[e-steki] Προτάσεις και Ιδέες για το site

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,425 μηνύματα.
Αυτο ας πουμε..με ποιο σκεπτικο εμεινε εδω και η ροκ εφυγε;;
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Δεν ξερω ρε φιλε.
Εγω στην κατηγορια ΜΟΥΣΙΚΗ....βλεπω αυτο το διευκρινιστικο.


Δεν βλεπω οτι αν θελουμε να βαλουμε ροκ κομματια να παμε στο τσατ εντ φαν.Δεν βλεπω να λεει πουθενα να γραφουμε ΜΟΝΟ για τους μουσικους που πεθαινουν. ;H τι ακουγαν οι γονεις μας!
ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ.
Τι να γραψω στην μουσικη;
Τελος παντων να μας διευκρινισουν τι μενει στο στεκυ ΣΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΤΙ ΦΕΥΓΕΙ ΓΙΑ ΤΣΑΤ.
Μπορει καποιος να μας το διευκρινισει;

ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ;Διοτι κανεις δεν μας διευκρινισε το σκεπτικο.Κια τι μενει και τι φευγει.
@Scandal
Ρε παιδί μου δίκιο έχεις στην πράξη λέμε τι γίνεται όταν όλοι ανεβάζουν λογοτεχνία, σοφά λόγια, αποσπάσματα, γάτες, τοπία, ροκ , ποπ, μέταλ και δεν υπάρχει φόρουμ στη τελική .

Δεν είναι τι να ποστάρουμε εμείς και μετά ας @@@ όλο το φόρουμ .
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,425 μηνύματα.
Ρε παιδί μου δίκιο έχεις στην πράξη λέμε τι γίνεται όταν όλοι ανεβάζουν λογοτεχνία, σοφά λόγια, αποσπάσματα, γάτες, τοπία, ροκ , ποπ, μέταλ και δεν υπάρχει φόρουμ στη τελική .

Δεν είναι τι να ποστάρουμε εμείς και μετά ας @@@ όλο το φόρουμ .
Στην πραξη απλα η ΟΔ κανει την δουλεια της.Μεταφερει,συγχωνευει κλπ, οταν κατι ειναι εκτος κατηγοριας.Θα επρεπε.
Δηλαδη απλα καταργουμε την μουσικη και τα ειδη της επειδη ειχαν αφησει λαθος θεματα;Δεν σε πιανω;Τι λες;
Δεν εχεις ιδεα μαλλον.
Η ΡΟΚ ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ; ΜΟΥΣΙΚΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ;
Εγω θα ξαναπω
ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ.Τι ειναι εντος και τι για τσατ εντ φαν;
Το ξερετε;

Να μου απαντησει καποιος απο την ΟΔ παρακαλω για να ξερω να μην κανω και λαθος.
Η ΡΟΚ ΔΕΝ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗ;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Το θεμα που ανοιξα για την ροκ μεταφερθηκε αλλου.
Αυτο γιατι μενει στο στεκυ;

Με ποιο σκεπτικο αυτο της ροκ μεταφερθηκε στο tsat και το παραπανω μενεισ το στεκυ;
ΓΙΝΑΤΙ ΕΙΝΑΙ; ΤΙ;

Θα μου απαντησει καποιος να καταλαβουμε τι παιζει;
@Scandal
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,837 μηνύματα.
Παιδιά δεν κάναμε εκκαθάριση της Μουσικής κατηγορίας του στεκιού, τα στέλνουμε λίγα λίγα ανάλογα με τα πιο πρόσφατα.
Μην μου αγχώνεστε μην κάνετε λάθος, αν προκύπτει κάποιο θέμα προς μεταφορά το κάνει η ΟΔ.
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Στην πραξη απλα η ΟΔ κανει την δουλεια της.Μεταφερει,συγχωνευει κλπ, οταν κατι ειναι εκτος κατηγοριας.Θα επρεπε.
Δηλαδη απλα καταργουμε την μουσικη και τα ειδη της επειδη ειχαν αφησει λαθος θεματα;Δεν σε πιανω;Τι λες;
Δεν εχεις ιδεα μαλλον.
Η ΡΟΚ ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ; ΜΟΥΣΙΚΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ;
Εγω θα ξαναπω
Δεν είναι λάθος κάποιο θέμα, ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ όμως μπορεί να χαλάνε την εικόνα του φόρουμ .
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Τελικά το κριτήριο αξιολόγησης που είχα προτείνει θα γίνει;
 

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Η ροκ μουσικη ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΟΥ ΣΤΕΚΙΟΥ;
ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ;

 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Παιδιά δεν κάναμε εκκαθάριση της Μουσικής κατηγορίας του στεκιού, τα στέλνουμε λίγα λίγα ανάλογα με τα πιο πρόσφατα.
Μην μου αγχώνεστε μην κάνετε λάθος, αν προκύπτει κάποιο θέμα προς μεταφορά το κάνει η ΟΔ.
Εγω εχω μια απορία μιας και είπες τη λέξη "μεταφορά".

Γιατί ενω απ ολα τα θέματα μπορει να γινει μεταφορά ένα οφφτόπικ στην Κουβεντούλα, αντίθετα όταν υπάρχει οφφτοπικ στις Σκέψεις διαγράφεται από τη βάση (είτε soft ειτε hard delete, δεν ξερω τι ακριβώς και δε με αφορά).

Η διαγραφή (είτε unapproved είτε hard delete) είναι πολύ κακή πρακτική εαν δεν υπάρχει αξιόποινο ποστ.

Υπάρχουν πολλά αξιόλογα θέματα που θα μπορούσαν να ξεκινησουν απο μια τυχαία ανταλλαγή στις σκέψεις.



ΥΓ: Επίσης υπάρχει broken link στις ειδοποιήσεις των διαγραμμένων ποστς, καλό θα ηταν να μην οδηγει πουθενά το λινκ παρά σε broken address, είναι αισθητικά επίσης κακό.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Εγω εχω μια απορία μιας και είπες τη λέξη "μεταφορά".

Γιατί ενω απ ολα τα θέματα μπορει να γινει μεταφορά ένα οφφτόπικ στην Κουβεντούλα, αντίθετα όταν υπάρχει οφφτοπικ στις Σκέψεις διαγράφεται από τη βάση (είτε soft ειτε hard delete, δεν ξερω τι ακριβώς και δε με αφορά).

Η διαγραφή (είτε unapproved είτε hard delete) είναι πολύ κακή πρακτική εαν δεν υπάρχει αξιόποινο ποστ.

Υπάρχουν πολλά αξιόλογα θέματα που θα μπορούσαν να ξεκινησουν απο μια τυχαία ανταλλαγή στις σκέψεις.
Γιατί στα μέλη που γράφουν στις σκέψεις συνήθως έχουμε μεταφέρει επανειλημμένως ποστ στην κουβεντούλα, έχουμε παρακαλέσει σε πμ να μη γίνονται οι σκέψεις κουβεντούλα, έχουμε δώσει αποκλεισμό από τις σκέψεις μπας και το αντιληφθούν και το σταματήσουν αλλά εξακολουθούν να το κάνουν οπότε πλέον όλες οι κουβέντες στις σκέψεις διαγράφονται γιατί δεν είναι υπηρέτες οι συντονιστές να μεταφέρουν συνεχώς ποστ στην κουβεντούλα μετά από τόσες φορές που έχουμε ζητήσει να μην γίνονται. Συγγνώμη αν είμαι λίγο έντονη σε αυτά που λέω, δεν είναι προς εσένα ή τα μέλη αλλά προς την κατάσταση. Αν θεωρείτε ότι μια συζήτηση στις σκέψεις θα γίνει αφορμή για ωραία κουβέντα, είτε πάρτε την και πηγαιντε την στην κουβεντούλα ή κάντε νέο θρεντ ή σε ήδη υπάρχον. Φιλικά ;)
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Γιατί στα μέλη που γράφουν στις σκέψεις συνήθως έχουμε μεταφέρει επανειλημμένως ποστ στην κουβεντούλα, έχουμε παρακαλέσει σε πμ να μη γίνονται οι σκέψεις κουβεντούλα, έχουμε δώσει αποκλεισμό από τις σκέψεις μπας και το αντιληφθούν και το σταματήσουν αλλά εξακολουθούν να το κάνουν οπότε πλέον όλες οι κουβέντες στις σκέψεις διαγράφονται γιατί δεν είναι υπηρέτες οι συντονιστές να μεταφέρουν συνεχώς ποστ στην κουβεντούλα μετά από τόσες φορές που έχουμε ζητήσει να μην γίνονται. Συγγνώμη αν είμαι λίγο έντονη σε αυτά που λέω, δεν είναι προς εσένα ή τα μέλη αλλά προς την κατάσταση. Αν θεωρείτε ότι μια συζήτηση στις σκέψεις θα γίνει αφορμή για ωραία κουβέντα, είτε πάρτε την και πηγαιντε την στην κουβεντούλα ή κάντε νέο θρεντ ή σε ήδη υπάρχον. Φιλικά ;)
Εμένα μανάρι μου γιατί δε μου χεις στειλει ενα πμ να με προειδοποιήσεις; Κατευθείαν μου τα διαγράφεις και στραβώνω το μουτράκι, λεω "α η Ούρσουλα τα έπνιξε πάλι τα παιδιά μου".

Όσο για το οτι οι μοντς δεν ειναι υπηρέτες επι της αρχής δεν διαφωνώ μεν, λυπάμαι δε που στο λέω αλλά ούτε και ηγεμόνες των μελών πρέπει να είναι. Μεγάλη κουβέντα όμως αυτό και δε θέλω να κακοκαρδιστούμε.

Μου αρκει η απάντησή σου αν και με σεβασμό διαφωνώ.



ΥΓ: Όταν εγκαθιδρύσω την Αυτοκρατορία θα σου δώσω μια στάνη με πρόβατα στον Πόντο να τα πλακώνεις όλη μερα στο ξύλο και να τα κουρεύεις γουλί σύμφωνα με τον νομο 4000 δια τεντιμποισμού. Ούρσουλα. :upside:
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Εμένα μανάρι μου γιατί δε μου χεις στειλει ενα πμ να με προειδοποιήσεις; Κατευθείαν μου τα διαγράφεις και στραβώνω το μουτράκι, λεω "α η Ούρσουλα τα έπνιξε πάλι τα παιδιά μου".
Το οτι μεταφέρονται στην κουβεντούλα δε σημαίνει οτι η ΟΔ τα θέλει εκεί;

Ενιγουέι, τουλάχιστον τώρα διευκρινίστηκε.

pin up bettie page GIF
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Το πρόβλημα δεν είναι που βρίσκεται το θέμα "ελληνική ροκ" αλλά το ότι δεν βρίσκεται με την αναζήτηση. Το έψαχνα και εγώ πριν καμιά εβδομάδα.

φφφ.png
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Το πρόβλημα δεν είναι που βρίσκεται το θέμα "ελληνική ροκ" αλλά το ότι δεν βρίσκεται με την αναζήτηση. Το έψαχνα και εγώ πριν καμιά εβδομάδα.

View attachment 94128
Για ρίξτε μια ματιά (οι του σάιτ, οχι οι τελικοί χρήστες) στο collation αν ειναι utf8 και όχι latin, είχα παρόμοιο θεμα παλιότερα σε δικό μου μέρος.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,837 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,837 μηνύματα.
Το πρόβλημα δεν είναι που βρίσκεται το θέμα "ελληνική ροκ" αλλά το ότι δεν βρίσκεται με την αναζήτηση. Το έψαχνα και εγώ πριν καμιά εβδομάδα.

View attachment 94128
Καλέ γιατί είναι γκρίζα κι όχι μαύρη η λωρίδα του μενού (Αρχική - Τι Νέα; - Πολυμέσα) ; :P
Πες μου ότι είναι σφάλμα που προκύπτει κατά την αποθήκευση του screenshot :P
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Καλέ γιατί είναι γκρίζα κι όχι μαύρη η λωρίδα του μενού (Αρχική - Τι Νέα; - Πολυμέσα) ; :P
Πες μου ότι είναι σφάλμα που προκύπτει κατά την αποθήκευση του screenshot :P
καλό είναι νομίζω. Δεν ξέρω γιατί βγήκε έτσι το πάνω

1.png
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,453 μηνύματα.
Δεν έχω κάποια πρόταση ή ιδέα, απλά έχω διαπιστώσει κάποιο θεματάκι.

Μερικές φορές διαγράφονται μηνύματα χωρίς μετά να βγαίνει η κλασσική ειδοποίηση με την αιτιολογία.
Δε ξέρω αν είμαι η μόνη που της συμβαίνει ή (και) το έχει παρατηρήσει. :D
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,820 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,453 μηνύματα.
μήπως έχουν μεταφερθεί σε άλλο θρεντ και δεν βρίσκεις τα μηνύματα σου στο θρεντ που έμπαινες;
Μερικές φορές μεταφέρονται η αλήθεια είναι. Αλλα σήμερα δε συνέβη κάτι τέτοιο.
Αν πήγαιναν καπου θα ήταν στην κουβεντούλα χωρίς θέμα, όπου κοίταξα και δεν είναι (εκτός και αν δεν τα είδα).

Δεν είναι κάποιο τραγικό θέμα, απλά το εχω διαπιστώσει πάνω από μια φορά και ειπα να αναφερθώ.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top