Black Friday 2022 - 25 Νοεμβρίου

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,792 μηνύματα.
Το καθιερωμένο θέμα του στεκιού! :)
Τι σκέφτεστε για φέτος;

Εγώ θέλω να δω αν θα πέσει η τιμή σε κάτι 5k οθόνες υπολογιστή (39.7 ιντσών, 5120x2160) γιατί οι τρέχουσες τιμές είναι τσουχτερες και δε το αξίζουν στο φινάλε. κατά τα άλλα δεν έχω αλλα πλάνα.
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,813 μηνύματα.
Το καθιερωμένο θέμα του στεκιού! :)
Τι σκέφτεστε για φέτος;

Εγώ θέλω να δω αν θα πέσει η τιμή σε κάτι 5k οθόνες υπολογιστή (39.7 ιντσών, 5120x2160) γιατί οι τρέχουσες τιμές είναι τσουχτερες και δε το αξίζουν στο φινάλε. κατά τα άλλα δεν έχω αλλα πλάνα.
Εγώ πιστεύω ότι θα παραμείνει η τιμή εκεί που κοιτας για τις 5k οθόνες, μάλλον θα προσπαθήσουν να ξεφορτώσουν προιόντα που τους έχει μείνει στη αποθήκη.

Εγώ κλασικά δεν θα πάρω κάτι όπως κάθε χρόνο αλλά ούτε ότι έχω κιόλας λεφτά για να πάρω κάτι γιατί έμεινα ταπί από το ταξίδι στη Κοπεγχάγη:lol:
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,792 μηνύματα.
εγώ κάνω και το άλλο έτσι και δω προσφορά και δεν έχω όλα τα χρήματα εκείνη τη στιγμή: κανω την παραγγελία, δηλώνω πληρωμή με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό κι έτσι έχω παράταση 5 - 7 - 10 μέρες να βρω το υπολοιπομενο πόσο και καβατζωνω και τη προσφορά. έτσι πήρα πέρυσι τα ηχεία υπολογιστή μου :dance3:
mqdefault.jpg
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγώ θα ήθελα να πάρω καλά headphones ή ένα καλό ηχοσύστημα γιατί η μουσική κυριολεκτικά είναι το ναρκωτικό μου,αλλά πού να βρω τα λεφτά χαχαχα :lol: έχω και το δίπλωμα οδήγησης στη μέση,θέλω να ξεκινήσω και γαλλικά, δε θέλω να χαλάω και άλλα:lol:.Του χρόνου δε πειράζει!
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,572 μηνύματα.
Όλη η κοροϊδία της ελληνικής μαυροκυριακής σε μια φωτο. Σωστός τσέστερ.

Δεν νομίζω ότι θα ασχοληθώ καν όπως κάθε χρόνο. Στην Ελλάδα είναι μια κοροϊδία και μισή. Στην Αμερική δε τα συλλυπητήρια μου στους υπαλλήλους. Λίγα βιντεάκια αρκεί για να σε πείσουν να δεις τι τραβάνε εκεί με το ΧΑΟΣ που επικρατεί.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,343 μηνύματα.
Φέτος έχω ως στόχο να μην πάρω τίποτα απολύτως, γιατί όπως έχω αναφέρει και στο παρελθόν έχω την τάση να αγοράζω πράγματα που δε χρειάζομαι και απλά να πετάω λεφτά.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,792 μηνύματα.
Μου έρχεται τη Δευτέρα.
Την πήρα από 1.599, μόλις 1.099, τη βάλανε black friday σε αυτή την τιμή όλοι οι γνωστοί (e-shop, kotsovolos, msystems). Με εξαίρεση το e-shop που την είχε 1.409 και την έριξε στα 1.099 κι αυτό.

Ανυπομονώ να δω την πρώτη μου ταινία σε OLED και αργότερα να παίξω και κανένα παιχνίδι, αλλά και να σερφάρω στο διαδίκτυο με ομαλότητα 120-138hz. :D

Η αρχική που είχα βάλει στο μάτι ήταν αυτή, αλλά ευτυχώς που έπεσε η LG που είναι καλύτερη!
 

spring day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η spring day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Εγώ θα κοιτάξω για κανένα ψηλό ονυχοδρόμιο για το τερατάκι τον γατούλη μου γιατί κάνει παρκουρ σχεδόν σε όλο το σπίτι πλέον :lol: μπας και αφήσει έτσι τους καναπέδες να ζήσουν λίγο περισσότερο
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,343 μηνύματα.
Εγώ θα κοιτάξω για κανένα ψηλό ονυχοδρόμιο για το τερατάκι τον γατούλη μου γιατί κάνει παρκουρ σχεδόν σε όλο το σπίτι πλέον :lol: μπας και αφήσει έτσι τους καναπέδες να ζήσουν λίγο περισσότερο
Ελπίζω να μην καταλήξει διακοσμητικό σαν το δικό μου :laugh:
 

spring day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η spring day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Ελπίζω να μην καταλήξει διακοσμητικό σαν το δικό μου :laugh:
Κι εγώ το ελπίζω αλλά μάλλον εκεί θα πάει :lol: Πόσα πράγματα του έχω πάρει αλλά κάνει ότι δεν υπάρχουν, ειδικά τα παιχνίδια. Προτιμάει τα λαστιχάκια μου, ακόμα κλαίω αυτά που μου εξαφάνισε
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,343 μηνύματα.
Κι εγώ το ελπίζω αλλά μάλλον εκεί θα πάει :lol: Πόσα πράγματα του έχω πάρει αλλά κάνει ότι δεν υπάρχουν, ειδικά τα παιχνίδια. Προτιμάει τα λαστιχάκια μου, ακόμα κλαίω αυτά που μου εξαφάνισε
Ο ένας μου γάτος όταν ήταν μικρός το είχε τιμήσει το ονυχοδρόμιο που του είχαμε πάρει, το είχε κυριολεκτικά διαλύσει, αλλά το τελευταίο που πήραμε απλά στέκεται σε μία άκρη. Αχ ας μη μιλήσω για τα παιχνίδια και κάτι κρεβατάκια-μαξιλάρες που έχουμε. Το ότι βρίσκουν πιο αναπαυτικό ένα άδειο κουτί με ξεπερνά :laugh:
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,792 μηνύματα.
Κάτι άλλο που μου άρεσε στις pre-προσφορές black friday ήταν κι αυτή η tv: 85 ιντσών 1600 EUR!!
https://www.mediamarkt.gr/product/t...leorasi-sony-led-85-4k-ke85xh9096baep/1593000
Πρέπει να έχουν μείνει λίγα τεμάχια στο public.gr από ότι είδα.

Αν είχα χώρο και χρήματα θα την τσίμπαγα αντί της LG που πήρα, αλλά κυρίως ο χρηματικός παράγοντας με απέτρεψε.
Απίστευτο που φτάσαμε επιτέλους να έχουμε σε ανεκτές τιμές 85ρες τηλεοράσεις!
 

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
@Scandal Τιμές ευκαιρίας όλες οι τηλεοράσεις :laugh:

Εγώ παίζει να πάρω ακουστικά της προκοπής, μπας και βελτιωθούν τα professional meetings και τα gaming meetings (@Memetchi @giannhs2001 @Zukov ) :laugh:
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,572 μηνύματα.

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,007 μηνύματα.
@Scandal Τιμές ευκαιρίας όλες οι τηλεοράσεις :laugh:

Εγώ παίζει να πάρω ακουστικά της προκοπής, μπας και βελτιωθούν τα professional meetings και τα gaming meetings (@Memetchi @giannhs2001 @Zukov ) :laugh:
Παρε και ενα επαγγελματικο μικροφωνο, να ακουμε τη μελωδικη φωνη σου στο μεγαλειο της οταν σε πιανει ο τραγουδιστικος οιστρος!!
 

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,100 μηνύματα.
Είχα πει ότι θα παιχτεί DSLR εκτός αν μπει σε σούπερ-ντούπερ υπερπροσφορά κάποιο απ' τα κινητά που 'χω βάλει στο μάτι. Το δεύτερο δε φαίνεται να συμβαίνει, άρα πάμε σε κάμερα.

Κι αν βρεθούν handsfree σε χαμηλότερη τιμή απ' τη συνηθισμένη θα στοκάρουμε να 'χουμε.
 

plus i bo?

Νεοφερμένος

Ο plus i bo? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Θέλω να πάρω κινητό με τουλάχιστον 64 μνήμη, στα 150 ευρώ...


Υπάρχει κάτι?
 

Nihilist

Τιμώμενο Μέλος

Ο Nihilist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,355 μηνύματα.
Black friday ειναι στο Μανχάταν, εδώ είναι λενόρ 1+1 δώρο.

Απλώς βρήκα από το πάμπλικ εξωτερικό σκληρό δίσκο που χρειαζόμουν σε -20%, που συνέπιπτε με την τιμή στο σκρουτζ, οπότε απλώς γλίτωσα τα μεταφορικά έξοδα.

Καμιά καλή προσφορά σε κάτι που να με ενδιέφερε δε βρήκα.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
316156825_5800298199990949_4936435507281162620_n.png

Άξιζε να περιμένω τη Black Friday. Γλύτωσα 40 ευρώ.
Μπράβο στο πλαίσιο που είναι το μόνο μεγάλο μαγαζί που έχει συνδεθεί με την ΑΑΔΕ για την αφαίρεση του ΦΠΑ σύμφωνα με το νόμο 39α.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top