'Eλεγχος μέσω του σεξ

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Πότε πιστεύετε ότι μπορείς να χειρίζεσαι κάποιον ευκολότερα ; Στερώντας του το σεξ ή κάνοντας μαζί του σεξ ;
Κάπου άκουσα ότι πολλές γυναίκες χειρίζονται τους συντρόφους τους στερώντας τους το σεξ για πολύ καιρό. Πώς λειτουργεί αυτό στην ανδρική ψυχοσύνθεση ; Μου είναι δύσκολο να το καταλάβω. Δεν φεύγουν τότε οι άντρες ; λολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
μπορείς απλα να το δινεις με... ρεγουλα! νομιζω ότι αυτό κάνουν οι κοπέλες που άκουσες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
μπορείς απλα να το δινεις με... ρεγουλα! νομιζω ότι αυτό κάνουν οι κοπέλες που άκουσες:P

Και αυτό γιατί ελέγχει έναν άντρα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κάπου άκουσα ότι πολλές γυναίκες χειρίζονται τους συντρόφους τους στερώντας τους το σεξ για πολύ καιρό. Πώς λειτουργεί αυτό στην ανδρική ψυχοσύνθεση ;
Δεν λειτουργεί. Η λογική αυτή είναι αρρωστημένη. Στερώντας το σεξ απ' τον άλλον, το στερείς κι από εσένα. Κι αυτό είναι αρρωστημένο. Ένας φυσιολογικός άνθρωπος χρειάζεται, among others, και το σεξ στη ζωή του.

Γι' αυτό προχωράς στην επόμενη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Δεν λειτουργεί. Η λογική αυτή είναι αρρωστημένη. Στερώντας το σεξ απ' τον άλλον, το στερείς κι από εσένα. Κι αυτό είναι αρρωστημένο. Ένας φυσιολογικός άνθρωπος χρειάζεται, among others, και το σεξ στη ζωή του.

Γι' αυτό προχωράς στην επόμενη. :)

Κάθε πότε όμως το χρειάζεται ο καθένας, αυτό είναι το θέμα. Αν στην αρχή δεν υπήρξε σεξ, μετά υπήρξε πάρα πολύ και καθημερινά και έντονο και στη συνέχεια πάλι δεν υπάρχει, είναι πολύ περίεργο. Μια κατάσταση εναλλάξ, με δεδομένο ότι η ψυχική επαφή και το δέσιμο είναι πιο δυνατά τη φάση που το σεξ δεν υπάρχει παραδόξως. Μήπως αυτό αυξάνει τον έρωτα; Kάποιος ψυχολόγος μου έχει πει ότι μπορεί να λειτουργεί έτσι, πράγμα που δεν αποκλείω αν κάνω συγκρίσεις με την εποχή της ποτοαπαγόρευσης στην Αμερική που όσο στερούσαν το αλκοόλ, τόσο αύξανε ο αλκοολισμός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Don't know - Don't care. Το κάνεις σε μένα, έχεις φύγει... ΧΘΕΣ. Απλά τα πράγματα, μπέιμπι.

Το καθημερινό σεξ ή ακόμα και εβδομαδιαίο, δεν είναι πολύ καλό για εμένα πάντως. Το βαριέμαι. Εκτός αν αλλάζεις και παίζεις. Η δυσκολία μου αρέσει. Σου ανοίγει τους ορίζοντες. Εκτός από μια καλή άσκηση, κάτι σαν γιόγκα και μια εκλέπτυνση του πνεύματος, είναι και μια ευκαιρία να εκτιμήσεις και τις χαρές της πολυγαμίας. Πρέπει να θεωρήσουμε δεδομένο ότι όταν το σαρκικό είναι πληθωρικό, μπορεί να γίνεσαι νωθρός ή να ρουτινιάζεις.

Επίσης πιστεύω ότι αν το σεξ έχει προυπάρξει στην ίδια σχέση και ξαφνικά κοπεί, μπορεί να ξαναζήσεις τη σχέση από την αρχή, όπως τότε που γνωριστήκατε. Η Γαρμπή δεν μου αρέσει, αλλά αυτό μου αρέσει πάρα πολύ.

Οι γυναίκες που αναλαμβάνουν τα ηνία του σπιτιού πληρώνουν το τίμημα με λιγότερο σεξ.
Στο συμπέρασμα αυτό κατέληξε μελέτη αμερικανών επιστημόνων η οποία διαπίστωσε ότι όσες λαμβάνουν όλες τις σημαντικές αποφάσεις μόνες τους, δίχως να συζητήσουν με τον σύντροφό τους, μπορεί να έχουν μαζί του έως και 100 φορές το χρόνο αραιότερες σεξουαλικές επαφές, από εκείνες που συναποφασίζουν με τον σύντροφό τους.
Η μελέτη διεξήχθη από ερευνητές της Σχολής Δημόσιας Υγείας Τζονς Χόπκινς Μπλούμπεργκ στη Βαλτιμόρη σε έξι αφρικανικές χώρες.
Οι ερευνητές θεώρησαν ότι στα κράτη αυτά οι ρόλοι των γυναικών μέσα στο σπίτι είναι σαφώς διακριτοί _ είτε αναλαμβάνουν εντελώς τα ηνία του νοικοκυριού είτε λαμβάνουν τις αποφάσεις από κοινού με τους συζύγους τους.
Οι ερευνητές εξέτασαν την «ισορροπία» της λήψης αποφάσεων σε μια σειρά από ζητήματα του κοινού σπιτιού _ από τον καθημερινό και εβδομαδιαίο οικονομικό προϋπολογισμό και τα ψώνια στο σούπερ μάρκετ ως τις επισκέψεις στους γιατρούς και τις εξόδους με φίλους.
Στη συνέχεια διαπίστωσαν μία ξεκάθαρη σύνδεση μεταξύ των αυταρχικών τάσεων των γυναικών στο σπίτι και του αριθμού των σεξουαλικών επαφών που αυτές έχουν με τον σύζυγό τους.
«Όσο αυξάνεται ο αριθμός των αποφάσεων στις οποίες η γυναίκα έχει τον τελικό λόγο, ο μέσος και διάμεσος χρόνος από την πιο πρόσφατη σεξουαλική επαφή αυξάνεται από τρεις μέχρι 100 φορές» σχολίασε η καθηγήτρια Μισέλ Χίντιν, που συμμετείχε στη μελέτη. Ωστόσο, οι ερευνητές τόνισαν ότι η μείωση στη συχνότητα των σεξουαλικών επαφών μίας δυναμικής γυναίκας μπορεί να συμβαίνει από επιλογή - αφού με αυτό τον τρόπο προστατεύουν τα σεξουαλικά τους δικαιώματα - και όχι επειδή οι σύζυγοί τους δεν τις επιθυμούν.
ΤΑ ΝΕΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
και γιατί μια γυναίκα να θέλει να ελεξει με τον ένα ή τον άλλο τρόπο τον άντρα της; omagawd

συμφωνώ με το Γιώργο, δεν τίθεται τέτοιο θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gorfuingwen

Νεοφερμένος

Ο Gorfuingwen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Είναι όπως το παιδάκι σου που θέλει διακαώς το γλυφιτζούρι κοκοράκι,μα δεν έχεις άλλα 150 ευρώ να δώσεις για τα επόμενα 3 σφραγίσματά του,οπότε του το στερείς,και όσο το αρνείσαι ΤΟΣΟ στο ζητάει.
Είναι όπως ο τύπος που του αρέσει να τα τσούζει,και μια μέρα -γινωμένος πια και μετά από κάτι εξετάσεις αίματος- του κόβουν μαχαίρι το αλκοόλ,μα όμως είναι η τέρψη του,οπότε και το ζητά μανιωδώς.
Είναι όπως ο κρατούμενος που όσο του στερείς την ελευθερία,τόσο βρίσκει τους πιο απίθανους τρόπους για να δραπετεύσει απο τη φυλακή του.

Για θυμηθείτε....είναι όπως κατά τη διάρκεια των ερωτικών παιχνιδιών που η σύντροφός σου έχει φτάσει στο απόλυτο σημείο για να σε δεχθεί,και όσο της στερείσαι,τόσο σε παρακαλεί να της δωθείς.

Ε λοιπον,όλα τα παραπάνω είναι μορφές εξουσίας μέσω στέρησης ενός προνομίου.Και εν τη προκειμενη,η σεξουαλική αποχή,αποτελεί "παιχνίδι" πολλών ζευγαριών ώστε ν'αποφευχθεί η βαρεμάρα που ανέφερες Δόκτορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

firefly13

Νεοφερμένος

Ο firefly13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Πότε πιστεύετε ότι μπορείς να χειρίζεσαι κάποιον ευκολότερα ; Στερώντας του το σεξ ή κάνοντας μαζί του σεξ ;
Κάπου άκουσα ότι πολλές γυναίκες χειρίζονται τους συντρόφους τους στερώντας τους το σεξ για πολύ καιρό. Πώς λειτουργεί αυτό στην ανδρική ψυχοσύνθεση ; Μου είναι δύσκολο να το καταλάβω. Δεν φεύγουν τότε οι άντρες ; λολ



:P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Φυσικά και συμβαίνει αυτό από καταβολής κόσμου. Οι γυναίκες έχουν αυτό το δυνατό χαρτί στα χέρια τους και το χρησιμοποιούν. Μου είχε πει κάποιος οτι η τότε αρραβωνιαστικιά του του στερούσε το σεξ σαν τιμωρία για κάτι που μπορεί να της έκανε. Και δεν ήταν κάνας φλούφλης, το δεχόταν όμως με εγωισμό. Τώρα το τι έκανε εκείνον τον καιρό, θα σας γελάσω. Προσωπικά δεν το έχω κάνει ποτέ κι ούτε πρόκειται, γιατί θεωρώ οτι τα προβλήματα στο ζευγάρι πρέπει να συζητιούνται και να λύνονται κι όχι να μένουν παραθυράκια μίσους ("νομίζεις οτι το ξέχασα οτι έκανες αυτό; επειδή δεν το αναφέρω;" ΝΑΙ περιμένω να το ξέχασες αν δεν το αναφέρεις, αν θες να το λύσουμε πες το να το συζητήσουμε!). Το σεξ λοιπόν είναι μοχλός για έλεγχο των αντρών από γυναίκες που θέλουν να κερδίσουν κάτι από αυτούς, πχ χρήματα, εξουσία, δώρα κλπ. Και το κακό είναι οτι οι άντρες συνήθως πέφτουν σε αυτήν την παγίδα, ίσως είναι και κατασκευασμένοι έτσι ώστε να μην καταλαβαίνουν οτι κάποια πάει να τους εκμεταλλευτεί μέσα στη μεγάλη κάψα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είναι πολύ απλό το θέμα. Εμείς έχουμε πολύ περισσότερες ορμές σε σχέση με τις γυναίκες και αυτό φαίνεται από το γεγονός ότι το 95% των σελιδών με πορνό είναι για άντρες. Ο άνδρας (ο νέος) θέλει καθημερινά σεξ τουλάχιστον μια φορά την ημέρα όσο και αν δεν το πιστεύετε όσο και να δεν το παραδέχονται μερικοί. Συνεπώς με το να το στερείς αυτό είναι γερό πλήγμα γιατί αυτό δεν αντικαθίσταται ούτε καν με τον αυνανισμό όπως λένε μερικοί :bleh: εφαρμόστε το λοιπόν αλλά με ρέγουλα μην μας πεθάνετε κιόλας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Φυσικά και συμβαίνει αυτό από καταβολής κόσμου. Οι γυναίκες έχουν αυτό το δυνατό χαρτί στα χέρια τους και το χρησιμοποιούν. Μου είχε πει κάποιος οτι η τότε αρραβωνιαστικιά του του στερούσε το σεξ σαν τιμωρία για κάτι που μπορεί να της έκανε. Και δεν ήταν κάνας φλούφλης, το δεχόταν όμως με εγωισμό. Τώρα το τι έκανε εκείνον τον καιρό, θα σας γελάσω. Προσωπικά δεν το έχω κάνει ποτέ κι ούτε πρόκειται, γιατί θεωρώ οτι τα προβλήματα στο ζευγάρι πρέπει να συζητιούνται και να λύνονται κι όχι να μένουν παραθυράκια μίσους ("νομίζεις οτι το ξέχασα οτι έκανες αυτό; επειδή δεν το αναφέρω;" ΝΑΙ περιμένω να το ξέχασες αν δεν το αναφέρεις, αν θες να το λύσουμε πες το να το συζητήσουμε!). Το σεξ λοιπόν είναι μοχλός για έλεγχο των αντρών από γυναίκες που θέλουν να κερδίσουν κάτι από αυτούς, πχ χρήματα, εξουσία, δώρα κλπ. Και το κακό είναι οτι οι άντρες συνήθως πέφτουν σε αυτήν την παγίδα, ίσως είναι και κατασκευασμένοι έτσι ώστε να μην καταλαβαίνουν οτι κάποια πάει να τους εκμεταλλευτεί μέσα στη μεγάλη κάψα.
Τι άλλο θα διαβάσουμε, τη σήμερον ημέρα. :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Τι άλλο θα διαβάσουμε, τη σήμερον ημέρα. :blink:

Πες και την άποψή σου, μη μας αφήσεις να διαβάσουμε τα νύχια μας....:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Πες και την άποψή σου, μη μας αφήσεις να διαβάσουμε τα νύχια μας....:confused:
Αν η κάθε καημένη νομίζει ότι παριστάνοντας τη Λυσιστράτη, έχει αποτελεσματικό μοχλό πιέσεως στα χέρια της, πλανάται πλάνην οικτράν. Γεμάτος ο τόπος γυναίκες, υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές.
Σε τέτοιους εκβιασμούς υποκύπτουν μόνο κάτι νωθροί μπούληδες που δεν έχουν στον ήλιο μοίρα.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Οι γυναίκες έχουν αυτό το δυνατό χαρτί στα χέρια τους
Only if you let them. Προσωπικά, έχω κάνει τόσα πράγματα στη ζωή μου κι έχω κι άλλα τόσα ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ πράγματα να κάνω, που το τελευταίο πράγμα θα είναι να αφήσω μία οποιαδήποτε γυναίκα να με ορίσει. Δεν ζούμε και σε κάνα χωριό 42 κατοίκων, αλλά σε μεγάλες πόλεις με επιλογές. Στην 1η απόπειρα ύπουλου παιχνιδιού έχεις φύγει... ΧΘΕΣ. Τελεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Υπάρχουν άντρες που αγαπούν ανιδιοτελώς και με πάθος ταυτόχρονα. Μπορεί να ισχύει αυτό ; Το πάθος δεν σημαίνει από μόνο του μια μορφή ιδιοτέλειας και εγωισμού ; Εγώ βέβαια δεν πιστεύω ότι το πνευματικό και ψυχικό μεγαλείο δεν μπορεί να συμβαδίζει με το έντονο σεξουαλικό πάθος σε έναν άντρα. Γυναίκες που αγαπούν με ωμό σεξουαλικό πάθος και τίποτε παραπάνω υπάρχουν σίγουρα. Γυναίκες που να συνδυάζουν την απόλυτη ψυχική - πνευματικότητα με το πάθος πιστεύω ότι είναι σπάνιες, ειδικά από την ανάπτυξη του φεμινιστικού κινήματος και έπειτα που η γυναίκα επαναπροσδιόρισε τη θέση της στο ζευγάρι, ίσως πήγε στο άλλο άκρο. Διαβάζοντας Evola στο κεφάλαιο που αναφέρει για την έμφυτη γυναικεία σκληρότητα και ψυχρότητα, μπορώ να πω ότι έχω συμφωνήσει πολλές φορές μαζί του αν και πολιτικά δεν συμφωνούμε. Βέβαια δεν γνωρίζω τις εμπειρίες του που τον οδήγησαν να γράψει αυτά. Γεγονός είναι ότι πολλές φορές νομίζω ότι κάνει μια πολιτική ερμηνεία της σεξουαλικότητας και των σχέσεων με το άλλο φύλο, δίνοντας υπερβολική έμφαση στην εξουσία. 'Oπως τον αντιλαμβάνομαι εγώ, σου λέει ότι όλες οι σχέσεις, ξεκινώντας από την πρώτη που είναι του γονέα με το παιδί, είναι ομολογημένα ή ανομολόγητα σχέσεις εξουσίας. Το σεξ με αυτή την έννοια είναι πολύ φυσικό να είναι όπλο εξουσίας.

Αν η κάθε καημένη νομίζει ότι παριστάνοντας τη Λυσιστράτη, έχει αποτελεσματικό μοχλό πιέσεως στα χέρια της, πλανάται πλάνην οικτράν. Γεμάτος ο τόπος γυναίκες, υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές.
Σε τέτοιους εκβιασμούς υποκύπτουν μόνο κάτι νωθροί μπούληδες που δεν έχουν στον ήλιο μοίρα.-

Ναι αλλά και το αντίστροφο δεν είναι εκβιασμός ; Ο άντρας που φεύγει επειδή δεν κάνει σεξ μαζί του όποτε θέλει εκείνος ; Για δείτε και την άλλη όψη. Μαιευτικά πάντα. 'Oλοι εαυτούληδες είμαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Αν η κάθε καημένη νομίζει ότι παριστάνοντας τη Λυσιστράτη, έχει αποτελεσματικό μοχλό πιέσεως στα χέρια της, πλανάται πλάνην οικτράν. Γεμάτος ο τόπος γυναίκες, υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές.

Συμφωνώ κι είμαι η πρώτη που σιχαίνομαι τη γυναικεία πουτανιά όπως ο διάολος το λιβάνι.

Σε τέτοιους εκβιασμούς υποκύπτουν μόνο κάτι νωθροί μπούληδες που δεν έχουν στον ήλιο μοίρα.-

Καλά μην ορκίζεσαι. Για ψάξε πόσοι άντρες κατά τα άλλα επιτυχημένοι, έξυπνοι, δραστήριοι κλπ έπεσαν στα δίχτυα μιας ρωσίδας... Γιατί νομίζεις οι ρωσίδες κάνουν θραύση; Και λόγω της εξαιρετικής ομορφιάς τους (ομολογουμένως) αλλά και λόγω του οτι ξέρουν να χειρίζονται τον άντρα με τα γυναικεία τους κόλπα καλύτερα από πολλές. Κα μη βγει κανείς να πει οτι είμαι ρατσίστρια! Εντάξει, άντε να σας προλάβω, δεν είμαι ρατσίστρια, πουτάνες υπάρχουν παντού.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ναι αλλά και το αντίστροφο δεν είναι εκβιασμός ; Ο άντρας που φεύγει επειδή δεν κάνει σεξ μαζί του όποτε θέλει εκείνος ; Για δείτε και την άλλη όψη. Μαιευτικά πάντα. 'Oλοι εαυτούληδες είμαστε.
Νομίζω αγνοείς κάτι σημαντικό: οι γυναίκες ευχαριστούνται περισσότερο το σεξ απ' τους άντρες, λόγω κατασκευής. Με ένα απλό googling θα πειστείς.

Οπότε, δεν έχεις καταλάβει κάτι... Μπορεί σε κάποιους να κάνουν οι γυναίκες "χάρη" όταν τους "κάθονται" αλλά δεν ισχύει για όλους αυτό. Στην δική μου περίπτωση, ΕΓΩ είμαι που προσφέρω την ευχαρίστηση. Το λιγότερο που απαιτώ είναι σεβασμός στο πρόσωπό μου και τις ιδέες μου, αλλιώς προχωράω σε άμεση απομάκρυνση και εν τέλει αντικατάσταση. Οπότε, όχι, δεν συμφέρει καμία να παίξει τέτοιο ύπουλο παιχνίδι σε μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Καλά μην ορκίζεσαι. Για ψάξε πόσοι άντρες κατά τα άλλα επιτυχημένοι, έξυπνοι, δραστήριοι κλπ έπεσαν στα δίχτυα μιας ρωσίδας... Γιατί νομίζεις οι ρωσίδες κάνουν θραύση; Και λόγω της εξαιρετικής ομορφιάς τους (ομολογουμένως) αλλά και λόγω του οτι ξέρουν να χειρίζονται τον άντρα με τα γυναικεία τους κόλπα καλύτερα από πολλές. Κα μη βγει κανείς να πει οτι είμαι ρατσίστρια! Εντάξει, άντε να σας προλάβω, δεν είμαι ρατσίστρια, πουτάνες υπάρχουν παντού.:whistle:

για στάσου ρε Himela, επειδή δεν κάνει σεξ όποτε θέλει ο "αφέντης" μαζί της, πάει να πει ότι είναι και πουτάνα ; Ηρέμησε. Εγώ ήξερα ότι οι πουτάνες πουλάνε σεξ για να έχουν αυτά που θέλουν. Μάλλον το αντίθετο δηλαδή. Off είσαι. Επίσης θεωρείς όμορφες τις ρωσίδες ; 'Aσχημες και ανυπόφορη η γλώσσα τους, άρα εγώ τολμώ να πω ότι είμαι ρατσιστής σε αυτό.

συνήγορος του Διαβόλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top