Beverly Hills 90210

Ο Ντύλαν έπρεπε τελικά να μείνει με την Μπρέντα ή την Κέλι;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 40)

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
..και η δικιά μου είναι σαν του χρυσόψαρου ομολογουμένως, το 'χω τσεκάρει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αυτο με το ταξιδι ΝτοναΣ-ΚελλυΣ δεν το θυμαμαι, θυμισε με?
Το DONNA MARTIN GRADUATE το χει δειξει??

στο Παρίσι ήταν να πάει η Κέλλυ με τη Ντόνα αλλά επειδή γεννήθηκε η Έριν το ακύρωσε η Κέλλυ και τελικά στη θέση της πήγε η Μπρέντα (και άφησε το έδαφος ελεύθερο για την άλλη :mad::mad::mad:)

DONNA MARTIN graduate... τι είπες τώρα... αυτό δεν ήταν που για κάποιο λόγο δεν αφήναν την Ντόνα να αποφοιτήσει? Την είχαν αποβάλλει? Γιατί? Δεν θυμάμαι καθόλου γμτ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Η Μπρεντα εχει τασεις μπιτσως, δεν την εχεις ψυχολογησει καλα!
Αυτο με το ταξιδι ΝτοναΣ-ΚελλυΣ δεν το θυμαμαι, θυμισε με?
Το DONNA MARTIN GRADUATE το χει δειξει??


Στην αρχή η Κέλι ήταν η κακιά, ιδίως όταν πήρε από την Μπρέντα τον Ντύλαν!

Καλέ το ταξίδι ήταν το πιο σημαντικό! Ήταν να παέι η Κέλι με την Ντόνα αλλά κάτι άλλαξε και αντί για την Κέλι πήγε η Μπρέντα! Από αυτό το ταξίδι άρχισε το ειδύλλιο Ντύλαν- Κέλι! Χαρακτηριστική σκηνη: Είχαν πάει όλοι να χαιρετήσουν τα κορίτσια που έφευγαν. Μπαίνει και η Μπρέντα μέσα και καθώς φεύγει το αμάξι, γυρίζει πίσω της για να τους δει, μάλλον τον Ντύλαν, και αυτό που βλέπει είναι την Κέλι και τον Ντύλαν να της έχουν γυρίσει την πλάτη και να περπατάνε δίπλα-δίπλα! Εκεί θυμάμαι οτι τελείωσε το επεισόδιο! Ότι έγιναν έτσι τα πράγματα είμαι 90% σίγουρη! :P

Το DONNA MARTIN GRADUATE δεν το θυμάμαι καθόλου και δεν πρέπει να το έχει δείξει ακόμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Βρε κοριτσια...τι ωρα το παιζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
6-8 (2 επεισόδια--και κάτι :P) στον Alpha τις καθημερινές...

νομίζω το παίζει κάποια στιγμή και το σκ αλλά δεν έχει τύχει να το δω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Φτου!

Εκείνη την ώρα έχει Εγκλήματα...:(

Αλλά θα το δω μια μέρα, για να σας πω...
- Ποια είναι η πιο κακιά.
- Ποια είναι η πιο όμορφη.
- Ποιος είναι ο πιο όμορφος.
- Ποιο είναι το πιο ωραίο ζευγάρι.

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eilat

Νεοφερμένος

Η eilat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
:hehe::rofl:
κι εγώ τα βλέπω και λέω τζίισους έτσι ήταν τότε η μόδα?
εν τω μεταξύ παλιά δεν μου φαινόταν περίεργο, πρέπει και τα δικά μας κάπως έτσι να ήταν:hmm:[/quo\tש

Και εγω ακριβως αυτο σκέφτομαι,αλλα τοτε καπως ετσι ντυνόμασταν και εμεις.Ευτυχως περασαν αυτες οι εποχες!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
α την !#$#@$#!@%#@ :mad:

ούτε μέχρι το αεροδρόμιο δεν έφτασε η Μπρέντα και του την έπεσε!

Ποιό αεροδρόμιο δλδ... ούτε στο λεωφορείο καλά καλά δεν είχε μπει!!! :mad::mad::mad::mad::mad::mad:


:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
ουφ, λέτε στο επόμενο να τα φτιάξουν?
γμτ μάλλον θα το χάσω, θα είμαι στην αισθητικό:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Δεν άντεξα! Είδα από τις 7 και μετά! :D

Λοιπόν... Kάποια πρώτα συμπεράσματα :


- Η Κέλι είναι η πιο όμορφη. Και η πιο καλή.
- Η Μπρέντα είναι κακιά.
- Ο Μπράντον μασάει σαν κατσίκι.
- Ο Στηβ φοράει τα πιο παρδαλά και έχει χάλια μαλλί. Και μου σπάει τα νεύρα.
- Η Ντόνα έχει το IQ του Μπους. Και κλαίει άσχημα.
- Ο Ντύλαν είναι ωραίος.
- Αλλά ο πιο γοητευτικός είναι ο πατέρας της Μπρέντα.

Θα το ξαναδώ...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Δεν άντεξα! Είδα από τις 7 και μετά! :D
Λοιπόν... Kάποια πρώτα συμπεράσματα :

- Η Κέλι είναι η πιο όμορφη. Και η πιο καλή.
η πιο όμορφη είναι όντως, αλλά δεν είναι και τόσο καλή, έπεσες απλά σε επεισόδιο που την ευνοεί. Μέχρι να γεννήσει η μητέρα της τους είχε κάνει τη ζωή κόλαση:mad:
και πού να δεις τι θα κάνει όσο λείπει η κολλητή της:mad:
- Η Μπρέντα είναι κακιά.
ε, όχι μωρέ, λίγο γκρινιάρα και μίζερη μόνο:P
- Ο Μπράντον μασάει σαν κατσίκι.
αχαχαχα κι εγώ το παρατήρησα αυτό:P
- Ο Στηβ φοράει τα πιο παρδαλά και έχει χάλια μαλλί. Και μου σπάει τα νεύρα.
κι εμένα:D
- Η Ντόνα έχει το IQ του Μπους. Και κλαίει άσχημα.
όντως:D
- Ο Ντύλαν είναι ωραίος.
είναι, αλλά δεν μοιάζει σαραντάρης? και παίζει το 17χρονο, ντόινκ:confused:
- Αλλά ο πιο γοητευτικός είναι ο πατέρας της Μπρέντα.
:worry::worry: τώρα ανησυχώ για σένα:hmm:

Θα το ξαναδώ...:P
και πολύ καλά θα κάνεις:D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Παρα την περιγραφη με το ταξιδι, παλι δεν το θυμαμαι ακριβως, πρεπει να το δω :X
Το donna martin graduate νομιζω ηταν γιατι η ντονα ειχε πιει σε καποιον χορο και την απεβαλαν? κατι τετοιο!
Το σαββατοκυριακο το βαζει στις 7-ενα επεισοδιο.
Νινιναου, εισαι αρρωστο. Ουτε στα πιο τρελα του ονειρα ο Τζιμι Γουολς οτι θα περνουσε η μπογια του το 2008 σε μια 16χρονη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Δεν άντεξα! Είδα από τις 7 και μετά! :D

Λοιπόν... Kάποια πρώτα συμπεράσματα :


- Η Κέλι είναι η πιο όμορφη. Και η πιο καλή.
- Η Μπρέντα είναι κακιά.
- Ο Μπράντον μασάει σαν κατσίκι.
- Ο Στηβ φοράει τα πιο παρδαλά και έχει χάλια μαλλί. Και μου σπάει τα νεύρα.
- Η Ντόνα έχει το IQ του Μπους. Και κλαίει άσχημα.
- Ο Ντύλαν είναι ωραίος.
- Αλλά ο πιο γοητευτικός είναι ο πατέρας της Μπρέντα.

Θα το ξαναδώ...:P


Εύγε παιδί μου, είσαι σε καλό δρόμο! :D Αυτό με τον Τζιμ πρέπει να το προσέξεις! :worry::P


Δες και άλλα επεισόδια για να μας πεις με ποιανής το μέρος είσαι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι λέτε, η ξανθιά με την κιθάρα μπορεί από το επεισόδιο που είδα να είναι λίγο κ@ριολίτσα, αλλά είναι πολύ καλό κομμάτι! (Dunno any names girls) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εννοείται έβλεπα φανατικά Beverly Hills κι εννοείται βλέπω τώρα επαναλήψεις! Θυμάμαι όταν πήγαινα Δημοτικό στα πάρτυ σταματούσαμε ότι κάναμε την ώρα του Beverly και βλέπαμε την σειρά!
Τώρα στις επαναλήψεις είναι στο σημείο που η Μπρέντα κι η Ντόνα πάνε Παρίσι και ψήνεται η προδοσία. :sly:

Ταυτιζόμουν απίστευτα με Μπρέντα και το αγόρι μου με Ντίλαν (δόξα τον Θεό δεν με σούταρε για καμιά ξανθιά:P). Η Μπρέντα είναι η πιο καλή και η πιο όμορφη, αν και η Κέλι με τα χρόνια γίνεται συμπαθητική κι ομορφαίνει πολύ. Κι η Κλαιρ ωραία.

Στο μόνιμο ματς μεταξύ Ντίλαν και Μπράντον προτιμούσα Ντίλαν, ο Μπράντον παραήταν καλό παιδί και τώρα που τον βλέπω συνεχίζει το ξενέρωμα.

Για το ντύσιμο θα πω κι εγώ ότι είναι απαίσιο, αλλά φτιάχνει, την σεζόν που τα ξαναφτιάχνουν Μπρέντα-Ντύλαν οι κοπέλες φοράνε τέλεια ρούχα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Πάντως μεταξύ μας τώρα που το βλέπουμε μετά απο τόσα χρόνια δεν σας φαίνονται όλοι απίστευτα μικροί και τα μαλλιά τους χάλια?????:P:P:P:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Πάντως μεταξύ μας τώρα που το βλέπουμε μετά απο τόσα χρόνια δεν σας φαίνονται όλοι απίστευτα μικροί

ναι, όλοι εκτός από τον Ντύλαν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
ναι, όλοι εκτός από τον Ντύλαν:P


Μην κοιτάζεις τις ρυτίδες του! Δεκαεφτάχρονος είναι μόνο που έχει ζήσει τόσα πολλά και τόσες κακουχίες που έχει γεράσει πριν την ώρα του και δεν έχει καλή επιδερμίδα! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Χθες εγινε η προδοσια! Καταρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Στο ότι ο Ντίλαν μοιάζει με 30άρη και με την καμία με 17άρη θα συμφωνήσω. Τις προάλλες είχε και καλά συζήτηση Ντίλαν και father Γουόλς που και καλά διαχειρίζεται την περιουσία του και λέει ''Μέχρι να κλείσεις τα 21 υπεύθυνος για τα οικονομικά σου είμαι εγώ''! Και αφού ακούς αυτό γυρνάει η κάμερα στον Ντίλαν και λες ''Τι στο δι@ολο''?:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top