Avril Lavigne - Οι αγαπημένες μας επιτυχίες της

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Το girlfriend για εμένα είναι το αγαπημένο μου, θυμάμαι τον ωραίο και έξυπνο της έκτης να ζητάει να τα φτιαξουν με μία κοπέλα που κανένας δε χονευε, ή μάλλον τα κορίτσια δε χονευαν, στην εκδρομή παρακαλώ πολύ. Είχε γίνει ο κακος χαμός, θυμάμαι να γυρνάω σπίτι και να το τραγουδάω. 12 χρόνια μετά, το καλοκαίρι, η κατά 10 χρόνια μικρότερη μου αδερφή, πάνω κάτω στην ίδια ηλικία που ήμουν εγώ τότε, έβαλε αυτό το τραγούδι και μου λέει " άντε έλα να χορέψουμε" . Οπότε ναι, είναι by far το αγαπημένο μου
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
θυμάμαι τον ωραίο και έξυπνο της έκτης
χαχαχαχαχ δεν ξερω γιατι αλλα αυτη η κατηγοριοποιηση ηταν τοσο cute και naive και relatable για τον αθωο μικρο εαυτο μου ταυτοχρωνα που η φατσα μου οταν το διαβασα ηταν κυριολεκτικα αυτο
Old Lady Memories GIF by IFHT Films
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
χαχαχαχαχ δεν ξερω γιατι αλλα αυτη η κατηγοριοποιηση ηταν τοσο cute και naive και relatable για τον αθωο μικρο εαυτο μου ταυτοχρωνα που η φατσα μου οταν το διαβασα ηταν κυριολεκτικα αυτο
Old Lady Memories GIF by IFHT Films
ναιι γι αυτό είναι το αγαπημένο μου γιατί μου θυμίζει τελείως αυτά τα πρώτα ερωτικά δράματα, που μακάρι να ήταν και τα ερωτικά δράματα της ενηλικίωσης τέτοια. Και επίσης πλέον μου θυμίζει και την αδερφή μου και σαν μεγάλη αδερφή που είμαι φουσκώνω σάν γαλοπούλα απο υπερηφάνεια για το γούστο της!
 

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Εποχές λυκείου θυμήθηκα. Να στε καλά όλοι. Τραγουδάει ακόμα;; Έχει χαθεί γενικά..
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
Εποχές λυκείου θυμήθηκα. Να στε καλά όλοι. Τραγουδάει ακόμα;; Έχει χαθεί γενικά..
Τώρα είδα στο ίντερνετ ότι ακόμα τραγουδάει . Κι εγώ νόμιζα ότι έχει χαθεί . Συμβαίνει αυτό γενικά με τους καλλιτέχνες που έχουν τεράστια επιτυχία μετά ξεχνιούνται δεν μένουν σταθεροί
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top