Chat room!

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
εγω παλι δεν σας βρηκαααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

purina

Νεοφερμένος

Η purina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
δεν ειναι πολυ online τωρα για αυτο και εγω μπηκα αλλα φενεται πηγανε ολοι για νανι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
καλε το βρηκαααααααααααα τωρα το μονο που μου μενει ειναι να βρω το κλειδι που ειχα της εγγραφης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χριστινα

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Παιδια εγω που ειμαι πιο ανιδεη από το μεσο όρο, να ρωτησω τι σημαινει αυτο;;; Δηλαδή τι καταφερνουμε μπαίνοντας στο my cat chat room;
:redface: :redface: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nena

Νεοφερμένος

Η nena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Επίσης επειδή με τα πολλά γράμματα δεν τα πάω καλά, καμιά εικονίτσα υπάρχει;:redface:
Τέλος πάντων το βράδυ που θα έρθει ο καλός μου θα το δοκιμάσω. :rolleyes:
Μήπως πρέπει να ρωτήσουμε τη Μισέλ, επειδή χρησιμοποιείται ο λογότυπος της;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μήπως πρέπει να ρωτήσουμε τη Μισέλ, επειδή χρησιμοποιείται ο λογότυπος της;:confused:

Δεν έχω πρόβλημα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χριστινα

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Τελικά τι παραπάνω προσφέρει το chat room? Είπαμε, ειμαι ανίδεη.... Μη κοροϊδεύτε....
:) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gristofer

Νεοφερμένος

Ο gristofer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Τελικά τι παραπάνω προσφέρει το chat room? Είπαμε, ειμαι ανίδεη.... Μη κοροϊδεύτε....
:) :) :)
Για ποιο άμεση επικοινωνία έφτιαξα αυτό το chat room , ίσως δεν ενδιαφέρει η απλά δεν είναι εύχρηστο, γιατί μόνο εγώ η ladycat και η Purina μπαίνουμε :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lady

Νεοφερμένος

Η Lady αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Εμένα με ξέχασες βρε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gristofer

Νεοφερμένος

Ο gristofer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Όχι καλέ , απλά έγραψα η ladycat το nick σου στο mirc, σε σλαπάρω ώρα τώρα αλλά δεν ακούς !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lady

Νεοφερμένος

Η Lady αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Η LadyEvil είμαι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
εγω ειμαι η ladycat
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avtwvia

Νεοφερμένος

Η avtwvia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Bρε παιδια τι εγινε με το καναλι στο irc? Μπηκα τυχαια προχτες να δω αν υπαρχει αλλα δεν ειναι κανεις και τιποτα.. Παντως καλα θα ηταν να μπορουσαν ολοι να μπαιναν..θα ειχαμε πιο αμεση επικοινωνια..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Bρε παιδια τι εγινε με το καναλι στο irc? Μπηκα τυχαια προχτες να δω αν υπαρχει αλλα δεν ειναι κανεις και τιποτα.. Παντως καλα θα ηταν να μπορουσαν ολοι να μπαιναν..θα ειχαμε πιο αμεση επικοινωνια..:)
Είδατε γιατί δεν θέλω να βάλω chat στο site?
Εδώ στο e-steki που είναι αρκετά μεγαλύτερο φόρουμ απο εμάς, και το chat του είναι νεκρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avtwvia

Νεοφερμένος

Η avtwvia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Αμα κανεις καποια συνδεση το σιτε με το τσατ μεσω java δεν θα ειναι καλυτερα; οπως ειναι το μαντ;εγω ιδεα δινω δεν ξερω πως μπορεις να το κανεις..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marestros

Νεοφερμένος

Η marestros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
θα ηταν πολυ καλη φαση το τσατ!!! δεν εχω βγαλει ακρη με το mirc αλλα απ'τι καταλαβα δεν μπαινι και κανεις!!! πρεπει να το δουλεψουμε νομιζω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avtwvia

Νεοφερμένος

Η avtwvia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
και εγω οταν μπηκα μονη μου ημουν!!Κανενας δεν μπαινει ισως γιατι δεν το ξερουν οι περισσοτεροι..Αν το ξεραν θα ηταν πιο αμεσος ο διαλογος και οι απαντησεις πιο γρηγορες για ολα τα προβληματα που μας απασχολουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γωγω

Νεοφερμένος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
η αμεση επικοινωνια θα μπορουσε να γινει πολυ ποιο απλα μεσω του msn...:)

Πολλοι, οπως καλη ωρα και εγω..μπαινουμε στο νετ απο τη δουλεια..και δυστυχως στη δουλεια δεν υπαρχει η ευχερεια να κατεβαζουμε ολων αυτων των ειδων τα προγραμματα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avtwvia

Νεοφερμένος

Η avtwvia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Μεσω μσν ομως δεν μπορεις να μιλας με ολα τα μελη του φορουμ..Αυτο ειναι κατι που το λυνει το τσατ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γωγω

Νεοφερμένος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Μεσω μσν ομως δεν μπορεις να μιλας με ολα τα μελη του φορουμ..Αυτο ειναι κατι που το λυνει το τσατ..

κανεις μεγα λαθος..
καταρχην σχεδον ολοι εχουν μειλ στο hotmail.ακομη ομως και να μην ειχαν, μονο αυτο θα ειχαν να κανουν..μονο ενα μειλ..αλλωστε ακομη και τα windows παρεχουν το βασικο μσν..χωρια που μπορεις να μιλας και με εναν και με δυο και με εκατο ταυτοχρονα, να τον εχεις επαφη και να του μιλας οποτε θες.

με το Irc θελει να κατεβασεις προγραμματα κατι που με το μσν δε θελει..

anyway..εαν σας βολευει κανενα προβλημα...αλλα οχι οτι ειναι ποιο βολικο..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top