e-steki's Desks Pictures thread

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Εδώ βάζουμε φωτογραφίες από τα γραφεία μας.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ξεκινάω εγώ.

2014
IMG_20140519_231411.jpg


Αναβάθμιση Α
IMG_20170520_20δφφδ4549.jpg


Αναβάθμιση Β

Desk 2020.jpg
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,823 μηνύματα.
Οθόνη 43 ινστών, η Μαντόνα να παίζει, 5.1 σύστημα με τα ηχεία mounted στον τοίχο. Είναι προ λίγων μηνών η φώτο :D
- α, και καρέκλα που την είχα πάρει 250 ευρώ, σε έκπτωση από 350 :P
- το ρολόι είναι ειδικό από τα ΙΚΕΑ να μην κάνει τικ τακ, οπότε δεν έχει δείκτη για τα seconds
- στο δεξιά γραφείο το λευκό βλέπετε το καθρεπτάκι μου και την ενυδατική προσώπου Bepanthol :lol:
20200516_180929.jpg
 

Guest 254537

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παλικάρια,άσπρους τοίχους? Βάλτε ένα γκρι,ένα μαύρο μαυροπίνακα ,κάτι..
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,823 μηνύματα.
Ναι έχω ίδιους τοίχους με τον Giannoutas. Λευκό ταβάνι και λευκό που κιτρινίζει, στον τοίχο :)
 

Guest 254537

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
1603996175179.png


να το γραφείο μου έχω κάνει σημαντικές αναβαθμίσεις οπότε περιμένετε σύντομα και άλλη photo παιδια. θα το βγάλω όλο αλλά θέλω να μαζέψω πρώτα και βαριέμαι πολύ.
1603996348302.png
αυτή είναι η πίσω μεριά :D


1603997941517.png
________
πληκτρολόγιο microsoft , κάμερα Microsoft , μιρκόφωνο fifine, ηχεία Logi

η οθόνη του Πέτρου πάρα πολύ ωραία
και του Giannouta μου αρέσει πολύ το set up.... και το γωνιακό γραφείο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
F0563FCA-9FD7-4F1E-B0E3-0D21C6FE9D58.jpeg


64C15527-1415-4CFB-9779-4719231EFCA5.jpeg

neoset γραφείο
MacBook Pro 2018 13" 4 thunderbolt
Magic Mouse 2
Apple A1243 MB110LL/A Wired Keyboard
LG 27UK650 κεντρική οθονη
viewsonic HD δεύτερη οθόνη
Sharkoon Skiller SGS2 καρέκλα
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οθόνη 43 ινστών, η Μαντόνα να παίζει, 5.1 σύστημα με τα ηχεία mounted στον τοίχο. Είναι προ λίγων μηνών η φώτο :D
- α, και καρέκλα που την είχα πάρει 250 ευρώ, σε έκπτωση από 350 :P
- το ρολόι είναι ειδικό από τα ΙΚΕΑ να μην κάνει τικ τακ, οπότε δεν έχει δείκτη για τα seconds
- στο δεξιά γραφείο το λευκό βλέπετε το καθρεπτάκι μου και την ενυδατική προσώπου Bepanthol :lol:
View attachment 71907

Πέτρο για εξήγησε μου ποιος είναι ο λόγος που έχεις τόσα εικονίδια στην επιφάνεια εργασίας και πρόσεξε καλά τι θα πεις.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,823 μηνύματα.
Πέτρο για εξήγησε μου ποιος είναι ο λόγος που έχεις τόσα εικονίδια στην επιφάνεια εργασίας και πρόσεξε καλά τι θα πεις.
Επειδή εγώ έχω 4k οθόνη και πρέπει να την αξιοποιώ (τι έγινε, ζηλεύεις; :lol: ).
ahahah πλάκα κάνω, απλά έχουν μαζευτεί αρχεία από καθημερινές εργασίες. Κατά καιρούς τα συμμαζεύω.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,823 μηνύματα.
Update, ας πούμε για το 2022:
Έδιωξα τα δύο μικρά γραφεία και έβαλα ένα μεγάλο διαστάσεων 180x75cm.
Μετακίνησα τη βιβλιοθήκη στη γωνία δεξιά.
Αγόρασα νέα ηχεία (άρα ξεκρέμασα το παλιό 5.1 από τον τοίχο / έχω μείνει με τις τρύπες στον τοίχο).
Τα νέα ηχεία είναι τα Airpulse A300 με blackfriday -22% από την τρέχουσα τιμή skroutz.
desk2022.jpg



Περιμένω να καλοκαιριάσει για να βάψω, να κάνω replace τη μοκέτα και να κλείσω και τις τρύπες του τοίχου.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,823 μηνύματα.
Για βάλτεεε :smoke:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,588 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Κερδισμενοι οσοι εχουν λαπτοπ ....εχουν παντου το desk μαζι τους :redface:
1647180883705.png
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,823 μηνύματα.
Αυτή την στιγμή νιώθω άσχημα για το γραφείο μου που έχω δει τα πιο πάνω :laugh:
Μην ανησυχείς, σε αυτό το φτωχικό γραφείο αναπτύχθηκε το iSchool:
147ae85f438dee.jpg


Και σε αυτό το ακόμα πιο φτωχικό διάβαζα για πανελλήνιες το 2007 :P
147ae863299482.jpg
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,417 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Παλι κλεβεις; Μα τα δικα μας γραφεια και φωτο θεμε λεμεεεε. :xtipao:

Θα βαλω και εγω,αλλα αυριο.Τωρα εβαψα τα νυχια μου,αδυνατω..:hehe:
Το concept ηταν άλλο :redface: .....παίρνω παντού το λάπτοπ μου .Το καλοκαίρι στην παραλία κάτω απ' την σκιά ,και κάνω την δουλειά μου

Στην πρώτη καραντίνα που ήταν και λιγότεροι τουρίστες και δεν δούλευα αυτη ήταν η ζωή μου :P
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,417 μηνύματα.
Το concept ηταν άλλο :redface: .....παίρνω παντού το λάπτοπ μου .Το καλοκαίρι στην παραλία κάτω απ' την σκιά ,και κάνω την δουλειά μου

Στην πρώτη καραντίνα που ήταν και λιγότεροι τουρίστες και δεν δούλευα αυτη ήταν η ζωή μου :P
Ναι οκ μια χαρα.Αλλα βαλε και καμια φωτο δικια σου.Ολες απο το ΝΕΤ ειναι που βαζεις σε θεματα με ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ΦΩΤΟ.Αυτο λεω.

Αχμ..οκ τα νυχια στεγνωσαν. :hehe: ..εβγαλα μια στα γρηγορα απο το γραφειο μου.Μεχρι και το μανο στα αριστερα φαινεται...:hehe:

20220313_193450.jpg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top