[e-steki] Προτάσεις και Ιδέες για το site

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Να μπορούμε.να κάνουμε μπλοκ κάποιον δηλαδή να μη βλέπει εμείς τι γράφουμε ούτε εμείς τι γράφει αυτό
Ξέρω ότι υπάρχει το ignore αλλά το άτομο συνεχίσει και βλέπει τι γράφουμε οπότε ...

Η ανάγκη μου να κάνω μπλοκ ένα άτομο τώρα είναι τεράστια βάλτε την δυνατότητα αυτή και θα σας πληρώσω 🤣
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Να μπορούμε.να κάνουμε μπλοκ κάποιον δηλαδή να μη βλέπει εμείς τι γράφουμε ούτε εμείς τι γράφει αυτό
Ξέρω ότι υπάρχει το ignore αλλά το άτομο συνεχίσει και βλέπει τι γράφουμε οπότε ...
Μ αρέσει κι εμένα αυτή η ιδέα. Νομίζω την έχω προτείνει παλιότερα και μαλλον μου ειχαν πει οτι δεν γίνεται, δε θυμάμαι.

Υπάρχει ένας κίνδυνος όμως να χρησιμοποιηθεί κακόβουλα. Να κανω εγω μπλοκ εσένα για παράδειγμα και να μη μπορείς να δεις τι λεω και να χώνω μπηχτές αβέρτα και να μη μπορείς να αντιδράσεις. (παράδειγμα τωρα, δε λεω οτι θα σε μπλόκαρα όντως)
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Μ αρέσει κι εμένα αυτή η ιδέα. Νομίζω την έχω προτείνει παλιότερα και μαλλον μου ειχαν πει οτι δεν γίνεται, δε θυμάμαι.

Υπάρχει ένας κίνδυνος όμως να χρησιμοποιηθεί κακόβουλα. Να κανω εγω μπλοκ εσένα για παράδειγμα και να μη μπορείς να δεις τι λεω και να χώνω μπηχτές αβέρτα και να μη μπορείς να αντιδράσεις. (παράδειγμα τωρα, δε λεω οτι θα σε μπλόκαρα όντως)
Κοίτα αυτό ακριβώς γίνεται στο ignore . Δηλαδή γράφω εγώ τα δικά μου ο άλλος βλέπει τι λέω και με θάβει(ανώριμο αλλά οκ).
Ενώ στο μπλοκ δε θα μπορεί να βλέπει τι λέω για να τα σχολιάζει
Για μένα αυτή η δυνατότητα είναι απαραίτητη και πρέπει να προστεθεί άμεσα @Scandal


Ναι το ξέρω ότι δεν θα με έκανες μπλοκ αφού δεν υπάρχει λόγος
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Θα μείνουμε χωρίς κίνηση σαν φόρουμ.


Θα χετε εμενα να λέω για την Αυτοκρατορία, τον Ζυστ για τα εμβόλια και τον Διαβολο για τις γνωριμίες.
Ναι συμφωνώ σε αυτό αλλά μπορεί ένα άτομο να πετάει συνέχεια υπονοούμενα κ προσβολές αυτό είναι στα όρια του cyber bullying. Φοβάσαι να γράψεις κάτι μη το σχολιάσει ο άλλος (ένας συγκεκριμένος)

Σκανταλ πόσα θες για να το βάλεις ; 🤣
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Ναι συμφωνώ σε αυτό αλλά μπορεί ένα άτομο να πετάει συνέχεια υπονοούμενα κ προσβολές αυτό είναι στα όρια του cyber bullying. Φοβάσαι να γράψεις κάτι μη το σχολιάσει ο άλλος (ένας συγκεκριμένος)

Σκανταλ πόσα θες για να το βάλεις ; 🤣
Να πατας το κουμπάκι της Αναφοράς αμα σε ενοχλεί κάποιο άτομο. Πίστεψέ με, κάνει θαύματα.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Κοίτα αυτό ακριβώς γίνεται στο ignore . Δηλαδή γράφω εγώ τα δικά μου ο άλλος βλέπει τι λέω και με θάβει(ανώριμο αλλά οκ).
Ενώ στο μπλοκ δε θα μπορεί να βλέπει τι λέω για να τα σχολιάζει
Για μένα αυτή η δυνατότητα είναι απαραίτητη και πρέπει να προστεθεί άμεσα @Scandal


Ναι το ξέρω ότι δεν θα με έκανες μπλοκ αφού δεν υπάρχει λόγος
Δεν είναι το ίδιο, γιατί εσύ επιλέγεις να μη διαβάζεις κάποιον που σε κράζει , σε αυτό που λες δεν το επιλέγεις,δηλαδή θα σε κράζει ο άλλος ή θα πετάει σπόντες και δεν θα σου επιτρέπει να το βλέπεις .
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Αν έχω κάποιον ignore, γιατί να μπορεί να με βαθμολογεί;

1640016154374.png
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Σιγά μην ενημερώνει και τους γονείς σου, ριάκτιον λέγονται
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Χρειάζονται 1-2 reactions ακόμα. Τα θετικά είναι μονο 3. Η καρδούλα ναι μεν είναι καλή αλλά δεν αρκεί γιατί ουσιαστικά υποδηλώνει like και όχι love. Μια σε κόκκινο θα ήταν τέλεια ή ένα emoji με φάτσα και καρδούλες.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Χρειάζονται 1-2 reactions ακόμα. Τα θετικά είναι μονο 3. Η καρδούλα ναι μεν είναι καλή αλλά δεν αρκεί γιατί ουσιαστικά υποδηλώνει like και όχι love. Μια σε κόκκινο θα ήταν τέλεια ή ένα emoji με φάτσα και καρδούλες.

Κι ένα facepalm χρειάζεται
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,441 μηνύματα.
Μια μουτζα θα ηθελα απλα..γινεται; :bunny:
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Ένα από τα παρακάτω εικονίδια θα ήταν πολύ χρήσιμο.

...........
1640021336442.png
...............
1640021395976.png
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Αν έχω κάποιον ignore, γιατί να μπορεί να με βαθμολογεί;

View attachment 90115
Θα μπορούσες να μη το βλέπεις βασικά, δεν ξέρω αν το βλέπεις δηλαδή, κανονικά δεν θα έπρεπε .
Αλλά να μπορεί να σου ρίξει ψήφο, όπως και να σε παραθέσει αλλιώς πάλι είναι φίμωμα .
 

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Περισσότερο πιθανό είναι να γίνει πάλι ραδιόφωνο παρά να προστεθεί block ή/και οποιοδήποτε άλλο αρνητικής χροιάς ριάκσιον. Ένα dislike υπήρχε κι έφυγε κι αυτό.

(Και δε θα γίνει ραδιόφωνο. Εδώ όταν είχαμε κόσμο αναλογικά δεν είχε κόσμο το αικόνοκλαστ, τώρα θα 'χει; )
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,441 μηνύματα.
Περισσότερο πιθανό είναι να γίνει πάλι ραδιόφωνο παρά να προστεθεί block ή/και οποιοδήποτε άλλο αρνητικής χροιάς ριάκσιον. Ένα dislike υπήρχε κι έφυγε κι αυτό.

(Και δε θα γίνει ραδιόφωνο. Εδώ όταν είχαμε κόσμο αναλογικά δεν είχε κόσμο το αικόνοκλαστ, τώρα θα 'χει; )
Ναι ρε παιδι μου,συμφωνω σε ολα αυτα που λες...ΑΛΛΑ...
Δεν γινεται να μην υπαρχει στα ριακσιον η χαρακτηριστικοτατη ελληνικη χειρονομια.


Η ΜΟΥΤΖΑ.

Δεν γινεται λεμε!
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Ναι ρε παιδι μου,συμφωνω σε ολα αυτα που λες...ΑΛΛΑ...
Δεν γινεται να μην υπαρχει στα ριακσιον η χαρακτηριστικοτατη ελληνικη χειρονομια.


Η ΜΟΥΤΖΑ.

Δεν γινεται λεμε!
Ορθόν!

Το βυζαντινό "ΦΑΣΚΕΛΟΝ" το Αυτοκρατορικόν.

ΜΟΙΡΑΣΘΕ ΑΠΛΕΤΑ
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,867 μηνύματα.
Ελπίζω να μην θεωρείτε μερικοι ότι όσο πιο πολύ θα χρησιμοποιείτε την μουτζα, τόσο θα ανεβαίνει παράλληλα και το επίπεδο... Σας καταλαβαίνω όμως. Κι εγώ θέλω να φασκελωσω αλλα η μουτζα δεν προωθεί τον διάλογο.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top