Dark Season 3

dazed

Νεοφερμένος

Ο dazed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Καλημέρα σας, είδε κανείς την 3η σεζόν του γερμανικού Dark? Είναι τόσο δύσκολη να βγάλεις άκρη όσο και οι προηγούμενες;

σκέφτομαι σοβάρα να τα ξαναδω όλα μαζί μπας και καταφέρω να βγάλω άκρη
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Eγώ. Γενικά η σειρά είναι overated και πολύ μπερδεμένη.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,193 μηνύματα.
Καλημέρα σας, είδε κανείς την 3η σεζόν του γερμανικού Dark? Είναι τόσο δύσκολη να βγάλεις άκρη όσο και οι προηγούμενες;

σκέφτομαι σοβάρα να τα ξαναδω όλα μαζί μπας και καταφέρω να βγάλω άκρη

Ξεκίνησα αλλά πραγματικά ήταν αδύνατο .
Η τρίτη είναι ακόμα πιο περίπλοκη απο τις προηγούμενες και μετά απο τόσο καιρό ξεχνάς και πράγματα .
Γενικά πρέπει να κάτσει κάποιος να τις δει και τις 3 απο την αρχή συνεχόμενα ειδάλλως πολύ δύσκολο να βγει νόημα .
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Και να θυμασαι και να τα δεις σερι και παλι νομιζω στην τριτη το πηγαν αλλου σεναριακα, δεν ξερω αν αυτο ηταν το αρχικο πλάνο ή στην πορεια απλα ειδαν οτι δεν τους εβγαινε να κανουν κατι άλλο που να δικαιολογεί την αρχική ιδεα και το ολο κονσεπτ
Δεν ειναι οτι εχω βρει κανενα πλοτ χολ (οφθαλμοφανες τουλαχιστον) αλλα σε σχεση με την πρωτη εχασε πολυ το μυστηριο που ειχε και πηγε πιο πολυ προς πλευρα ταινιας sci-fi
δεν βγαζει πολυ νοημα γενικα, εμενα μου φανηκε και σε πολλα σημεια οτι οι σεναριογραφοι βαρεθηκαν και ειπαν αντε να τελειωνουμε, με πολλες επαναληψεις στα επισοδεια και αναμασημα για να βγει η τριτη σεζον με τοσα επισοδεια. Τα επισοδεια θα μπορουσαν να ειναι τα μισα ξερω γω.
κριμα γιατι η πρωτη σεζον ηταν πολυ δυνατη
 

The Mountain

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 944 μηνύματα.
Βασικά, μια χαρά ήταν. Απλά θέλει αρκετή συγκέντρωση για δεδομένα σειράς. Το τέλος θεωρώ ανταμείβει την προσπάθεια του θεατή, απλά δεν είναι ακριβώς η φάση αράζω με μπύρα στο pc και τα ξύνω παράλληλα με το πιρούνι. Σκεφτείτε το σαν να διαβάζετε ένα πολύπλοκο βιβλίο.
 

dazed

Νεοφερμένος

Ο dazed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Νομίζω θα το αφήσω για τον χειμώνα που μας έρχεται ή την επόμενη καραντίνα :hypno:
 

efiger

Νεοφερμένος

Η efiger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Λοιπόν δεν ήξερα καν ότι είχε βγει τρίτη σεζόν. Εκτός τόπου κ χρονου😅. Οι δυο πρωτες που είδα ήταν φουλ μπερδεμενες δεν μπορουσες να φανταστείς τι θα γίνει αλλά μου άρεσε. Έχει αυτό το μυστήριο. Δεν νομίζω παντως προσωπικα να κάτσω να δω και τις δυο προηγουμενες συν την καινούρια. Ότι θυμάμαι από τις άλλες. Δεν με πειραζει.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top