Disneyland Παρίσι

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από τζόνιμ:
...η disneyland του Παρισιού...

SPACE MOUNTAIN!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:

Ήταν κλειστό όταν πήγα ρε γμτ:( Αλλα με αποζημίωσαν τα υπόλοιπα! Κορυφαίος ο Πίτερ παν και ο Ιντιάνα τζονς. Να πάτε παίδες λέει άγρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Ήταν κλειστό όταν πήγα ρε γμτ:( Αλλα με αποζημίωσαν τα υπόλοιπα! Κορυφαίος ο Πίτερ παν και ο Ιντιάνα τζονς. Να πάτε παίδες λέει άγρια!

OMITZI. έχασες το απίστευτο ρολερ κόαστερ. θα σου έφευγε η μαγκιά ειλικρινά:D:D:D

στον ιντιάνα είχα και την κάμερα να γράφει, κολλημένη πάνω μου. Μετά εβλεπες το βίντεο και ζαλιζόσουν:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Θα ξαναπάω σίγουρα απλά να μην έχει και πολυ κρύο γιατί παρότι πήγαμε Φεβρουάριο, είχε τρελό κρύο.
Αξιζει πάντως να πας να μεινεις 2-3 μέρες μέσα και να προλάβεις να τα δεις όλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
και μεις Φλεβάρη είχαμε πάει!!!!!! ποια χρονιά εσείς?:):)

έχει γούστο:P αλλά θα μου πεις, δεν μπήκατε στο space mountain..

νταξ, λίγα είναι τα ωραία, δε μιλάμε τώρα για τα παιδικά παιχνίδια. Μείνατε για την παρέλαση στο τέλος???? εγώ πήρα καπέλο απο αυτά που φορούσαν στη Περιπέτεια (ένα εικονογραφημένο περιοδικο για αγοράκια), που έχει μια ουρά ζώου να κρέμεται:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
και μεις Φλεβάρη είχαμε πάει!!!!!! ποια χρονιά εσείς?:):)

έχει γούστο:P αλλά θα μου πεις, δεν μπήκατε στο space mountain..

νταξ, λίγα είναι τα ωραία, δε μιλάμε τώρα για τα παιδικά παιχνίδια. Μείνατε για την παρέλαση στο τέλος???? εγώ πήρα καπέλο απο αυτά που φορούσαν στη Περιπέτεια (ένα εικονογραφημένο περιοδικο για αγοράκια), που έχει μια ουρά ζώου να κρέμεται:jumpy:

-Τώρα το 2004 πήγαμε
-Ήταν Κυριακή και είχε 2 παρελάσεις μεσημέρι και την μεγάλη το βράδυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:

Την πρώτη φορά που μπήκα έκανα το λάθος να φοράω γυαλιά.Φυσικά με την επιτάχυνση που είχε το τρενάκι μου φεύγανε και δεν μπορούσα καν να πλησιάσω το χέρι μου στο πρόσωπο για να τα πιάσω.
Τη δεύτερη φορά δεν έκανα το ίδιο λάθος...8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από faithplus1:
Την πρώτη φορά που μπήκα έκανα το λάθος να φοράω γυαλιά.Φυσικά με την επιτάχυνση που είχε το τρενάκι μου φεύγανε και δεν μπορούσα καν να πλησιάσω το χέρι μου στο πρόσωπο για να τα πιάσω.
Τη δεύτερη φορά δεν έκανα το ίδιο λάθος...8)

τη πρώτη φορά που μπήκα έκανα το λάθος να κρατάω τη κάμερα και να είμαι ξέγνοιαστη:P:P :D πως δεν μου'φυγε η κάμερα, πάλι καλά:) εντωμεταξύ, επειδή το όλο τριπ είναι στα σκοτάδια, στο φιλμ ακούγονται μόνο τα ουρλιαχτα:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top