Browsers' άπαντα

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ο firefox 4 δεν έχει γραμμή κατάστασης;
Δεν τη βρίσκω. :oops:
Ναι, δεν έχει ώστε να υπάρχει περισσότερος χώρος για τις σελίδες. That's the trend now.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
κανε δεξι κλικ στην μπαρα με τα εικονιδια..πχ home..και επελεξε εργαλειοθηκη προσθετου..ετσι εμφανιζονται οσα προσθετα χρειαζονται κατω μπαρα..

οπως linkfication ,mailnotifier πχ που εχω εγω..

επισης με δεξι κλικ επιλεγειςπροσαρμογη,,και εγω τουλαχιστον πηγα αριστερα το reload ,home κουμπια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
σε μενα δε συμβαινει αυτο.. κανω δεξικ κλικ σε συμδεσμο,,ανοιγμα σε νεα καρτελα,,και την ανοιγει σε νεα..οχι υπαρχουσα..

εχω βεβαια και το tabmixplus για οσες καρτελες θελω κλπ..(σε στρωσεις,,και με οτι ρυθμισεις θελω..
και χωρις το προσθετο μια χαρα νεα καρτελα ανοιγει..

αλλαζουν ολα σχεδον..εβαλα τωρα το κουμπι ανανεωσης και home αριστερα της μπαρας..

Tελικά έφτιαξε μόνο του.Σταμάτησε να μου το κάνει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Από χθες παρατήρησα, ότι ορισμένες σελίδες δεν ανοίγουν σωστά με τον ff, ενώ ανοίγουν με τον Chrome, όπως π.χ. το in.gr που δεν μου δείχνει σχεδόν τίποτα.
Προφανώς χρειάζομαι κάποιο πρόσθετο, αλλά δεν ξέρω ποιο.
Μήπως ξέρετε τι συμβαίνει;
(Κατά τα άλλα είμαι ευχαριστημένος, δουλεύει καλύτερα και ταχύτερα από Chrome και Explorer)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Από χθες παρατήρησα, ότι ορισμένες σελίδες δεν ανοίγουν σωστά με τον ff, ενώ ανοίγουν με τον Chrome, όπως π.χ. το in.gr που δεν μου δείχνει σχεδόν τίποτα.
τωρα το διαπιστωσες?:D
παντα ετσι ηταν,,καποιες σελιδες που δεν ανοιγαν με τον ff ανοιγαν με τον chrome..ο chrome ανοιγει τα παντα..

παντως τι in gr μου μπαινει εμενα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Σε safe mode πάντως ανοίγει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εχεις προσθετα μεσα?

κλεισε τον ff και κανε run
firefox -p και ανοιξε ενα κενο προφιλ,,να δεις αν σου το κανει παλι..

ή κανε καμια επανεγκατασταση..

μηπως σου λειπει κανα προσθετο?java,τιποτα τετοιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Στον IE 9 μπορώ να αλλάξω θέση στη γραμμή μενού;
Θέλω πρώτα τη γραμμή μενού και μετά τη γραμμή διευθύνσεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Όχι, εξάλλου είναι λάθος από άποψη δόμησης.
Αλλά και πάλι, είμαι 99,9% σίγουρος ότι δεν χρειάζεται την γραμμή εργαλείων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
εξάλλου είναι λάθος από άποψη δόμησης
Και ποιος καθορίζει ότι είναι "λάθος"; :hmm:
Η Microsoft; Ο Tanenbaum; Ο Ρούντολφ το ελαφάκι;

Ένας browser πρέπει να είναι παραμετροποιήσιμος σε αυτά τα βασικά πράγματα για να τον προσαρμόζει ο χρήστης όπως θέλει, με σκοπό να νιώθει πιο άνετα. Το ότι η Microsoft μπορεί να θεωρεί ότι είναι "αισθητικά λάθος", δεν σημαίνει ότι είναι και de facto true.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ο IE είναι της Microsoft;
Πάντως εγώ τα έχω συνηθίσει στην αλεπού με τη σειρά που τα είπα. Τώρα μου φαίνονται ανάποδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
o IE9 ειναι απο οτι καταλαβα πολυ μονοκομματος σε σχεση με τον ff.. που στην εκδοση 4 μπορεις να ρυθμισεις οτιδηποτε κουμπακια θελεις,οπου τα θελεις..

η μικρομαλακή ειναι τοσο τσιμεντοποιημενη στο μυαλο και νοοτροπια που δεν προκειται να αλλαξει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Ξέρει κανείς πως γ$%^& βάζω δίπλα από την διεύθυνση της ιστοσελίδας την συντόμευση της home page στο google chrome?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mouk

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας Μικρούτσικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ξέρει κανείς πως γ$%^& βάζω δίπλα από την διεύθυνση της ιστοσελίδας την συντόμευση της home page στο google chrome?
Εργαλεία -> Επιλογές -> Βασικά στοιχεία -> Εμφάνιση κουμπιού αρχικής σελίδας -> Check
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Εργαλεία -> Επιλογές -> Βασικά στοιχεία -> Εμφάνιση κουμπιού αρχικής σελίδας -> Check

:worship: ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Εδώ και πολύ καιρό κάθε φορά που μπαίνω στα e-mails μου (hotmail) πρέπει να γράφω συνεχώς το id και το pass μου. Δεν αποθηκεύεται, ακόμα και όταν πατήσω το ''Να παραμείνω σε σύνδεση"...

Χρησιμοποιώ opera...Ξέρει κάποιος να μου πει τι να κάνω για να μου τα αποθηκεύει και να μην αναγκάζομαι κάθε φορά που μπαίνω να τα πληκτρολογώ;:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Μάλλον θα έχεις επιλέξει και κάτι για τους κωδικούς που θα έχει (δεν είμαι και σίγουρος δεν έχω opera) ..και έτσι όταν διαγράφεις το ιστορικό διαγράφονται όλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
:hmm:

Δεν έχω διαγράψει ποτέ το ιστορικό.
Σε άλλες σελίδες δεν έχω πρόβλημα. Μόνο στο hotmail...Και υπέθεσα ότι θα μπορούσα να το ρυθμίσω αυτό από τον opera.

Πώς βγάζει ας πούμε σε κάθε νέα σελίδα ένα παραθυράκι που σου λέει αν θες να αποθηκεύσεις αυτό τον κωδικό, κάπως έτσι το σκεφτόμουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλησπέρα, Devina. :)
Αυτό το πρόβλημα το αντιμετωπίζεις και στο messenger; Ίσως να συνδέεται το πρόβλημα... ίσως λέω και βλακείες. Μία απλή υπόθεση κάνω.

Αν ναι, θα σου έλεγα να κοιτάξεις αυτό: https://pchands.blogspot.com/2009/06/to-windows-live-messenger.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Όχι όχι το msn είναι μια χαρά. Μετ'οπου ανοίγω το pc έχει πάντα κωδικό και μαιλ, δεν του κάνω τίποτα.
Μόνο για να μπω στα e-mails μου έχω αυτό το θέμα και είναι σπαστικό. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top