν να τον κλεισουν, δεν αναφερεται καθολου στο περιεχομενο του
Δεν δικαιολογείται με κανένα λόγο η ύπαρξη του indy.
Και στο ξαναλέω για μια άλλη φορά:
Δεν θέλουν να κλείσουν το indy απλώς διακόπτουν την δωρεάν παροχή που είχε επειδή διαθέτει servers στο ΕΜΠ.Αυτό δεν συνεπάγεται με κλείσιμο.
Απλώς είναι ένα ξεβόλεμα για τα αναρχοπαλλίκαρα του indy.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται 3D designer και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Δεν δικαιολογείται με κανένα λόγο η ύπαρξη του indy.
Και στο ξαναλέω για μια άλλη φορά:
Δεν θέλουν να κλείσουν το indy απλώς διακόπτουν την δωρεάν παροχή που είχε επειδή διαθέτει servers στο ΕΜΠ.Αυτό δεν συνεπάγεται με κλείσιμο.
Απλώς είναι ένα ξεβόλεμα για τα αναρχοπαλλίκαρα του indy.

Η μάνα μου πληρώνει για τους σέρβερς του ιντυ? :!:

Κλείσιμο ρε :mad::nono::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
υπαρχουν παρα πολλα παρομοια posts που θα μπορουσα να δωσω απο φασιστες(με την εννοια του ορου).
οσο δικαιολογουνται να υπαρχουν σελιδες ακροδεξιων, με αποψεις που παραβιαζουν τα δικαιωματα μεταναστανων. κ.ο.λ. χιλιες φορες δικαιολογηται η υπαρξη του indymedia που, ετσι και αλλιως, ο λογος που, δηθεν, θελουν να τον κλεισουν, δεν αναφερεται καθολου στο περιεχομενο του.
Δεν χρειάζεται να μου το κοπανάς συνέχεια όσο απεχθάνομαι τους χιτλεράκους του indy άλλο τόσο απεχθάνομαι και τα ναζιστάρια της ΧΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται 3D designer και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Δεν χρειάζεται να μου το κοπανάς συνέχεια όσο απεχθάνομαι τους χιτλεράκους του indy άλλο τόσο απεχθάνομαι και τα ναζιστάρια της ΧΑ.

Άσε ρε είχε έρθει τις προάλλες ένας τυπάς από χρυσή αυγή λίγο πριν τις ευρωεκλογές σε ένα chatroom και μου τα κανε τσουρέκια....και πως η ελλαδα θα καθαρισει αν γινουν σκουπες για τους μεταναστες, και πως ο ρατσισμος ειναι ο μονος τροπος για να αποκτησει η ελλαδα την παλια της αιγλη κλπ...μπορεί να μην είμαι και ο πιο φιλικός άνθρωπος προς τους μετανάστες αλλά δεν είμαι και φασίστας....εε αφού έπαιξα λίγο κάνοντας τον να νομιζει οτι με πειθει τον διαολοστειλα...έκανα και την κακη μου πράξη και ηρέμησε η ψυχή μου :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
....εε αφού έπαιξα λίγο κάνοντας τον να νομιζει οτι με πειθει τον διαολοστειλα...έκανα και την κακη μου πράξη και ηρέμησε η ψυχή μου ]
:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Clandestino

Νεοφερμένος

Ο Clandestino αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
1) Λοιπόν,εν συντομία,ο φασισμός είναι αυταρχική πολιτική ιδεολογία που έχει ως στόχο να θέσει το έθνος υπεράνω κάθε άλλης αξίας οικοδομώντας ένα ολοκληρωτικό (φασιστικό) εθνικό κράτος. Οι αναρχικοί/αντιεξουσιαστές δεν έχουν ως στόχο να θέσουν το έθνος υπεράνω κάθε άλλης αξίας, ούτε να οικοδομήσουν ένα ολοκληρωτικό εθνικό κράτος. Στόχος του είναι η κατάργηση κάθε είδους αρχής-εξουσίας (κρατικής και όχι μόνο)..

Άρα, οι αναρχικοί/αντιεξουσιαστές δεν είναι φασίστες. (Κάποιος θα μπορούσε βέβαια να κατηγορήσει ότι κομμάτι του αναρχικού-αντιεξουσιαστικού χώρου χρησιμοποιεί "φασιστικές" μεθόδους-πρακτικές. Μεταφορικά και μόνο μιλώντας θα μπορούσε να έχει βάση, αλλά και πάλι προσωπικά το θεωρώ λάθος.)

2) Στο indymedia δεν γράφουν μόνο αναρχικοί. Κατά καιρούς γράφουν και άλλοι αριστεροί. Και όχι μόνο αριστεροί. Βέβαια όπως είναι λογικό, οι δημοσιεύσεις που είναι αντίθετες με τους κανόνες που υπάρχουν διαγράφονται. Αυτό γίνεται σε όλες τις ανάλογες σελίδες και σε όλα τα forums. Tώρα το αν κάποιος συμφωνεί ή δεν συμφωνεί με κάποιους από τους κανόνες είναι άλλο θέμα...

Εγώ ας πούμε έχω πολιτικές διαφωνίες με κάποιους κανόνες που υπάχουν στο indymedia. Όπως επίσης ίσως έχω και κάποιες διαφωνίες με τους κανόνες του ischool. Aν όμως, έχοντας εγώ ο ίδιος παραβεί τους κανόνες π.χ του ischool, οι διαχειριστές μου διαγράψουν μια δημοσίευση κτλ εγώ με κανέναν τρόπο δεν νομιμοποιούμαι να βγαίνω σε άλλα forums και να λέω π.χ για τους "φασίστες του ischool".. (Νοvember Rain ελπίζω να κταλαβαίνεις τι λέω εδώ)

3) Στον αναρχικό-αντιεξουσιαστικό χώρο (στον οποίο δεν ανήκω γιατί διαφωνώ σε πολλά θέματα) κυκλοφορεί κάθε καρυδιάς καρύδι. Μπορείς να βρεις από πολύ αξιόλους και συχνά διαβασμένους ανθρώπους-αγωνιστές μέχρι κάφρους γηπεδικούς χουλιγκάνους.

4) Είναι σημαντικό να καταλάβουμε πως το γεγονός πως κάποιος βγαίνει σε μια σελίδα στο Ιντερνετ και λέει ότι είναι αναρχικός, ΚΚΕ, ΣΥΡΙΖΑ, αστροναύτης, εξωγήινος δεν σημαίνει ότι όντως έτσι έχουν τα πράγματα. Όταν εγώ δηλαδή λέω ότι είμαι 19χρονος φοιτητής, δεν σημαίνει ότι και στην πραγματικότητα είμαι 19χρονος φοιτητής. Μπορεί όντως να είμαι 19χρονος φοιτητής μπορεί και να είμαι 45άρης δημόσιος υπάλληλος με καράφλα. Και ο αυτοπροσδιοριζόμενος αναρχικός επομένως που γράφει στο indymedia μπορεί να είναι όντως αναρχικός, αλλά μπορεί να είναι και κάποιος ακροδεξιός που θέλει να προβοκάρει και όχι μόνο. (Είναι σχετικά γνωστό ότι σε αναρχικές ομάδες και αλλά και σε αριστερές πολιτικές οργανώσεις προσπαθούν συχνά να διεισδύουν διαφοροι ασφαλίτες κτλ για να ξέρουν τα πράγματα εκ των έσω και όχι μόνο. Κάτι λίγο διαφορετικό αλλά ανάλογο μπορεί να γίνεται και στο Indymedia)

5) Τα περί George Soros κτλ είναι στα όρια του αστικού μύθου. O George Soros εξ όσων γνωρίζω είναι μεγαλοκαπιταλιστής που κινείται στο χώρο της "κεντροαριστεράς". Οι χρηματοδοτήσεις που αναφέρονται εδώ νομίζω ότι έχουν σχέση με indymedia άλλων χωρών. Κι έχω την εντύπωση πως κάθε indymedia είναι οικονομικά (και πολιτικά) ανεξάρτητο από τα άλλα indymedia.. Aν δηλαδή για παράδειγμα ένα αμερικάνικο indymedia χρηματοδοτείται από τον George Soros, δεν σημαίνει ότι όλα τα indymedia έχουν σχέση με τον συγκεκριμένο "κεντροαριστερό" μεγαλοκαπιταλιστή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Μόνο που εγώ ρώτησα τι είναι αναρχία. Οπότε όπως και να προσπαθείς τώρα να ξεφύγεις αποκαλύφθηκαν οι προθέσεις σου :)

δηλαδή ποιές είναι οι προθέσεις μου?

απο ότι διαβάζω όποιος δέν συμφωνεί μαζί σου είτε θα τον πείς χαμηλού επιπέδου είτε προβοκάτωρα είτε ''χίτλερ''.

τί να σου πώ, άν εσύ νομίζεις οτι έχεις σε όλα δίκιο, και έχεις το δηκαίωμα να με αποκαλέις εμένα και άλλους έτσι επειδή διαφωνούμε με το indymedia αυτό αυτόματα δείχνει το δικό σου επίπεδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
δηλαδή ποιές είναι οι προθέσεις μου?

Όταν λες πως η ιδεολογία της αναρχίας είναι ο χουλιγκανισμός και τα ναρκωτικά, προφανώς προσπαθείς να αποτρέψεις αυτούς που σε διαβάζουν να μάθουν τι είναι πραγματικά αναρχία, και να τους φυτέψεις τις βλακείες σου στο κεφάλι, επειδή απλά δεν συμφωνείς με τις θέσεις της αναρχίας :)

απο ότι διαβάζω όποιος δέν συμφωνεί μαζί σου είτε θα τον πείς χαμηλού επιπέδου είτε προβοκάτωρα είτε ''χίτλερ''.

Αν πρόσεξες αυτά τα είπα σε εσένα, και στον άλλο που είπε ότι το indymedia είναι ένα "άντρο ψευτοαναρχικών με καμμένα εγκεφαλικά κύτταρα" :)


τί να σου πώ, άν εσύ νομίζεις οτι έχεις σε όλα δίκιο, και έχεις το δηκαίωμα να με αποκαλέις εμένα και άλλους έτσι επειδή διαφωνούμε με το indymedia αυτό αυτόματα δείχνει το δικό σου επίπεδο.

Απ' ότι φαίνεται δεν διάβασες τα post μου, καθώς σε κανένα από αυτά δεν είπα ότι συμφωνώ με τις πρακτικές του indymedia :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Όταν λες πως η ιδεολογία της αναρχίας είναι ο χουλιγκανισμός και τα ναρκωτικά, προφανώς προσπαθείς να αποτρέψεις αυτούς που σε διαβάζουν να μάθουν τι είναι πραγματικά αναρχία, και να τους φυτέψεις τις βλακείες σου στο κεφάλι, επειδή απλά δεν συμφωνείς με τις θέσεις της αναρχίας :)

ο χουλιγκανισμός τα ναρκωτικά και ο τραμπουκισμός υπάρχουν στον χώρο των αναρχικών, και όποιος δέν το δέχεται απλά εθελοτυφλεί.

οι αναρχικοί δέν διαφέρουν και πολύ απο τους χρυσαυγήτες ξέρεις, δώσε σε έναν ανόητο μιά ιδεολογία να πιστεύει, και θα την ακολουθήσει σαν πιστό σκυλάκι.
η ιδεολογία των αναρχικών λέει να μήν υπάρχουν νόμοι, να μήν υπάρχει κράτος τράπεζες κτλ. λές και αυτοί δέν έχουν καμιά σχέση με το σύστημα.

το σύστημα που πολεμάνε είναι αυτό που τους ανέδειξε.




Αν πρόσεξες αυτά τα είπα σε εσένα, και στον άλλο που είπε ότι το indymedia είναι ένα "άντρο ψευτοαναρχικών με καμμένα εγκεφαλικά κύτταρα" :)

σε όποιον και να τα είπες δέν παύουν να είναι προσβλητικά.
ειδηκά το ''χίτλερ''.




Απ' ότι φαίνεται δεν διάβασες τα post μου, καθώς σε κανένα από αυτά δεν είπα ότι συμφωνώ με τις πρακτικές του indymedia :)

τα διάβασα και είδα οτι όχι μόνο υποστηρίζεις σθεναρά το inymedia αλλα προσβάλεις και όσους δέν συμφωνούν με αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
ο χουλιγκανισμός τα ναρκωτικά και ο τραμπουκισμός υπάρχουν στον χώρο των αναρχικών, και όποιος δέν το δέχεται απλά εθελοτυφλεί.

ΣΟΥ ΞΑΝΑΛΕΩ, ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ, δεν ρώτησα τι γίνεται στο χώρο των αναρχικών, ρώτησα ποια είναι η ιδεολογία της αναρχίας. Μην προσπαθείς να γυρίσεις την κουβέντα πάλι :)

τα διάβασα και είδα οτι όχι μόνο υποστηρίζεις σθεναρά το inymedia αλλα προσβάλεις και όσους δέν συμφωνούν με αυτό.

Δείξε μου ένα post που να υποστηρίζω το indymedia.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Δείξε μου ένα post που να υποστηρίζω το indymedia.

δέν το υποστηρίζεις? εγώ απο τον τρόπο που αντιδράς αυτό κατάλαβα.
τεσπα δέν έχει νόημα να συνεχίζουμε. και να το υποστηρίζεις δηκαίωμά σου είναι άλλωστε.

---------------------------------------------------------------

δείτε ένα δείγμα για το τί πολιτισμός υπάρχει στι indy... απο το https://stop-indymedia.blogspot.com/

https://2.bp.blogspot.com/_JUsEfs_Qu2s/SkSh5RHOh2I/AAAAAAAADGE/JBEWq5fObuE/s1600-h/INDYMEDIA.jpg

ο παραπάνω είναι αυτός που εκτέλεσε η σέκτα.



δείτε και αυτό https://athens.indymedia.org/front.php3?lang=el&article_id=1053269#1053269

για αυτόν που πέθανε στα ίμια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Ε ντάξει αυτό δεν νομίζω πως λέει τίποτα. Δε σημαίνει ότι στο indymedia οργανώθηκε η δολοφονία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top