[e-steki] Προτάσεις και Ιδέες για το site

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν ηταν επειδη δεν ηθελα να βλεπω τις αποψεις μου, εγω τις εγραψα δεν ειχα ουτε εχω κατι με αυτο, εξαλλου το αποτυπωμα μας με τον εναν ή τον αλλον τροπο το αφηνουμε απο οπου κι αν περασουμε, παντα το πιστευω αυτο. Του καθενος το αποτυπωμα.
Το αιτημα μου ηταν επειδη τα σχολια μου ηταν δυσπεπτα για καποιους ενοχλησαν αλλους και μου ασκηθηκε ασχημη κριτικη απαξιωτικη σχεδον απο μελη.
Και αναρωτηθηκα επειδη το ειχα δει να συμβαινει η διαγραφη σχολιων σε αλλες σελιδες.
Αυτη ηταν ολη μου η απορια και η τοποθετηση.
Καταλαβα οτι ειναι οι οροι πλεον και συμφωνω με αυτο δεν εχω κατι εναντιον.
Απλα ειπα οτι ειχα εκφρασει μια απορια παλιά. That's all. 👍
Πίστεψέ με αυτη η απαξιωτική κριτική που υπάρχει στα μηνύματα σε κάποιες περιπτώσεις βοηθαει τα καινούργια μέλη να καταλάβουν πολλά στο τι παίζεται σε κάποια θεματακια 😉🤪

Οπότε αν το δεις από αυτή την πλευρά μια χαρά κάνουν που δεν τα σβήνουν 🙂
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Πίστεψέ με αυτη η απαξιωτική κριτική που υπάρχει στα μηνύματα σε κάποιες περιπτώσεις βοηθαει τα καινούργια μέλη να καταλάβουν πολλά στο τι παίζεται σε κάποια θεματακια 😉🤪

Οπότε αν το δεις από αυτή την πλευρά μια χαρά κάνουν που δεν τα σβήνουν 🙂
Ω ναι φωτεινος οδηγος για τους επομενους! 👍😂
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Δεν ηταν επειδη δεν ηθελα να βλεπω τις αποψεις μου, εγω τις εγραψα δεν ειχα ουτε εχω κατι με αυτο, εξαλλου το αποτυπωμα μας με τον εναν ή τον αλλον τροπο το αφηνουμε απο οπου κι αν περασουμε, παντα το πιστευω αυτο. Του καθενος το αποτυπωμα.
Το αιτημα μου ηταν επειδη τα σχολια μου ηταν δυσπεπτα για καποιους ενοχλησαν αλλους και μου ασκηθηκε ασχημη κριτικη απαξιωτικη σχεδον απο μελη.
Και αναρωτηθηκα επειδη το ειχα δει να συμβαινει η διαγραφη σχολιων σε αλλες σελιδες.
Αυτη ηταν ολη μου η απορια και η τοποθετηση.
Καταλαβα οτι ειναι οι οροι πλεον και συμφωνω με αυτο δεν εχω κατι εναντιον.
Απλα ειπα οτι ειχα εκφρασει μια απορια παλιά. That's all. 👍
Να έχεις πάντα στο μυαλό σου, πως μία τελεία μπορεί να περιέχει ένα κατεβατό.
Αρκεί να προλάβεις την επεξεργασία.

.

Αν προχωρήσει η κατάσταση και μπορεί να γίνει τραυματική για τον οποιοδήποτε, θαρρώ πως η ΟΔ θα μπορούσε τουλάχιστον να δεχτεί κάποιο αίτημα.
Δίχως αυτό να υλοποιηθεί απαραιτήτως.

Αν όμως είμασταν ελεύθεροι να φτιάχνουμε την εικόνα μας πάντα και κάθε που μας έρχεται και μια ιδέα, τότε η ΟΔ δεν θα έκανε τίποτε άλλο, παρά να μας νταντεύει όλους εσαεί.
Πράγμα που δεν πιστεύω να θέλεις.

Κάποια στιγμή είχα ακούσει το ποιο κάτω και είχα μείνει ξερός. Η κόκαλο ή κάγκελο, τέλος πάντων.
Και βέβαια σου ζητώ συγνώμη που το γράφω, αλλά δεν το διαβάζεις μόνο εσύ, οπότε έχει πολλαπλούς αποδέκτες.

Οπως έστρωσες θα κοιμηθείς.

Σκληρό αυτό, αλλά και αληθές. Και δεν το λέω για να σε στεναχωρήσω.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Να έχεις πάντα στο μυαλό σου, πως μία τελεία μπορεί να περιέχει ένα κατεβατό.
Αρκεί να προλάβεις την επεξεργασία.

.

Αν προχωρήσει η κατάσταση και μπορεί να γίνει τραυματική για τον οποιοδήποτε, θαρρώ πως η ΟΔ θα μπορούσε τουλάχιστον να δεχτεί κάποιο αίτημα.
Δίχως αυτό να υλοποιηθεί απαραιτήτως.

Αν όμως είμασταν ελεύθεροι να φτιάχνουμε την εικόνα μας πάντα και κάθε που μας έρχεται και μια ιδέα, τότε η ΟΔ δεν θα έκανε τίποτε άλλο, παρά να μας νταντεύει όλους εσαεί.
Πράγμα που δεν πιστεύω να θέλεις.

Κάποια στιγμή είχα ακούσει το ποιο κάτω και είχα μείνει ξερός. Η κόκαλο ή κάγκελο, τέλος πάντων.
Και βέβαια σου ζητώ συγνώμη που το γράφω, αλλά δεν το διαβάζεις μόνο εσύ, οπότε έχει πολλαπλούς αποδέκτες.

Οπως έστρωσες θα κοιμηθείς.

Σκληρό αυτό, αλλά και αληθές. Και δεν το λέω για να σε στεναχωρήσω.
Μα ειναι κατι που το δεχομαι αλλωστε. Δεν ειπα οτι αρνουμαι. 😉👍
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Πίστεψέ με αυτη η απαξιωτική κριτική που υπάρχει στα μηνύματα σε κάποιες περιπτώσεις βοηθαει τα καινούργια μέλη να καταλάβουν πολλά στο τι παίζεται σε κάποια θεματακια 😉🤪

Οπότε αν το δεις από αυτή την πλευρά μια χαρά κάνουν που δεν τα σβήνουν 🙂
Εγώ όταν ήρθα λέω τι ωραίο φόρουμ , μέλη..
Μετά κατάλαβα ότι όλα σβήνονται
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Μα ειναι κατι που το δεχομαι αλλωστε. Δεν ειπα οτι αρνουμαι. 😉👍
Μα είναι και κάτι που έκανα την επισήμανση, οτι δεν το γράφω ειδικά για εσένα. :morning1:

Για όλους όσοι το διάβασαν και θα το διαβάσουν και θα το διαβάζουν.
Είναι ευκαιρία...

και με την ευκαιρία, καλώς επανήλθες... :give_rose:
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ όταν ήρθα λέω τι ωραίο φόρουμ , μέλη..
Μετά κατάλαβα ότι όλα σβήνονται
Εγώ πάλι πριν διαβάσω αρκετά θέματα είχα τελείως άλλη εικόνα ..

Μετά κατάλαβα πως όποιος δεν συμφωνεί με τον άλλον αρχίζουν τα παρατράγουδα 😂

Καμία φορά παρατραβηγμενα αλλά εκεί πλέον παίζουν άλλα θεματακια 😉
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ όταν ήρθα λέω τι ωραίο φόρουμ , μέλη..
Μετά κατάλαβα ότι όλα σβήνονται
Τι περίμενες δηλαδή; Σε ένα μέρος που μιλάνε διαφορετικοί άνθρωποι επί πάντως επιστητού το μόνο λογικό συμπέρασμα δεν είναι πως αργά ή γρήγορα θα δημιουργηθούν προσωπικές σχέσεις μεταξύ των μελών, συμπάθειες, αντιπάθειες και προστριβές; Ο μόνος τρόπος για να μην γίνει κάτι τέτοιο είναι να μπαίνει κάνεις για να συζητήσει εντελώς άκυρα θέματα, πχ τι θα γινόταν αν κέρδιζε ο Χίτλερ το 40, και να μην αναπτύσσει κανένας σχέσεις με τους άλλους. Για τέτοια θέματα υπάρχουν άλλα φόρουμς εξειδικευμένα, πχ history forum, όπου μπαίνουν άτομα μόνο με πολύ συγκεκριμένα ενδιαφέροντα.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επιβίωση λέγεται όλο αυτό χωρίς καμία δόση υπερβολής !

Σαν καινούργιο μέλος μιας ήδη υπάρχων κοινωνίας προσπαθείς λιγάκι να προσαρμοστείς μέχρι να αντιληφθείς πλήρως τι παίζεται και από εκεί και πέρα διαλέγεις πως θα πορευτείς και εσύ μέσα σε αυτή και τι στίγμα θα αφήσεις και εσύ με την σειρά σου .

Απλή λογική επιβίωσης 😉
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Τι περίμενες δηλαδή; Σε ένα μέρος που μιλάνε διαφορετικοί άνθρωποι επί πάντως επιστητού το μόνο λογικό συμπέρασμα δεν είναι πως αργά ή γρήγορα θα δημιουργηθούν προσωπικές σχέσεις μεταξύ των μελών, συμπάθειες, αντιπάθειες και προστριβές; Ο μόνος τρόπος για να μην γίνει κάτι τέτοιο είναι να μπαίνει κάνεις για να συζητήσει εντελώς άκυρα θέματα, πχ τι θα γινόταν αν κέρδιζε ο Χίτλερ το 40, και να μην αναπτύσσει κανένας σχέσεις με τους άλλους. Για τέτοια θέματα υπάρχουν άλλα φόρουμς εξειδικευμένα, πχ history forum, όπου μπαίνουν άτομα μόνο με πολύ συγκεκριμένα ενδιαφέροντα.
Μα δεν είπα να μην έχεις προστριβές ή συμπάθειες , απλά λέω ότι ο άλλος που έχει μια κακή συμπεριφορά( σχετικό για τον κάθε ένα) σε μια αντιπαράθεση δεν ξέρεις τι είναι αν σβηστεί και δεν τα δεις, οπότε λες τι ωραίο μέλος .
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,071 μηνύματα.
Προσωπικά πράγματα τύπου να λες σε κάποιο ποστ κάτι προσωπικό σου πχ ένα πρόβλημα μπορούν να σβηστούν ;
Όπως είπα η ΟΔ εξετάζει το κάθε αίτημα κι αν θεωρήσει οτι υπάρχει λόγος προσωπικών δεδομένων θα το σβήσει.

Αν ας πούμε μια νύχτα μεθύσεις και γράψεις πού δουλεύεις ας πούμε, θα το σβήσουμε.

Δεν μπορούν να μπουν και τα άλλα reactions στη mobile version πέραν του "μου αρέσει";

(btw γνωρίζω ότι υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτό αλλά είναι αδύνατον να μπουν έστω 2-3 ακόμα σαν επιλογές από mobile; )

Υ.Γ. Αναφέρομαι στο τσατ.
Θα το δει ο Πέτρος σε λίγες μέρες. :)

Αν προχωρήσει η κατάσταση και μπορεί να γίνει τραυματική για τον οποιοδήποτε, θαρρώ πως η ΟΔ θα μπορούσε τουλάχιστον να δεχτεί κάποιο αίτημα.
Προφανώς και δεχόμαστε κάτι τέτοιο. Αυτό που θέλουμε να αποφύγουμε είναι να γίνεται μια συζήτηση 10 σελίδων ας πούμε και μετά τα μισά μέλη να ζητάνε διαγραφές. Σαν να διαβάζεις ένα βιβλίο όπου λείπουν οι μισες σελίδες. Μπάχαλο.

Μα δεν είπα να μην έχεις προστριβές ή συμπάθειες , απλά λέω ότι ο άλλος που έχει μια κακή συμπεριφορά( σχετικό για τον κάθε ένα) σε μια αντιπαράθεση δεν ξέρεις τι είναι αν σβηστεί και δεν τα δεις, οπότε λες τι ωραίο μέλος .
Είναι πιο σημαντικό για σένα να σχηματίσεις άμεσα μια άποψη για το κάθε μέλος ή να μην υπάρχουν προσωπικές επιθέσεις; Αν δηλαδή κάποιος σού πει "άντε μωρή μαλάκω από δω" θα μας πεις να μην το σβήσουμε για να το δουν οι επόμενοι και να ξέρουν οτι αυτό το μέλος είναι επιθετικό και αγενές; :hmm:
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,452 μηνύματα.
Όπως είπα η ΟΔ εξετάζει το κάθε αίτημα κι αν θεωρήσει οτι υπάρχει λόγος προσωπικών δεδομένων θα το σβήσει.

Αν ας πούμε μια νύχτα μεθύσεις και γράψεις πού δουλεύεις ας πούμε, θα το σβήσουμε.
Τα προσωπικα δεδομενα πλεον με νομοθεσια ειναι υποχρεωμενο το καθε σαιτ να τα σβηνει.Υποχρεωτικα ξαναλεω,Αλλα τα ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ.Τουτεστιν τηλεφωνα,ονοματεπωνυμα,μεηλ ,επαγγελμα.Η αν εχεις βαλει νικ το ονοματεπωνυμο σου και το μετανιωσεις.Βασικα οτι δειχνει ποιος εισαι σαν φυσικη οντοτητα.Μεχρι εκει.

Το να γραψεις βλακειες βασικα μεθυσμενος ή οτιδηποτε αλλο ΔΕΝ ειστε καθολου υποχρεωμενοι να το διαγραφετε,αλλα μονο αν εσεις απο καλη διαθεση ισως το κανετε,απλα για να ξερουμε τη νομοθεσια σας το λεω και προς ολους βεβαια.

Δεν ειναι δυνατον να διαγραφοντα μηνυματα που δεν αποτελεουν προσωπικο δεδομενο,επειδη απλα καποιος το μετανιωσε.Εξαλλου για αυτο υπαρχει και η υποσημειωση οτι το ταδε μηνυμα γραφτηκε πριν 2 χρονια ισως τωρα εχει αλλαξει γνωμη ο συντακτης.

Αυτο που οφειλει να κανει ενα σαιτ πλεον παλι με νομοθεσια ειναι να διαγραφει λογαριασμους(οχι μηνυματα που δεν παραβιαζουν προσωπικα δεδομενα),οποτε για αυτο βλεπουμε επισκεπτης αντι για νικ.
Σορυ για την παρεμβαση,απλα επειδη τα ξερω ειπα να τα πω. <3
 
Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,071 μηνύματα.
Εγώ όταν ήρθα λέω τι ωραίο φόρουμ , μέλη..
Μετά κατάλαβα ότι όλα σβήνονται
Γράφω για να το δουν όλοι. Δεν υπάρχει κοινότητα στην οποία να μην υπάρχουν κανόνες. Και στις κούνιες να πας το παιδί σου υπάρχουν οι κανόνες μη φέρνετε σκυλιά, μαζεύετε τα σκουπίδια, μην πατάτε με τα παπούτσια στα παιχνίδια ξέρω γω κλπ. Ειδικά για το φόρουμ ξέρετε όλοι οτι υπάρχουν κάποιοι όροι χρήσης που αποδέχεστε με την εγγραφή σας και (εννοείται πως) έχετε διαβάσει. Δεν μπορούμε να αφήνουμε ποστ που καταπατούν τους όρους χρήσης αν και είμαστε αρκετά ελαστικοί σε σχέση με παλιότερα και σε σχέση με άλλα φόρουμ και ακριβώς επειδή δεν αφήνουμε τέτοια ποστ μπόρεσες εσύ και μπήκες ως νέο μέλος και σού άρεσε το φόρουμ και έμεινες. Ως συντονίστρια γνωρίζω με σιγουριά οτι τα ποστ που σβήνονται ή υφίστανται επεξεργασία ανήκουν στην τάξη του 1-2%. Με τα υπόλοιπα γίνονται ωραίες συζητήσεις, τσακωμοί, αντιπαραθέσεις, συμφωνίες και διαφωνίες. Οπότε θα το θεωρούσα τουλάχιστον άστοχο και άδικο να λες οτι προτιμούσες να μένουν όλα τα ποστ ακόμα κι αυτά που προσβάλλουν τον συνομιλητή γιατί αν γινόταν αυτό σε διαβεβαιώ οτι όταν ήρθες δε θα έμενες. Θα έλεγες, μα τί μπουρδέλο είναι αυτό; και θα είχες δίκιο. Φιλικά.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,452 μηνύματα.
Το ζητουμενο ειναι βεβαια οι κανονες να ισχυουν ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.
Για αυτο και εγω θα προτεινα,οι ποινες και οι προειδοποιησεις πλεον να ειναι ορατες σε ολους,να ξερουμε τι γινεται και ποσο αντικειμενικη ειναι η ΟΔ και αν εφαρμοζει ΣΕ ΟΛΟΥΣ τους ορους χρησης.
Δυστυχως ΜΟΝΟ ετσι μπορει να φανει η αντικειμενικοτητα.
Τι λετε; :D
Και μην μου πειτε οτι οι ποινες πρεπει να ειναι αορατες διοτι τα μπαν ΔΕΝ ειναι αορατα..Τα βλεπουν ΟΛΟΙ.
Λοιπον εγω προτεινω ποινες και προειδοποιησεις ορατες σε ολους.
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Γράφω για να το δουν όλοι. Δεν υπάρχει κοινότητα στην οποία να μην υπάρχουν κανόνες. Και στις κούνιες να πας το παιδί σου υπάρχουν οι κανόνες μη φέρνετε σκυλιά, μαζεύετε τα σκουπίδια, μην πατάτε με τα παπούτσια στα παιχνίδια ξέρω γω κλπ. Ειδικά για το φόρουμ ξέρετε όλοι οτι υπάρχουν κάποιοι όροι χρήσης που αποδέχεστε με την εγγραφή σας και (εννοείται πως) έχετε διαβάσει. Δεν μπορούμε να αφήνουμε ποστ που καταπατούν τους όρους χρήσης αν και είμαστε αρκετά ελαστικοί σε σχέση με παλιότερα και σε σχέση με άλλα φόρουμ και ακριβώς επειδή δεν αφήνουμε τέτοια ποστ μπόρεσες εσύ και μπήκες ως νέο μέλος και σού άρεσε το φόρουμ και έμεινες. Ως συντονίστρια γνωρίζω με σιγουριά οτι τα ποστ που σβήνονται ή υφίστανται επεξεργασία ανήκουν στην τάξη του 1-2%. Με τα υπόλοιπα γίνονται ωραίες συζητήσεις, τσακωμοί, αντιπαραθέσεις, συμφωνίες και διαφωνίες. Οπότε θα το θεωρούσα τουλάχιστον άστοχο και άδικο να λες οτι προτιμούσες να μένουν όλα τα ποστ ακόμα κι αυτά που προσβάλλουν τον συνομιλητή γιατί αν γινόταν αυτό σε διαβεβαιώ οτι όταν ήρθες δε θα έμενες. Θα έλεγες, μα τί μπουρδέλο είναι αυτό; και θα είχες δίκιο. Φιλικά.
Δεν το είπα για να προτείνω κάποια αλλαγή , ένα σχόλιο έκανα, ότι θα βγάζαμε ένα συμπέρασμα νωρίτερα, που είναι και αυτονόητο , δεν είπα και κάτι φοβερό !
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,452 μηνύματα.
Εγω παντως προτεινα μια αλλαγη.Τι λετε;
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,071 μηνύματα.
Δυστυχως ΜΟΝΟ ετσι μπορει να φανει η αντικειμενικοτητα.
Το ζητούμενο δεν είναι η αντικειμενικότητα αλλά η εύρυθμη λειτουργία του φόρουμ και να είναι οι περισσότεροι ευχαριστημένοι, γιατί όλοι ποτέ δεν είναι ευχαριστημένοι.

Δεν το είπα για να προτείνω κάποια αλλαγή , ένα σχόλιο έκανα, ότι θα βγάζαμε ένα συμπέρασμα νωρίτερα, που είναι και αυτονόητο , δεν είπα και κάτι φοβερό !
Μα αυτό δεν καταλαβαίνω, οτι σκοπός είναι να μην προσβάλλεται ο άλλος και να γίνεται όσο το δυνατόν πιο ήρεμη συζήτηση ή να μπεις σε ένα φόρουμ και να ξέρεις οτι ο Α και ο Β είναι καλοί και ο Γ και ο Δ κακοί;

Δεν είπα οτι είπες κάτι φοβερό, προσπαθώ να καταλάβω τί προτείνεις.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,452 μηνύματα.
Το ζητούμενο δεν είναι η αντικειμενικότητα αλλά η εύρυθμη λειτουργία του φόρουμ και να είναι οι περισσότεροι ευχαριστημένοι, γιατί όλοι ποτέ δεν είναι ευχαριστημένοι.
Οχι,το ζητουμενο για σενα μαλλον ΔΕΝ ειναι η αντικειμενικοτητα,για τους χρηστες ειναι,διοτι αν δεν υπαρχει, τοτε οι χρηστες δεν σεβονται το σαιτ και βεβαια δεν υπαρχει ευρυθμη λειτουργια.Η οποια παει περιπατο.Και βεβαια τοτε δεν ειναι ευχαριστημενοι.
Δεν τα ξερεις καλα.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top