BLACK FRIDAY 2020

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,773 μηνύματα.
80€ Έκπτωση στο Galaxy s20 FE στα public. Θα περιμένω λίγο ακόμα μήπως βγάλει και το 5g μοντέλο αλλιώς θα χτυπήσω αυτό!!View attachment 72355
Φωτάρα παλικάρι μου, μεχρι να εξαπλωθεί το 5g αρκετα στην Ευρώπη και δη στην Ελλάδα, θα εχεις ξαναγίνει αππλε φαν μπόι και θα έχεις αλλάξει 3 κινητά. Οποτε παρε το 4g και κράτα τα ρέστα για χαρτί τουαλέτας (για να σκουπίσεις τα σκατα του Exynos) και το επόμενο iPhone.
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Προσωπικά χρειάζομαι μια καρέκλα γραφείου, είτε την πάρω με προσφορά ενόψει black Friday είτε όχι.

Έχω δει αυτή από πρακτικερ, για την οποία όμως τα μεταφορικά είναι 20 ευρώ που μου φαίνεται υπέρογκο πόσο για μια καρέκλα, όταν πχ τα ικεα έχουν 3.5 ευρώ για προϊόντα ως 15 κιλά.

Έπειτα είδα σε ένα σαιτ αυτή που είναι και προσφορά black friday, η οποία όμως δυστυχώς ξεφεύγει από το χρώμα που ιδανικά ήθελα.


Αν έχετε ιδέες πού να κοιτάξω, έχω δει ήδη αρκετά σαιτ αλλά κάθε πρόταση καλοδεχούμενη.
 

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
πέρα από black friday, για καρέκλα γραφέιου που ίσως κάθεσαι αρκετές ώρες την ημέρα θα πρότεινα τουλάχιστον να έχει μπράτσα και μια κάπως ανατομική πλάτη για ευνόητους λόγους

κλασική είναι η markus του ΙΚΕΑ https://www.ikea.gr/proioda/karekle...afeiou/markus-peristrefomeni-karekla/70261150 αν και κάπως ακριβούτσικη αλλά υποθέτω πληρώνεις μεταξύ άλλων και την εγγύηση/πληθωρα ανταλλακτικών
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχοντας ρίξει μια ματιά κυρίως στα καταστήματα ηλεκτρικών ειδών, και στα skroutz, e-shop, το μονο που αξίζει από τη φετινή black friday είναι οι ηλεκτρικές σκούπες και οι κάμερες ασφαλείας. Τεράστιες εκπτώσεις και σε πολύ καλές τιμές. Προσωπικά, θα περιμένω να δω και ο Γερμανός τι τιμές θα πετάξει και το e-shop που τις ανανεώνει εξ ολοκλήρου σε καθημερινή βάση.

Τα υπόλοιπα κατ'εμέ ήταν μια απάτη και μισή
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
πέρα από black friday, για καρέκλα γραφέιου που ίσως κάθεσαι αρκετές ώρες την ημέρα θα πρότεινα τουλάχιστον να έχει μπράτσα και μια κάπως ανατομική πλάτη για ευνόητους λόγους

κλασική είναι η markus του ΙΚΕΑ https://www.ikea.gr/proioda/karekle...afeiou/markus-peristrefomeni-karekla/70261150 αν και κάπως ακριβούτσικη αλλά υποθέτω πληρώνεις μεταξύ άλλων και την εγγύηση/πληθωρα ανταλλακτικών
Καταλαβαίνω πως είναι σίγουρα πιο χρηστική, αλλά προσωπικά σιχαίνομαι τα μπράτσα γιατί θέλω να κάθομαι σα τσαρλατάνος συν ότι θα ήθελα να είναι όμορφη και να ταιριάζει με τον χώρο. I know, priorities.
 

The Mountain

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 944 μηνύματα.
Τι κι αν τη black Friday βγαίνανε προσφορές σε ενοίκια...
 

Guest 254537

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κοιτά κ πλαίσιο για καρέκλα.-
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καταλαβαίνω πως είναι σίγουρα πιο χρηστική, αλλά προσωπικά σιχαίνομαι τα μπράτσα γιατί θέλω να κάθομαι σα τσαρλατάνος συν ότι θα ήθελα να είναι όμορφη και να ταιριάζει με τον χώρο. I know, priorities.
https://www.plaisio.gr/epipla/karekles/work-karekla-grafeiou-paidiki-high-roz_2328984 ροζ
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Στα Media Markt έχει εγγύηση χαμηλότερης τιμής [δεν παίρνω κι όρκο προσωπικά], ρίχτε καμία ματιά στα laptop και της τηλεοράσεις της, γιατί έχει αξιόλογα μοντέλα με εκπτώσεις.
Επιπλέον, στα iStorm έχει προσφορές για άτομα που σκέφτονται να αγοράσουν τηλέφωνο, τάμπλετ, φορητό/σταθερό υπολογιστή ή ακόμα και αξουσεάρ (θήκες, φορτιστές, ηχεία κλπ).

Επίσης, BlackFriday ενδέχεται να υπάρχουν και σε αυτοκίνητα και στις ασφάλειές τους, συνδρομές σε πλατφόρμες, καύσιμα, εισιτήρια αεροπορικά, συνδέσεις κινητής/ίντερνετ κλπ.
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Παίζει να έχετε ιδέα για κανένα κατάστημα με είδη άθλησης που θα κάνει τίμιες προσφορές? Θέλω να πάρω βαρακια και λέω να πάρω και elastic bands (έτσι δε λέγονται αυτά τα λάστιχα που οι άκρες είναι ενωμένες μεταξύ τους). Δε με νοιάζει αν καθυστερήσουν να έρθουν οπότε δεν έχω πρόβλημα νά παραγγείλω και από εξωτερικό
 

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Παίζει να έχετε ιδέα για κανένα κατάστημα με είδη άθλησης που θα κάνει τίμιες προσφορές? Θέλω να πάρω βαρακια και λέω να πάρω και elastic bands (έτσι δε λέγονται αυτά τα λάστιχα που οι άκρες είναι ενωμένες μεταξύ τους). Δε με νοιάζει αν καθυστερήσουν να έρθουν οπότε δεν έχω πρόβλημα νά παραγγείλω και από εξωτερικό

amazon, ψάξε για superbands ως σημείο αναφοράς, αν και ακριβά τα συγκεκριμένα
αλλιώς θα βρεις εύκολα κι από κίνα μεριά

αν δε θες να δώσεις πολλα λεφτά υπό άλλες συνθήκες θα σου λεγα πως τα jumbo πουλάνε ένα fixed size band με 8 ευρώ (που είναι τίποτα συγκριτικά με πόσο κοστίζουν τα επώνυμα) αλλά τώρα θα ναι κλειστά
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
amazon, ψάξε για superbands ως σημείο αναφοράς, αν και ακριβά τα συγκεκριμένα
αλλιώς θα βρεις εύκολα κι από κίνα μεριά

αν δε θες να δώσεις πολλα λεφτά υπό άλλες συνθήκες θα σου λεγα πως τα jumbo πουλάνε ένα fixed size band με 8 ευρώ (που είναι τίποτα συγκριτικά με πόσο κοστίζουν τα επώνυμα) αλλά τώρα θα ναι κλειστά
Ναι αυτό για τα super bands έχω δει τιμές και είναι αρκετά τσιμπιμενες. Προτεραιότητα μου είναι να πάρω βαρακια, ένα,δύο σετς καί βλέπουμε για τα άλλα.
Το Jumbo είναι κλειστό καί η αλήθεια είναι δε θέλω να αγοράσω πράγματα από εκεί, ούτε από την Amazon αλλά δε με βλέπω να έχω πολλές επιλογές καί δεν είμαι σε φάση που θέλω να ξοδέψω πολλά χρήματα.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.

Εναλλακτικό των βαρακίων. Μπορείς να κάνεις αρκετές ασκήσεις με αυτό. Ψάξτε ringfit στο switch να δειτε τις ασκησεις.
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.

Εναλλακτικό των βαρακίων. Μπορείς να κάνεις αρκετές ασκήσεις με αυτό. Ψάξτε ringfit στο switch να δειτε τις ασκησεις.
Αχχχχ το έχω δει ξανά αυτό! Γαμάτο φαίνεται και φαντάζομαι υπάρχουν αρκετές ασκήσεις κλπ. Η αλήθεια είναι ότι μ έχει βολεψει αρκετά μια εφαρμογή που χρησιμοποιώ και το πιλάτες το βαριέμαι τις περισσότερες φορές (περνάω τή φάση που κάνω κυρίως hiit, γιόγκα καί ενδυνάμωση) γι αυτό σκεφτόμουν ότι ίσως τα βαρακια με εξυπηρετούσαν περισσότερο. Παρόλα αυτά θα το έχω στο νου μου, ευχαριστω :)
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Εμένα όσο το Smartphone λειτουργεί δεν θα αγοράσω άλλο.

Εχω το Sony Xperia ΧΑ 3 χρόνια και 6 μήνες σχεδόν.Να τα εκατοστήσει. :cake:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Προσωπικά χρειάζομαι μια καρέκλα γραφείου, είτε την πάρω με προσφορά ενόψει black Friday είτε όχι.

Έχω δει αυτή από πρακτικερ, για την οποία όμως τα μεταφορικά είναι 20 ευρώ που μου φαίνεται υπέρογκο πόσο για μια καρέκλα, όταν πχ τα ικεα έχουν 3.5 ευρώ για προϊόντα ως 15 κιλά.

20 € υπέρογκο ποσό ; Να είσαι καλά.

Πολλοί αγοράζουν gaming chairs 200 €.

2977648.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Εμένα όσο το Smartphone λειτουργεί δεν θα αγοράσω άλλο.

Εχω το Sony Xperia ΧΑ 3 χρόνια και 6 μήνες σχεδόν.Να τα εκατοστήσει. :cake:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



20 € υπέρογκο ποσό ; Να είσαι καλά.

Πολλοί αγοράζουν gaming chairs 200 €.
Καλέ 20ευρώ εννοούσε μεταφορικά.

Η αλήθεια είναι οτι σε χαλάει αν πάρεις μια καρέκλα πχ 50 ευρώ και δώσεις 20 μεταφορικά.
 

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Φωτάρα παλικάρι μου, μεχρι να εξαπλωθεί το 5g αρκετα στην Ευρώπη και δη στην Ελλάδα, θα εχεις ξαναγίνει αππλε φαν μπόι και θα έχεις αλλάξει 3 κινητά. Οποτε παρε το 4g και κράτα τα ρέστα για χαρτί τουαλέτας (για να σκουπίσεις τα σκατα του Exynos) και το επόμενο iPhone.
Δεν είναι τόσο πίσω η ανάπτυξη του 5G. Προφανώς είμαστε πολύ μακριά πανευρωπαϊκά μέχρι η κάλυψη να γίνει εφάμιλλη του 4G, ωστόσο αρκετές μεγάλες πόλεις της Ευρώπης ήδη έχουν 5G, ενώ στην Ελλάδα αναμένεται τον Δεκέμβριο να έχουν δημοπρατηθεί από την Ε.Ε.Τ.Τ. οι 5G μπάντες, προκειμένου να δοθεί το πράσινο φως στους παρόχους, ώστε να αρχίσει και επίσημα η εκπομπή 5G δικτύου από το 2021. Εν τω μεταξύ, οι εταιρίες κινητής τηλεφωνίας - με τον δικό της ρυθμό η καθεμία - ήδη προετοιμάζονται. Η Cosmote, για παράδειγμα, έχει αναβαθμίσει αρκετά τμήματα της Αθήνας, της Θεσσαλονίκης και άλλων πόλεων, καθιστώντας το δίκτυό της "5G ready", και εντός του 2021 αναμένεται να υπάρξει ικανοποιητική κάλυψη σε αυτές τις πόλεις. Φυσικά όλα αυτά μένει τα δούμε στην πράξη, όμως για κάποιον που ζει και κινείται στα μεγάλα αστικά κέντρα της χώρας, σίγουρα δεν θα είναι πεταμένα λεφτά η αγορά 5G συσκευής, χωρίς όμως αυτό να σημαίνει ότι θα πρέπει να περιμένει και θαύματα για αρχή.
 

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,773 μηνύματα.
Δεν είναι τόσο πίσω η ανάπτυξη του 5G. Προφανώς είμαστε πολύ μακριά πανευρωπαϊκά μέχρι η κάλυψη να γίνει εφάμιλλη του 4G, ωστόσο αρκετές μεγάλες πόλεις της Ευρώπης ήδη έχουν 5G, ενώ στην Ελλάδα αναμένεται τον Δεκέμβριο να έχουν δημοπρατηθεί από την Ε.Ε.Τ.Τ. οι 5G μπάντες, προκειμένου να δοθεί το πράσινο φως στους παρόχους, ώστε να αρχίσει και επίσημα η εκπομπή 5G δικτύου από το 2021. Εν τω μεταξύ, οι εταιρίες κινητής τηλεφωνίας - με τον δικό της ρυθμό η καθεμία - ήδη προετοιμάζονται. Η Cosmote, για παράδειγμα, έχει αναβαθμίσει αρκετά τμήματα της Αθήνας, της Θεσσαλονίκης και άλλων πόλεων, καθιστώντας το δίκτυό της "5G ready", και εντός του 2021 αναμένεται να υπάρξει ικανοποιητική κάλυψη σε αυτές τις πόλεις. Φυσικά όλα αυτά μένει τα δούμε στην πράξη, όμως για κάποιον που ζει και κινείται στα μεγάλα αστικά κέντρα της χώρας, σίγουρα δεν θα είναι πεταμένα λεφτά η αγορά 5G συσκευής, χωρίς όμως αυτό να σημαίνει ότι θα πρέπει να περιμένει και θαύματα για αρχή.
Okay bro, αλλά έχεις χάσει λίγο το ποιντ. Ακόμα και να ισχύσει το χρονοδιάγραμμα αυτό, ο φίλος fotis θα έχει αλλάξει περίπου 7 συσκευές μέχρι τότε.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Θα ψωνίσετε τίποτα τώρα με το Black Friday? Εγώ μόλις παρήγγειλα 2 αρωματάκια Victoria's Secret που ξαναείχα στο παρελθόν (Secret Rush και Velvet Petals) και ξέρω ότι μ' αρέσουν. Ήθελα και το αγαπημένο μου (το Golden Bloom αν το είχε ποτέ καμιά) αλλά ήταν limited edition και δεν ξανακυκλοφόρησε. :(

Γενικά τα προτιμώ αυτά τα body mist γιατί είναι διακριτικά, κρατάνε ώρες και είναι και 250 mL. Εν τω μεταξύ παίζει να μην τα έχω πάρει ποτέ μου στην αρχική τους τιμή, πάντα τα βρίσκω σε έκπτωση :P
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,987 μηνύματα.
Έκανα παραγγελία χθες το Galaxy s20 FE 4g+ 128GB σε μπλε από το πλαίσιο που το έχει βάλει σε προσφορά από 679€ σε 579€. Επίσης πήρα και μια θήκη με 50€.

θα σας γράψω εντυπώσεις όταν μου έρθει 😁😁
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top