BLACK FRIDAY 2020

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Καταλαβαίνω πως είναι σίγουρα πιο χρηστική, αλλά προσωπικά σιχαίνομαι τα μπράτσα γιατί θέλω να κάθομαι σα τσαρλατάνος συν ότι θα ήθελα να είναι όμορφη και να ταιριάζει με τον χώρο. I know, priorities.
Προχθες μου ήρθε η καινούρια καρέκλα μου και θα σου πω ότι σου είπαν και οι άλλοι. Πάρε μια καλή. Δεν είχα καλή και ήθελα και εγώ όμορφη αλλά τώρα με την καινούρια "άσχημη" βλέπω την διαφορά. Μέρα με την νύχτα. Την πήρα 300 και αν μετάνιωσα κάτι είναι που δεν έδωσα περισσότερα να πάρω μια Herman Miller. Μιλάμε για απίστευτη άνεση. Δεν υπάρχει. Μια Herman Miller θα ήταν ακόμα καλύτερη επιλογή αλλά κοστίζουν πάνω από 500 και όταν έψαχνα για καρέκλα δεν μπορούσα να καταλάβω πως γίνεται να κοστίζει όσο ένας καναπές.

Είμαι πολύ ευχαριστημένη και κάθομαι όρθια χωρίς να καμπουριαζω και η μέση μου στηρίζεται και δεν στριφογυρίζω για να βολευτω. Ούτε στο γραφείο στην δουλειά δεν είμαι τόσο άνετα. Θα ζητήσω να μου την αλλάξουν. Δεν το καταλαβαίνεις, αλλά επηρεάζεται παρά πολύ η μέση από κακή στάση σώματος.
Τα μπράτσα ανεβαίνουν οπότε αν ενοχλούν απλά τα ανεβάζεις. Εμένα μου αρέσουν και τα βρίσκω άνετα. Περιμένω την Παρασκευή να πάρω ένα ποδηλατο για κάτω από το γραφείο.
................................................................................................
Αγόρασα επίσης καινουριο γραφείο σε industrial στυλ και πήρα και ένα ασύρματο πληκτρολόγιο ThinkPad. Δεν έχω να αγοράσω πολλά πράγματα οπότε την Παρασκευή θα πάρω μερικά καλλυντικα ακόμα και δώρα και τέλος.
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Θα ψωνίσετε τίποτα τώρα με το Black Friday? Εγώ μόλις παρήγγειλα 2 αρωματάκια Victoria's Secret που ξαναείχα στο παρελθόν (Secret Rush και Velvet Petals) και ξέρω ότι μ' αρέσουν. Ήθελα και το αγαπημένο μου (το Golden Bloom αν το είχε ποτέ καμιά) αλλά ήταν limited edition και δεν ξανακυκλοφόρησε. :(

Γενικά τα προτιμώ αυτά τα body mist γιατί είναι διακριτικά, κρατάνε ώρες και είναι και 250 mL. Εν τω μεταξύ παίζει να μην τα έχω πάρει ποτέ μου στην αρχική τους τιμή, πάντα τα βρίσκω σε έκπτωση :P
Απο που βρίσκεις Victorian secret αρώματα ; ☺️

Προσωπικά κάθε flack Friday στοκαρω σε scincare Και κάποια σε κάποια βασικά καλλυντικά που παίρνω στάνταρ( κονσιλερ πχ ) .
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Απο που βρίσκεις Victorian secret αρώματα ; ☺️

Προσωπικά κάθε flack Friday στοκαρω σε scincare Και κάποια σε κάποια βασικά καλλυντικά που παίρνω στάνταρ( κονσιλερ πχ ) .
Στο γκουγκλ πατάω και όπου με βγάλει, πχ αυτή τη φορά τα βρήκα στο aromania.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Νιώθω ενοχές που δε χχρειάζομαι κάτι.
Καλό είν αυτό, κι εγώ φέτος έχω ψωνίσει ελάχιστα πράγματα!
 

Guest 254537

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
https://www.skroutz.gr/s/3159171/Korres-Γάλα-Καρύδας-Γαλάκτωμα-Σώματος-200ml.html θέλω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αμα το βρειτε αλλού πείτε. Χιμελα,βανίλια!
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Έκανα παραγγελία χθες το Galaxy s20 FE 4g+ 128GB σε μπλε από το πλαίσιο που το έχει βάλει σε προσφορά από 679€ σε 579€. Επίσης πήρα και μια θήκη με 50€.

θα σας γράψω εντυπώσεις όταν μου έρθει 😁😁

wow ούτε για Laptop δεν έχω δώσει τόσα...170€ είχα αγοράσει το Sony Xperia XA πρίν 3 χρόνια και με ικανοποιεί απόλυτα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,211 μηνύματα.

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Νιώθω ενοχές που δε χχρειάζομαι κάτι.
Πού έχουμε φθάσει με τον καταναλωτισμό. Να αισθανόμαστε πως κάτι πάει λάθος αν δεν αγοράζουμε διαρκώς πράγματα.

Ούτε εγώ αγόρασα κάτι φέτος... Βέβαια, δεν έχω πάρει γενικά κάτι μέσω BlackFriday ούτε τα προηγούμενα χρόνια.
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Με τα κινητά έχω ένα κόλλημα 😁😁
Ωραία κινητά τα Sony!!

Καταλαβαίνω το κόλλημα αλλά αν ήθελα να ξοδέψω πάνω από 500 € θα αγόραζα ή Laptop ή Playstation 5 ή Xbox Series X και σε καμία περίπτωση κινητό τηλέφωνο.

Με τα 170 € που είχα πληρώσει,έχω ένα κινητό με μεγάλη οθόνη για να επικοινωνώ,να ακούω μουσική και να μπαίνω στο Internet (+ calendar,αριθμομηχανή κλπ),τι άλλο να θέλω από Κινητό.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,211 μηνύματα.
Καταλαβαίνω το κόλλημα αλλά αν ήθελα να ξοδέψω πάνω από 500 € θα αγόραζα ή Laptop ή Playstation 5 ή Xbox Series X και σε καμία περίπτωση κινητό τηλέφωνο.

Με τα 170 € που είχα πληρώσει,έχω ένα κινητό με μεγάλη οθόνη για να επικοινωνώ,να ακούω μουσική και να μπαίνω στο Internet (+ calendar,αριθμομηχανή κλπ),τι άλλο να θέλω από Κινητό.
Κατάλαβα!!! Εμένα δεν μου αρέσουν οι παιχνιδομηχανές και αγοράζω κινητά 😁😁
Τώρα έχω το iPhone 10 που το είχα πάρει 1.200€ πριν 2 χρόνια και τώρα περιμένω να μου έρθει το s20 FE!!

καλή επιλογή το ps5!!
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
IMG_3908.jpg


:laugh:
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Κατάλαβα!!! Εμένα δεν μου αρέσουν οι παιχνιδομηχανές και αγοράζω κινητά 😁😁
Τώρα έχω το iPhone 10 που το είχα πάρει 1.200€ πριν 2 χρόνια και τώρα περιμένω να μου έρθει το s20 FE!!

καλή επιλογή το ps5!!

1200 € πρίν 2 χρόνια και τώρα δεύτερο κινητό ; Εγώ πρίν 3 χρόνια ξόδεψα 170 € για κινητό και μου φαίνονται πολλά.

Δουλεύεις κάπου ; Τι δουλειά κάνεις ; Ούτε για Laptop δίνω 1200 €.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,211 μηνύματα.
1200 € πρίν δύο χρόνια και τώρα δεύτερο κινητό ; Εγώ πρίν 3 χρόνια ξόδεψα 170 € και μου φαίνονται πολλά.

Δουλεύεις κάπου ;
Όχι φοιτητής είμαι, απλά όλα τα χρήματα που μαζεύω τα ξοδεύω σε κινητά 😆😆
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Ποια καρέκλα πήρες;
https://www.costco.ca/r2-spacegrid-mesh-manager's-office-chair.product.100655200.html

Την πέτυχα σε προσφορά την περασμένη εβδομάδα και μου βγήκε 330.

Στο μέλλον θέλω μια τετοια:
https://www.hermanmiller.com/products/seating/office-chairs/aeron-chairs/

@Volkswagen Fan η ένσταση μου είναι στα 50€ θήκη. Πεταμένα λεφτά. Βρίσκεις στο αμαζον με 10 και άλλα τόσα για 3 τζάμια και καθάρισες.
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
@Volkswagen Fan η ένσταση μου είναι στα 50€ θήκη. Πεταμένα λεφτά. Βρίσκεις στο αμαζον με 10 και άλλα τόσα για 3 τζάμια και καθάρισες.
Η ακριβή θήκη προστατεύει το κινητό πολύ καλύτερα, έχει χρήσιμα μικροπράγματα όπως βάση για να κάθεται το κινητό οριζόντια και όπως και να το κάνουμε δίνει premium αίσθηση και είναι καλαίσθητη.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Πολύ καλή προσφορά στο switch lite.


Κατά τη γνώμη μου βέβαια δεν αξίζει γιατί χάνεις τη σύνδεση με την τηλεόραση.
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Η ακριβή θήκη προστατεύει το κινητό πολύ καλύτερα, έχει χρήσιμα μικροπράγματα όπως βάση για να κάθεται το κινητό οριζόντια και όπως και να το κάνουμε δίνει premium αίσθηση και είναι καλαίσθητη.
Ο απαραίτητα. Αν μιλάμε για OtterBox, ναι, αλλά αν μιλάμε για θήκες σιλικόνης από τον κατασκευαστή του κινητού, τότε είναι υπερτιμημένα σκουπίδια. Εγώ πάνω από 30 δεν θα έδινα για θήκη. Ούτε δερμάτινη θα έπαιρνα που ναι μεν είναι πιο premium αλλά δεν προστατεύει καλά.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top