Big Brother 2020 - ΣΚΑΪ

Ποιός/α ΘΕΛΕΤΕ να είναι ο νικητής/τρια του Big Brother 2020; (όχι ποιος νομίζετε ότι θα είναι)
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 8)
  • Χρήστος Βαρουξής

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Σοφία Δανέζη

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Θέμης Κανέλλος

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Γρηγόρης Τσεκούρας

    Ψήφοι: 0 0.0%

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Δείτε μέσες άκρες πως ήταν το Big Brother 1. :P
Πολύ φτωχό το σπίτι και τα δωμάτια που κοιμόντουσαν, επίσης σαν κοινόβια της κακιάς ώρας :)
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,207 μηνύματα.
Σοφία και Αφροδίτη παίρνουν ποινή σήμερα επειδή έβγαζαν τα μικρόφωνα και είναι υποψήφιες προς αποχώρηση χωρίς να μπορούν να πάρουν το βέτο.
Προσωπικά θέλω να φύγουν και οι 2 καθώς μαζί με τον Δημήτρη είναι οι 3 χειρότεροι χαρακτήρες.
 

Angelo27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Angelo27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Ναι, τη Σοφία ενω στην αρχή τη συμπαθούσα λίγο και πίστευα ότι ήταν παρεξηγημένη από το κοινό, πλέον έχει αρχίσει και σπάει @@. Το ίδιο και ο Κεχαγιάς. Όσο για την Αφροδίτη δεν πιστεύω ότι είναι ο τέλειος χαρακτήρας, είναι λίγο κουτσομπόλα, αλλά έχει αρκετό χαβαλέ και μου αρέσει που είναι κάπως ακομπλεξάριστη με τα κιλά της.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Κι εγώ δεν αντέχω Σοφία και Κεχαγιά, είναι ο ορισμός τη δηθενιάς.
Η Άννα Μαρία έχει τρελή φάση που τους φέρνει στα όριά τους :P Τη συμπαθώ σαν κοπέλα γιατί είναι αληθινή, όμως δεν θα την έκανα ποτέ παρέα :P

Την Αφροδίτη τη λατρεύω <3 Θέλω νικητές: Άννα Μαρία > Αφροδίτη > Χάος.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,207 μηνύματα.
Κι εγώ δεν αντέχω Σοφία και Κεχαγιά, είναι ο ορισμός τη δηθενιάς.
Η Άννα Μαρία έχει τρελή φάση που τους φέρνει στα όριά τους :P Τη συμπαθώ σαν κοπέλα γιατί είναι αληθινή, όμως δεν θα την έκανα ποτέ παρέα :P

Την Αφροδίτη τη λατρεύω <3 Θέλω νικητές: Άννα Μαρία > Αφροδίτη > Χάος.
Εγώ Άννα Μαρία η χάος.Πρέπει να φύγει η Σοφία αυτή την εβδομάδα.

Η κλίκα της Σοφίας,Χριστίνας και της Αφροδίτης σε δράση παιδιά.
Η Αφροδίτη δείχνει ποσό σάπια είναι.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ξεκάθαρο bulling εις βάρος της Αννας-Μαρίας.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
haha η Σοφία χτυπιόταν ότι δεν καλύψανε τα μικρόφωνα και ο Big Brother, όπως θα δούμε στο σημερινό επεισόδιο, τους έδειξε απόσπασμα από τις κάμερες ασφαλείας εντός της τουαλέτας που δείχνει τι κάνανε, και το ράψανε και οι δυο τους. :pc:

Αμάν πια με τη δηθενιά!!
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,207 μηνύματα.
haha η Σοφία χτυπιόταν ότι δεν καλύψανε τα μικρόφωνα και ο Big Brother, όπως θα δούμε στο σημερινό επεισόδιο, τους έδειξε απόσπασμα από τις κάμερες ασφαλείας εντός της τουαλέτας που δείχνει τι κάνανε, και το ράψανε και οι δυο τους. :pc:

Αμάν πια με τη δηθενιά!!
Σου έχω ακόμα καλύτερο.Η Άννα-Μαρία νικάει το βέτο σήμερα.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,207 μηνύματα.
Ποιος το βλέπει;;;Χθες Σοφία η Αφροδίτη έπρεπε να φύγουν καθώς όλοι τις βρίζουν.Είναι στημένο ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Ποιος το βλέπει;;;Χθες Σοφία η Αφροδίτη έπρεπε να φύγουν καθώς όλοι τις βρίζουν.Είναι στημένο ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ.
Ναι, επίσης λέγεται ότι ο μπαμπάς του παντελονάτου του Κεχαγιά είναι σπόνσορας στο Big Brother!
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,207 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Απίστευτα αντιπαθητικοί κι αυτός και η Σοφία. Ο κόσμος στα social media έχει ξεσηκωθεί και τους κράζει που βγάλανε τον Βλαδίμηρο (προφανώς επειδή δεν είναι ικανός να αυξήσει την τηλεθέαση).
Τόσα σχόλια στο facebook, ένα θετικό για τη Σοφία δεν έχω δει!
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,207 μηνύματα.
Δες ποσά Likes και ποσά τα dislikes.Από έδω βλέπουμε ότι ο κόσμος ήθελε την Σοφία να φύγει όμως δεν υπάρχει ψηφοφορία.



3ο βίντεο
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Στα social media λένε ότι ο Κεχαγιάς μαθαίνει με κάποιο τρόπο (λόγω σπόνσορα μπαμπά), το τι συμβαίνει έξω. Αλλά δεν έχω καταλάβει ακόμα από που έχει προκύψει αυτό το συμπέρασμα (δηλαδή τι ειπώθηκε και έχει καταλήξει ο κόσμος στο συμπέρασμα). :hmm:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,207 μηνύματα.
Στα social media λένε ότι ο Κεχαγιάς μαθαίνει με κάποιο τρόπο (λόγω σπόνσορα μπαμπά), το τι συμβαίνει έξω. Αλλά δεν έχω καταλάβει ακόμα από που έχει προκύψει αυτό το συμπέρασμα (δηλαδή τι ειπώθηκε και έχει καταλήξει ο κόσμος στο συμπέρασμα). :hmm:
Πρέπει να μπει υποψήφια η Σοφία μαζί με Άννα-Μαρία και χάος εκεί θα την βγάλουν αναγκαστικά καθώς οι άλλοι 2 είναι τα φαβορί του παιχνιδιού άρα η παραγωγή δεν θα μπορεί να κάνει κάτι άλλο.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Αν η Άννα Μαρία έσωζε Ραμόνα ή Βλαδίμηρο με το βέτο της κι όχι τον εαυτό της (αλλά είναι λογικό αφού είναι εσώκλειστη και δεν μπορεί να ξέρει 100% ότι αυτή δεν πρόκειται να τη διώξει το κοινό), θα ήταν πιο πρόσφορο το έδαφος να έβγαινε η Σοφία.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,207 μηνύματα.
Αν η Άννα Μαρία έσωζε Ραμόνα ή Βλαδίμηρο με το βέτο της κι όχι τον εαυτό της (αλλά είναι λογικό αφού είναι εσώκλειστη και δεν μπορεί να ξέρει 100% ότι αυτή δεν πρόκειται να τη διώξει το κοινό), θα ήταν πιο πρόσφορο το έδαφος να έβγαινε η Σοφία.
Νομίζω κάτι τέτοιο της είπε να κάνει το Χάος όμως το αρνήθηκε.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Οι αρχικοί υποψήφιοι ήταν τρεις, η Σοφία, η Άννα Μαρία και ο Δημήτρης. Ο Ζακ που κέρδισε το βέτο, έσωσε τον Κεχαγιά με αποτέλεσμα λόγω ισοψηφίας να έχουμε πέντε προτεινόμενους για αποχώρηση. Τη Σοφία, την Άννα Μαρία, τη Ραμόνα, ο Χρήστος από τους δίδυμους και η Αφροδίτη» αποκάλυψε ο δημοσιογράφος του OPEN.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,207 μηνύματα.
Αφροδίτη φύγε τώρα είσαι ότι χειρότερο υπάρχει.Κράζει την Άννα Μαρία ποια τώρα αυτή που βγάζει τα βυζια της έξω ναι δεν έχει ίχνος σεβασμού.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.

Πέρα από την πλάκα, από αυτή την εβδομάδα έπαψα να είμαι με την κλίκα Άννα Μαρία - δίδυμα - Ραμόνα - Μπέντζι - Δήμαρχος. Ειδικά η Άννα Μαρία σκορπίζει φουλ αρνητική ενέργεια σε όλο το σπίτι και τα έσπασε ακόμα και με τον Μπέντζι που κάπως την ανεχόταν.

Και τα δίδυμα χτυπιόντουσαν σαν προβληματικά όταν βγήκε η απόφαση ότι έμεινε ο Χρήστος.

Πλέον είμαι με την αντίπαλη κλίκα.
Γενικά ήταν μια φουλ βαρετή εβδομάδα αυτή στο Big Brother, κρίμα που έφυγε η Αφροδίτη την προηγούμενη εβδομάδα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top