[e-steki] Αναφορά λαθών στις λειτουργίες του site

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,593 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,839 μηνύματα.
Έχω μια που ότι και να την κάνω βγαίνει 150kb και πάνω. Πώς την μετατρέπω σε 100 (χωρίς να χαλάσει και πολύ η ανάλυση βεβαίως);
Δοκίμασε να την ανοίξεις με ζωγραφική και να την σώσεις ως jpg ή να χρησιμοποιήσεις κάποιο site του στυλ https://imagecompressor.com/
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,593 μηνύματα.
Τέλεια! Δείτε την.

Μήπως μπορώ να την βάλω στο κέντρο με κάποιον τρόπο;
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,273 μηνύματα.
Τελευταία στο safari (στο κινητό) δεν μου εμφανίζει τις παραθέσεις στην «Γρήγορη Απάντηση» στο μήνυμα που πάω να γράψω και είτε πρέπει να πατάω πολλές φορές μέχρι να εμφανιστεί είτε να κάνω refresh.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,839 μηνύματα.
Τελευταία στο safari (στο κινητό) δεν μου εμφανίζει τις παραθέσεις στην «Γρήγορη Απάντηση» στο μήνυμα που πάω να γράψω και είτε πρέπει να πατάω πολλές φορές μέχρι να εμφανιστεί είτε να κάνω refresh.
mm? Μήπως εννοείς το "Πολλαπλή Παράθεση";
Αν θες περιέγραψε λίγο τα βήματα. ;)
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,273 μηνύματα.
mm? Μήπως εννοείς το "Πολλαπλή Παράθεση";
Αν θες περιέγραψε λίγο τα βήματα. ;)
Τώρα για παράδειγμα πάτησα «Γρήγορη απάντηση» στο μήνυμά σου, το παρέθεσε και απο κάτω γράφω το κείμενο μου. Πολλές φορές όμως δεν εμφανίζεται το μήνυμα (see pic) και πρέπει είτε να ξαναπατήσω πολλές φορές Γρήγορη απάντηση πάλι μέχρι να το εμφανίσει, είτε να κάνω refresh και πάλι δεν εμφανίζεται πάντα.

Καλύτερα τώρα;

IMG_7973.jpeg
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,886 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν έχει ειπωθεί αλλά θα πω κάτι που δεν μου αρέσει και πολύ (το μοναδικό)

Να γίνεται επεξεργασία και μετά τη μια ώρα🥺 @Scandal ❤️
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,839 μηνύματα.
Τώρα για παράδειγμα πάτησα «Γρήγορη απάντηση» στο μήνυμά σου, το παρέθεσε και απο κάτω γράφω το κείμενο μου. Πολλές φορές όμως δεν εμφανίζεται το μήνυμα (see pic) και πρέπει είτε να ξαναπατήσω πολλές φορές Γρήγορη απάντηση πάλι μέχρι να το εμφανίσει, είτε να κάνω refresh και πάλι δεν εμφανίζεται πάντα.

Καλύτερα τώρα;

View attachment 130689
Πολύ περίεργο, δεν αλλάξαμε κάτι τελευταία.
Θα σε πείραζε να έκανες clear cache;
Όχι cookies κτλ (πράγμα που θα σε αποσύνδεε από όλες τις σελίδες).
Γενικά δεν ξέρω τα settings, αλλά ό,τι μπορείς να διαγράψεις από τις ρυθμίσεις όσον αφορά το e-steki κι - αν ξανά χρειαστεί να συνδεθείς - θα μπορούσες να το κάνεις.

Τέλος, έγινε κάποιο update recently του browser σε νέα έκδοση, που μπορεί να προκάλεσαι αυτή την ασυμβατότητα; :)

Δεν έχω iPhone δυστυχώς και δε νομίζω ο Windows 11 Chrome να κάνει σοβαρό emulation του iPhone.
Όταν μπω το βράδυ από το tablet μου (android) θα δοκιμάσω να πατήσω κι εγώ το κουμπί!

Δεν ξέρω αν έχει ειπωθεί αλλά θα πω κάτι που δεν μου αρέσει και πολύ (το μοναδικό)

Να γίνεται επεξεργασία και μετά τη μια ώρα🥺 @Scandal ❤️
Πόσο να το κάνουμε δηλαδή; Θα το συζητήσουμε σαν ΟΔ για αύξηση του περιθωρίου.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν έχει ειπωθεί αλλά θα πω κάτι που δεν μου αρέσει και πολύ (το μοναδικό)

Να γίνεται επεξεργασία και μετά τη μια ώρα🥺 @Scandal ❤️
Αυτό δε θα γίνει γιατί μετά θα γράφει κάποιος απάντηση σε κάτι, θα γίνεται ίσως ολόκληρη συζήτηση, και μετά θα το σβήνει και οι απαντήσεις θα είναι άσχετες.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,273 μηνύματα.
Αυτό δε θα γίνει γιατί μετά θα γράφει κάποιος απάντηση σε κάτι, θα γίνεται ίσως ολόκληρη συζήτηση, και μετά θα το σβήνει και οι απαντήσεις θα είναι άσχετες.
Αν αφήνατε επιλογή να φαίνονται τα επεξεργασμένα; Αν δεν κάνω λάθος παλιά γινόταν αυτό και αποθαρρύνει τον άλλον απο τα άσκοπα edits
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,422 μηνύματα.
Αν αφήνατε επιλογή να φαίνονται τα επεξεργασμένα; Αν δεν κάνω λάθος παλιά γινόταν αυτό και αποθαρρύνει τον άλλον απο τα άσκοπα edits
Επεξεργαζόμαστε και εμείς όμως μηνύματα για να τα προσαρμόσουμε στους όρους χρήσης και προφανώς αυτά καλό είναι να μην φαίνονται.
+ ότι μπορεί να αναφέρονται προσωπικές πληροφορίες κτλ
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί στο παρελθόν ως bug, αλλά μόλις παρατήρησα αυτό διαβάζοντας ένα thread. Έχει μπει η υπογραφή του αγαπητού @Micro ως άβαταρ του Γιάννη.

Screenshot 2024-03-24 134538.png
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,422 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,427 μηνύματα.
Kαλημερα! Μου σερνεται το στεκι...(οχι αλλοι ιστοτοποι) και εμφανιζει μερικες φορες και περιεργα τα ποστ.
Υπαρχει καποιο θεμα ;
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,827 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,427 μηνύματα.
Eμενα αργει αρκετα..οχι λιγο και ειδικα οταν παταω να μπω σε θεμα ,αοαντηση..ακομα και αντιδρασεις.
Τι συμβαινει;Θα ζησουμε; :hehe:
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Υπομονή παιδιά, μετά από τις συνθήκες ερήμου που επικράτησαν στη χώρα είπαμε να ακολουθήσουμε κι εμείς το αργό περπάτημα στην έρημο.
(δεν υπάρχει κάποιο γνωστό πρόβλημα, ίσως είναι παροδικό)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top