Buy & Sell

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εμένα με προβληματίζει το ενδεχόμενο να έχουμε νέους εγγεγραμμένους μόνο και μόνο για να βάλουν μια αγγελία για να πουλήσουν κάτι...
Δε θα μου άρεσε κάτι τέτοιο.
Εκτός κι αν τεθεί κάποιο όριο στα ποστς... για να βάλεις αγγελία, να εχεις Χ χρονικό διάστημα ως μέλος και Χ ποστς στις κατηγορίες ΠΕΡΑΝ του chat and fun :)

+1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Να πώ κάτι καλό σαν ιδέα άλλα επιδή λένε για λόγους; ασφαλίας μπορεί να μην είναι ορατό στα μή μέλοι, ούτος όστε να μην βλέπουν την κίνηση που γίνετε και να μην γραφτούν για αυτό, μετά πάνε με τα πόστ, καλό είναι να είναι αρκετά, στα 200 κάποιος απλά γράφει λίγο καιρό βλακείες και μπένει, το θέμα είναι να μπορούν να μπούν άτομα αξιόπιστα, γνώμη μου πάντα:hmm:

Πάντος είμαι υπέρ και πάντα με μή ευθύνη του στεκιού, ότι γίνει δυλαδή ακόμα και κάποια στραβή να μην έχει καμία απολήτως ευθύνη το στέκι ούτε οποιοδήποτε μέλος της ΟΔ. Αυτοί που θα το κάνουν δηλαδή και αυτοί που συμφωνούν τώρα να μην περιλάβουν το στέκι στην κακή κριτική αυτού που αγοράζουν οι πουλάνε οι άλλοι:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
sorry αλλα εγω διαφωνω ΚΑΘΕΤΑ στην προσθηκη buy & sell στο φορουμ.

δεν ειμαστε το ebay η το fleamarket
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ πάλι νομίζω πως δεν είναι κακή ιδέα. Αλλά να ισχύει για μέλη με τουλάχιστον 300 ποστς, ανεξαρτήτως που έχουν γίνει, να είναι μέλη τουλάχιστον δύο μήνες, να αναλαμβάνουν οι ίδιοι την αποστολή/παράδοση (δηλ το e-steki να μην εμπλέκεται καθόλου, να προσφέρει μόνο τον χώρο για την αγγελία), να μην πρόκειται για κερδοσκοπικές αγγελίες, αλλά για προσωπικές καθαρά αγγελίες (δηλ όχι μαζικές πωλήσεις, αλλά πωλήσεις συγκεκριμένων αγαθών) και η κατηγορία να μη φαίνεται στους επισκέπτες, διότι όπως είπε και ο Hunter δεν είμαστε το e-bay. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
μπορουμε να γραφουμε την αγγελια εδω κ τα υπολλοιπα να γινονται με πμ...
ετσι ωστε να μην γεμιζει το θεμα με ερωτησεις κ να μπορουμε μονο να διαβαζουμε της αγγελιες εδω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
μπορουμε να γραφουμε την αγγελια εδω κ τα υπολλοιπα να γινονται με πμ...
ετσι ωστε να μην γεμιζει το θεμα με ερωτησεις κ να μπορουμε μονο να διαβαζουμε της αγγελιες εδω...

Εννοείτε έτσι θα γίνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Συμφωνώ με το να μπεί ελάχιστο όριο, ΑΛΛΑ όχι εκτός φαν και τσάτ. ;) Όλοι έχουν μεγάλο όγκο πόστς εκεί. Βάλτε το 250 ή 300 ΣΥΝΟΛΙΚΑ πόστς.

Ακόμα συμφωνώ με ένα ελάχιστο χρονικό όριο. Πόσο? δεν ξέρω, ας το αποφασίσουν οι διαχειριστές.

Παιδιά όλοι έχουμε κάτι για πούλημα ή θέλουμε να αγοράσουμε σε καλύτερη τιμή. Γιατί όχι? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Συμφωνώ με το να μπεί ελάχιστο όριο, ΑΛΛΑ όχι εκτός φαν και τσάτ. ;) Όλοι έχουν μεγάλο όγκο πόστς εκεί. Βάλτε το 250 ή 300 ΣΥΝΟΛΙΚΑ πόστς.


Τα 300 ποστ στο chat & fun είναι εφικτό να γίνουν σε μερικές ώρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ γι αυτό είπα να είναι και γραμμένος τουλάχιστον δύο μήνες! ;) (ιδέες ρίχνω.. σόρρυ που πετάχτηκα :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Εγώ γι αυτό είπα να είναι και γραμμένος τουλάχιστον δύο μήνες! ;) (ιδέες ρίχνω.. σόρρυ που πετάχτηκα :redface:)
:P

και πάλι...
σκέψου ένα μέλος που είναι εδώ δυο μήνες κι όλο κι όλο ότι γράφει είναι 5 ποστ την ημέρα στα θέματα
"τι έφαγες χτες το βράδυ"
"τι σας έρχεται στο μυαλό όταν"
"τι σας έρχεται στο μυαλό όταν (αγγλική βερσιόν)"
και δύο ποστ στην κουβεντούλα
πρωτο ποστ.... καλημέρα σας :)
δεύτερο ποστ... γεια σας :)


εεεεεεεεεεεεεε :P
παρόλα αυτά θα πληρεί τις προϋποθέσεις για να βάλει αγγελία και να ξεπουλήσει την πραμάτεια του :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Εντάξει και τι πειράζει; Μπορεί αυτό το μέλος να μας πουλήσει κάτι ου θα το βρίσκαμε πολύ ακριβότερο στην αγορά. Επειδή εφαρμόζεται σε πολλά forum πιστεύω είναι ένας πολύ ωραίος τρόπος να κάνεις συμφέρουσες αγορές ειδικά ηλεκτρονικών συσκευών ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αυτό το λέω Κουεδίνι γιατί δύσκολα κάποιος που θέλει ΜΟΝΟ να χρησιμοποιησει τις αγγελίες θα κάτσει δύο μήνες να περιμένει, γράφοντας πέντε ποστ την ημέρα σε chat n fun.. ε κι αν το κάνει, ξέρω γω; Χαλάλι του! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Νταξ, δεν κρυβεται ο δΓιαολος στον χρηστη που εχει μονο 100 ποστς :P , αλλα δε νομιζω να μ'αρεσε τετοια ενοτητα στο συγκεκριμενο φορουμ. :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top