Browsers & Extensions

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,842 μηνύματα.
Γεια πειτε ρε παιδαι ποσο τζιμανια ειστε στην τεχνολογια
τι browser για privacy εχετε ?
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Γεια πειτε ρε παιδαι ποσο τζιμανια ειστε στην τεχνολογια
τι browser για privacy εχετε ?

Ωραιο είναι το Brave με ενσωματωμενα αυτα τα tips ασφαλειας μετα απλα πας σε καποιο τυπου browser vpn που να τα ενσωματωνει και τα δυο καταλαβες
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,842 μηνύματα.
Ωραιο είναι το Brave με ενσωματωμενα αυτα τα tips ασφαλειας μετα απλα πας σε καποιο τυπου browser vpn που να τα ενσωματωνει και τα δυο καταλαβες
Δεν ξέρω στον υπολογιστή βάθρο δεν με βολεύει....τωρινά έχω το γοογκλ(😂 το οποίο έχει συλλέξει data 3GB μεχρι στιγμης από τι έχω αγοράσει ,που έχω πάει ,σε περιοχές δλδ και γενικά εκεί είδα όλη μου την ζωή 😂)

Σκέφτομαι να πάω Mozilla
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Δεν ξέρω στον υπολογιστή βάθρο δεν με βολεύει....τωρινά έχω το γοογκλ(😂 το οποίο έχει συλλέξει data 3GB μεχρι στιγμης από τι έχω αγοράσει ,που έχω πάει ,σε περιοχές δλδ και γενικά εκεί είδα όλη μου την ζωή 😂)

Σκέφτομαι να πάω Mozilla
Το brave ειναι καλο ελαφρυ τρεχει γρηγορα.Τελευταια εχω βαλει το https://www.avast.com/el-gr/secure-browser
Και είναι γρηγοροτερο απο chrome και mozilla.
Αυτα μου κολλαγαν δεν φορτωναν γρηγορα οι σελιδες.
Δοκιμασε το το https://www.avast.com/el-gr/secure-browser
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,842 μηνύματα.
Το Proton ειναι μονο vpn το βάζεις αν το χρειαστείς. Το brave ειναι καλο ελαφρυ τρεχει γρηγορα
Τελευταια εχω βαλει το https://www.avast.com/el-gr/secure-browser
Και είναι γρηγοροτερο απο chrome και mozilla.
Αυτα μου κολλαγαν δεν φορτωναν γρηγορα οι σελιδες.
Δοκιμασε το το https://www.avast.com/el-gr/secure-browser

Επίσης το καλό του brave μου άρεσε στην ανώνυμη περιήγηση που είχε τορ .Το μόνο που δεν μου άρεσε ήταν ότι κολουσε στα pdf scroll
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Οι χρηστές Mac και γενικά Apple προιόντων βλέπουμε το μέλλον πριν έρθει στους υπόλοιπους. Το λέω, με λένε apple fan boy αλλά είναι η αλήθεια.

Safari για browser. vpn δεν χρησιμοποιώ. Όπου υποστηρίζεται two steps verification και διαφορετικούς κωδικούς που προτείνει ο browser. Ο password manager του safari σου δείχνει ποιοι κωδικοί έχουν πρόβλημα (διαρροές, εύκολη, επαναλαμβανόμενοι σε άλλη σελίδα) κάτι το οποίο μπήκε στο chrome πρόσφατα. Ενδειξη δίπλα στο url πόσους trackers έχει η κάθε ιστοσελίδα.

 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,842 μηνύματα.
Οι χρηστές Mac και γενικά Apple προιόντων βλέπουμε το μέλλον πριν έρθει στους υπόλοιπους. Το λέω, με λένε apple fan boy αλλά είναι η αλήθεια.

Safari για browser. vpn δεν χρησιμοποιώ. Όπου υποστηρίζεται two steps verification και διαφορετικούς κωδικούς που προτείνει ο browser. Ο password manager του safari σου δείχνει ποιοι κωδικοί έχουν πρόβλημα (διαρροές, εύκολη, επαναλαμβανόμενοι σε άλλη σελίδα) κάτι το οποίο μπήκε στο chrome πρόσφατα. Ενδειξη δίπλα στο url πόσους trackers έχει η κάθε ιστοσελίδα.

Νταξ σαφάρι δεν με πολύ ψήνει ...οι δυο πιθανοί browsers μου είναι Firefox ή brave γιατί έχει Τορ
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ααα ναι και αυτό είναι καλό νομίζω ,το όπερα , δυνατό!


Εγώ εχω ένα διλλιμα .......έχω το chrome αλλά με extensions and block κλπ ,λες να έχουν την ίδια ασφάλεια όπως την όπερα για παράδειγμα ?

Δεν έχω ιδέα, το ποστ μου το έγραψα για να δείξω πόσο dummy είμαι :P
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ααα ναι και αυτό είναι καλό νομίζω ,το όπερα , δυνατό!


Εγώ εχω ένα διλλιμα .......έχω το chrome αλλά με extensions and block κλπ ,λες να έχουν την ίδια ασφάλεια όπως την όπερα για παράδειγμα ?
Ναι το ιδιο ειναι τα εξτενσιονς με κατι που θα τα εχει ενσωματωμενα οπως το οπερα. Αλλα ολα τα δοκιμαζεις στην πραξη ποσο γρήγορα ή αργα ειναι.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,842 μηνύματα.
Ναι το ιδιο ειναι τα εξτενσιονς με κατι που θα τα εχει ενσωματωμενα οπως το οπερα. Αλλα ολα τα δοκιμαζεις στην πραξη ποσο γρήγορα ή αργα ειναι.
Ναι ,παίζει να κατεβάσω το brave τώρα και να κάμω delete
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 35 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top