BLACK FRIDAY 2020

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,735 μηνύματα.
Φώτη έπρεπε να περιμένεις.

 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,735 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,735 μηνύματα.
απ τις πιστωτικες;
ναι



23960 πόντοι 60 ευρώ περίπου.
 

Guest 254537

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
https://www.skroutz.gr/s/3159171/Korres-Γάλα-Καρύδας-Γαλάκτωμα-Σώματος-200ml.html θέλω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αμα το βρειτε αλλού πείτε. Χιμελα,βανίλια!
Κλασσικά,δε υπάρχει.😪😪
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Φώτη έπρεπε να περιμένεις.

Θα μπορούσε να πάρει και τα 2 και να επιστρέψει το άλλο. Δεν υπάρχει λόγος να περιμενεις.
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Η λογική λέει πως γενικότερα δεν πρέπει να φανατιζόμαστε,κάτι που ισχύει παντού,όπως και για τα εμπορικά καταστήματα-αλυσίδες τύπου public,πλαίσιο,eshop κλπ

Ο καθένας θα ψωνίσει από το κατάστημα που τον βολεύει ανάλογα τις προσφορές.

Το instagram όμως είναι γεμάτο από μέλη που χρησιμοποιούν το tag publicistasgreece.

Το έψαξα και δεν μπόρεσα να ανακαλύψω πολλά αλλά για να προωθούν το συγκεκριμένο κατάστημα με τόσο πάθος,πάει να πει πως έχουν κάποιου είδους συνεργασία και λαμβάνουν ανταμοιβή.

Φαίνονται να ποζάρουν με ένα σωρό βιβλία ή με iphone και laptop της apple.........και να συνιστούν σε followers να τρέξουν να ψωνίσουν από τα Public και μόνο,λές και κάνουν καλύτερες προσφορές από Πλαίσιο πχ

Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι πως μου δημιουργούν κάποια αντιπάθεια καθώς ωθούν τον καταναλωτή στο να ξοδέψει υπέρογκα ποσά,όταν οι ίδιοι πολύ πιθανόν να τα απέκτησαν δωρεάν ή με ειδική μεγάλη έκπτωση.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top