E3 2021

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
H γιορτή του gaming αρχίζει. Για δεύτερη φορά θα είναι αποκλειστικά μέσω streaming λόγω των μέτρων κατά του Κορωνοιού. Το πρόγραμμα μπορείτε να το δείτε από εδώ.


Περιμένω το Nintendo Direct εγώ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Ανακοινώθηκε νέο Mario + rabbids από την Ubisoft. Αγαπημένο παιχνίδι στρατηγικής.
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Αναμένουμε με αγωνία το game play στο κανάλι του fockου
Ο fockos έχει xbox. Όχι switch.

Εκτός από το mario and rabbids ως τώρα μου άρεσε το Avatar από Ubisoft.

To νέο Age of Emprires

To Stalker

Το starfield

και το Halo Infinitive

Τώρα περιμένουμε αύριο το event της nintendo. Υπάρχουν φήμες για μια δυνατότερη κονσόλα switch.
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
το event της microsoft ήταν καλό για τους λάτρεις του gamepass. γιατί απλά σου έχει πολύ παιχνίδια πρώτης γραμμής με μια συνδρομή σχετικά μικρή.

Εγώ που δεν έχω χρονο να παιξω πάνω από 1 παιχνιδι το μήνα δε με συμφέρει το gamepass

παιχνίδι που περιμένουμε όλοι είναι το STALKER 2 .
Δεν έδειξαν κάτι σημαντικό από το starfield
ενώ το δυνατό χαρτί horizon κερδισε τις εντυπώσεις.

Για μένα καλή προσθήκη ειναι το flight simulator το οποίο πιστεύω θα είναι για καποιους ο λόγος να πάρουν τη κονσόλα.

η microsoft δεν τη νοιάζει να πουλήσει το xbox αλλά το gamepass για αυτό όσοι το συγκρίνουν με ps5 δε κάνουν σωστά ως προς τις πουλήσεις αν ήθελα να αντιμετωπίσει το Ps5 η microsoft θα το ειχε νικήσει ήδη.
 

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
το event της microsoft ήταν καλό για τους λάτρεις του gamepass. γιατί απλά σου έχει πολύ παιχνίδια πρώτης γραμμής με μια συνδρομή σχετικά μικρή.

Εγώ που δεν έχω χρονο να παιξω πάνω από 1 παιχνιδι το μήνα δε με συμφέρει το gamepass

παιχνίδι που περιμένουμε όλοι είναι το STALKER 2 .
Δεν έδειξαν κάτι σημαντικό από το starfield
ενώ το δυνατό χαρτί horizon κερδισε τις εντυπώσεις.

Για μένα καλή προσθήκη ειναι το flight simulator το οποίο πιστεύω θα είναι για καποιους ο λόγος να πάρουν τη κονσόλα.
Αν πάρεις live gold ενός χρόνου με 45€ και στο καπάκι βάλεις και μια οποιαδήποτε gamepass συνδρομή τότε όλο το live gold μετατρέπεται σε gamepass.. είναι φοβερό deal.

Ουσιαστικά με ένα 5ευρω τον μήνα έχω τελειωσει παιχνιδάρες όπως το rdr2 , a plague tale, blair witch, medium που αν τα αγόραζα θα έβγαιναν πιο ακριβά
+ Τα πάρα πολλά τοπικά co-op που έχει όπως το απίστευτο a way out που παίζουμε
Γενικά το έχουμε λιώσει το gamepass σπίτι.

Αυτή η γενιά θα είναι του xbox
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Στις 7 έχουμε νιντεντο direct για την Ε3 2021. Υπάρχουν φήμες για νέα κονσόλα switch.

 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
πω
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top