Coming Soon Movies

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Τώρα βγήκε το ''No strings attached'' αν δεν κάνω λάθος.
Από το trailer φαίνεται ενδιαφέρον...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Εχει βγει προσφατα αυτο.
Το εχει δει καποιος;; Αξιζει καθολου,ακουω γνωμες!:worry:
Το είδα πριν μια εβδομάδα, τι να πω....δεν μου άρεσε. Παίζει η μία από τις δυο δίδυμες η mary kate olsen που κάνει την μάγισσα και μεταμορφώνει τον πρωταγωνιστή σε άσχημο και αποτυχημένο από όμορφο και πετυχημένο. Αν βρει αληθινή αγάπη (να τον θέλει για τον εσωτερικό του κόσμο, ο οποίος είναι ανύπαρκτος) θα τον ξαναμεταμορφώσει σε κούκλο :worry::mad::hmm:Αυτά πρέπει να γίνουν πριν ανθίσει το δέντρο τατουάζ που έχει στο χέρι του αλλιώς θα μείνει έτσι για πάντα.....:confused: Πολύ βαρετό, ανούσιο, χωρίς σωστή δομή, τι να σου πω τραγελαφικό. Μα κάτι έργα που κατεβάζω ώρες ώρες....:whistle: Τους τελευταίους μήνες από όσες ταινίες έχω δει, μονο το unknown (με τον Liam Neeson) άξιζε λίγο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Το είδα πριν μια εβδομάδα, τι να πω....δεν μου άρεσε. Παίζει η μία από τις δυο δίδυμες η mary kate olsen που κάνει την μάγισσα και μεταμορφώνει τον πρωταγωνιστή σε άσχημο και αποτυχημένο από όμορφο και πετυχημένο. Αν βρει αληθινή αγάπη (να τον θέλει για τον εσωτερικό του κόσμο, ο οποίος είναι ανύπαρκτος) θα τον ξαναμεταμορφώσει σε κούκλο :worry::mad::hmm:Αυτά πρέπει να γίνουν πριν ανθίσει το δέντρο τατουάζ που έχει στο χέρι του αλλιώς θα μείνει έτσι για πάντα.....:confused: Πολύ βαρετό, ανούσιο, χωρίς σωστή δομή, τι να σου πω τραγελαφικό. Μα κάτι έργα που κατεβάζω ώρες ώρες....:whistle: Τους τελευταίους μήνες από όσες ταινίες έχω δει, μονο το unknown (με τον Liam Neeson) άξιζε λίγο.....

Δεν φταιω εγω,με παρεσυρε το trailer!:redface:
το ξερω αυτο αλλα ειπα να δω κατι πιο ευχαριστο:P
ποιες αλλες εχεις δει;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Δεν φταιω εγω,με παρεσυρε το trailer!:redface:
το ξερω αυτο αλλα ειπα να δω κατι πιο ευχαριστο:P
ποιες αλλες εχεις δει;;
Γενικά με τις συναισθηματικές ταινίες και τις κωμωδίες δεν τα έχω και τόσο καλά... Όμως είδα μια ταινία με πολύ ωραίο τέλος. From prada to nada https://www.youtube.com/watch?v=aur8XMZV8P4 παρ' οτι ο τίτλος το αδικεί, βλέπεται ευχάριστα. Και ένα καινούριο ψυχολογικό θριλερ, the resident, https://www.youtube.com/watch?v=ixZMHng9kFU με την Hilary Swank που πραγματικά μου κράτησε το ενδιαφέρον....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Γενικά με τις συναισθηματικές ταινίες και τις κωμωδίες δεν τα έχω και τόσο καλά... Όμως είδα μια ταινία με πολύ ωραίο τέλος. From prada to nada https://www.youtube.com/watch?v=aur8XMZV8P4 παρ' οτι ο τίτλος το αδικεί, βλέπεται ευχάριστα. Και ένα καινούριο ψυχολογικό θριλερ, the resident, https://www.youtube.com/watch?v=ixZMHng9kFU με την Hilary Swank που πραγματικά μου κράτησε το ενδιαφέρον....
Ωραια, θα προσπαθησω να δω το δευτερο:P
Αν θυμηθεις καμια αλλη πες την μου, οκ;
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris80

Νεοφερμένος

Ο chris80 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εγώ μια φορά ανυπομονώ να δω το Harry Potter and the Deathly Hallows Part 2. Μεγάλωσα με τον Harry Potter και πρέπει να ομολογήσω ότι στενοχωριέμαι που τελειώνει. Είναι το τέλος μιας εποχής όπως και να το κάνουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris80

Νεοφερμένος

Ο chris80 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Green Lantern (μου άρεσε πολύ το κόμικ) και Conan the Barbarian. Για να δούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris80

Νεοφερμένος

Ο chris80 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Final Destination 5!!!!!! Αν και το 4 με απογοήτευσε, διάβασα ότι το 5 τα σπάει και έχει καλό 3D λόγω του σκηνοθέτη Steven Quale - μαθητή του James Cameron. To trailer είναι όλα τα λεφτά: https://youtu.be/4bBGWmGyur4.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.





Τα λατρεμένα μπλε πλασματάκια έρχονται στη μεγάλη οθόνη και σε 3D το καλοκαίρι του 2011. Οι θεατές σε όλο τον κόσμο ετοιμάζονται να περάσουν στιγμές στρουμφοχαράς καθώς.. τα Στρουμφάκια κάνουν το πρώτο τους τρισδιάστατο ταξίδι στη μεγάλη οθόνη με την νέα οικογενειακή κωμωδία που συνδυάζει ζωντανή δράση με animation!
Τη φωνή της Στρουμφίτας θα υποδυθεί η Katy Perry, ενώ τον Δρακουμέλ θα ερμηνεύσει ο Hank Azaria.
Λίγα λόγια για την ταινία:Όταν ο κακός Δρακουμέλ κυνηγάει τα μικρά γαλάζια στρουμφάκια έξω από το στρουμφοχωριό τους, εκείνα ξαφνικά μεταφέρονται από τον δικό τους μαγικό κόσμο στον δικό μας -- και για την ακρίβεια προσγειώνονται στη μέση του Central Park στη Νέα Υόρκη. Τα Στρουμφ πρέπει να βρουν έναν τρόπο για να επιστρέψουν στο χωριό τους πριν ο Δρακουμέλ βρει τα ίχνη τους!

Avant premiere της ταινίας "Στρουμφάκια" στις 6 και 7/9/2011 στην Ελλάδα

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
εχει δει κανενας το grave encounters? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Απο ταινιες, βγαινει το επομενο καλοκαιρι το Ice Age 4 (κατα την γνωμη ενα απο τα ωραιοτερα και πιο εμπνευσμενα παιδικα) και ειχα διαβασει καπου για μια ταινια του Πεδρο Αλμοδοβαρ (Ισπανος σκηνοθετης),λεγεται La piel que habito, δεν ξερω ακριβη ημερομηνια αλλα νομιζω φετος τον χειμωνα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Τα Στρουμφακια στην αρχη ηθελα να τα δω κι εγω αλλα τελικα φαινονται πολυ χαζα. Επισης εχει βγει και το "Bad Teacher" με την Cameron Diaz και καπου διαβασα για τον χειμωνα το "La piel que habito" του Αλμοδοβαρ με πρωταγωνιστη τον Μπαντερας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

elena79

Νεοφερμένος

Η elena79 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ανυπομονώ να δω Το Τανγκό των Χριστουγέννων. Από το trailer φαίνεται ότι έχει φοβερή ατμόσφαιρα, παίζουν εξαιρετικοί ηθοποιοί (Μπέζος - Στάνκογλου πολύ καλό δίδυμο) και η μουσική είναι απλά ΣΥ-ΓΚΛΟ-ΝΙ-ΣΤΙ-ΚΗ! Φαίνεται πολύ προσεγμένη και ποιοτική δουλειά και πιστεύω ότι αξίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Breaking Dawn έχει δει κανείς? Και μόνο που είδα το poster μου ήρθε να ξεράσω...:sick:


ON A HAPPIER NOTE.....:)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena79

Νεοφερμένος

Η elena79 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Εγώ είδα το Breaking Dawn και μου άρεσε πολύ... Sorry! :p

Βγαίνει Νήσος 2! Μου άρεσε πολύ η πρώτη ταινία και στο sequel παίζουν οι ίδιοι φοβεροί ηθοποιοί, οπότε το γέλιο είναι σίγουρο! Ορίστε και το trailer για μια πρώτη γεύση: https://youtu.be/u1LVle9UslA.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Σημερα ειδα το The Vow!! Kαλη ηταν... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Επειδή ένας υπερήρωας ανά ταινία δεν είναι αρκετός,η Marvel σε λιγότερο απο έναν μήνα μας παρουσιάζει τους Avengers.

Δείτε trailers:
Trailer 1
Trailer 2

Μία ταινία γεμάτη τεστοστερόνη και αδρεναλίνη.
Ένα must see για λάτρης και μή των κόμικς!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top