Euro 2020

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
η Αλβανία έχει καλύτερη εθνική από την Ελλάδα στο ποδόσφαιρο, πήρε ένα Euro η Ελλάδα με έναν φοβερό προπονητή Γερμανό, στην Βρέμη ήρωα τον έχουμε! Θαύματα γίνοντε μια στα χίλια χρόνια 😉
Συμμετοχές Ελλάδας σε euro: 4
Συμμετοχές Ελλάδας σε mundial: 2
Διακρίσεις: Μία φορά πρωταθλήτρια Ευρώπης, μία φορά έφτασε στα προημιτελικά και μία φορά στους 16 του mundial.

Συμμετοχές Αλβανίας σε euro: 1
Συμμετοχές Αλβανίας σε mundial: -
Διακρίσεις: ;
 

AK-92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο AK-92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Συμμετοχές Ελλάδας σε euro: 4
Συμμετοχές Ελλάδας σε mundial: 2
Διακρίσεις: Μία φορά πρωταθλήτρια Ευρώπης, μία φορά έφτασε στα προημιτελικά και μία φορά στους 16 του mundial.

Συμμετοχές Αλβανίας σε euro: 1
Συμμετοχές Αλβανίας σε mundial: -
Διακρίσεις: ;
Και τι με αυτό ρε φιλε, το πρωτάθλημα που είναι μαύρο χαλί το ελληνικό το βλέπεις, η εθνική που είναι για κλάματα? Έχει καθόλου ανταγωνισμό στην Super League? Για να μην μιλήσω για τα περισσότερα γήπεδα που είναι σαν κοτέτσια 😁 Η Αλβανία είχε και κουμουνισμο πολλά χρόνια αν δεν το ξες! Ούτε μεταγραφές ξένων παιχτών επιτρέπονταν ούτε τίποτα ;)
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και τι με αυτό ρε φιλε, το πρωτάθλημα που είναι μαύρο χαλί το ελληνικό το βλέπεις, η εθνική που είναι για κλάματα? Έχει καθόλου ανταγωνισμό στην Super League? Για να μην μιλήσω για τα περισσότερα γήπεδα που είναι σαν κοτέτσια 😁 Η Αλβανία είχε και κουμουνισμο πολλά χρόνια αν δεν το ξες! Ούτε μεταγραφές ξένων παιχτών επιτρέπονταν ούτε τίποτα ;)
Και η Ελλάδα είχε οικονομική κρίση, να το βάλω σαν δικαιολογία; Γενικά γι'αυτά που κράζεις την Ελλάδα δεν προκαλείς, να ξες, κι εγώ και πολλοί άλλοι Έλληνες συμφωνούμε και λέμε ακόμα χειρότερα για τη χώρα μας.

Αλλά είναι και ποιος λέει τι, δηλαδή το να μου το πει κάποιος από ένα σοβαρό κράτος, θα κάτσω να τον ακούσω. Το να μου τα λες εσύ, και μάλιστα σε φάση ρατσιστικού τρόλλινγκ οκ, από το ένα μπαίνει και από το άλλο βγαίνει...
 

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,031 μηνύματα.
Συμμετοχές Ελλάδας σε euro: 4
Συμμετοχές Ελλάδας σε mundial: 2
Διακρίσεις: Μία φορά πρωταθλήτρια Ευρώπης, μία φορά έφτασε στα προημιτελικά και μία φορά στους 16 του mundial.

Συμμετοχές Αλβανίας σε euro: 1
Συμμετοχές Αλβανίας σε mundial: -
Διακρίσεις: ;
3 συμμετοχές σε Μουντιάλ: 1994, 2010, 2014
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,634 μηνύματα.
Πορτογαλία - Γερμανία αύριο. Ποια υποστηρίζετε ; :hmm:
Κανονικά καμία γιατί αντιπαθώ φουλ τον Ronaldo αλλά για λόγου κόντρας Βορρά-Νότου στην Ευρώπη στηρίζω την Πορτογαλία. Αν και δεν θα το δω το ματς λόγω διαβάσματος. Θα προτιμήσω να σπαταλήσω τον χρόνο μου στο Ισπανία-Πολωνία που είναι στις 10 παρά σε αυτό το ματς.
Στηρίζουμε Ιταλία, εννοείται, για το πάθος και τη μαγκιά που βγάζει και μακάρι να το πάρει κιόλας.

Κατά τ'άλλα διαφωνώ, Βόρεια Ευρώπη μόνο! Μεγάλη αδυναμία η Ουαλία!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Δυνατό τρολλάκι ο τύπος.
Μακάρι να το πάρει η Ιταλία μαν. Έπαιξε δύο φοβερούς αγώνες κόντρα σε Τουρκία και Ελβετία και αν φύγει τόσο εύκολα και από Ουαλία τότε όντως αξίζει να πάει μπροστά, αν και αντικειμενικά εύκολος όμιλος είναι για την Ιταλία.

Όχι Βόρεια Ευρώπη ρε φίλε, τι Βόρεια. Εντάξει τους αγαπάμε εννοείται, European brothers είμαστε αλλά η κόντρα Βορρά-Νότου μας ενώνει με τους Νότιους, άλλωστε ανέκαθεν είχαμε ισχυρούς δεσμούς με Ιταλία και Ισπανία.

ο τύπος μακάρι να ήταν τρολ. Ψυχολογικά προβλήματα έχει.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Συμμετοχές Ελλάδας σε euro: 4
Συμμετοχές Ελλάδας σε mundial: 2
Διακρίσεις: Μία φορά πρωταθλήτρια Ευρώπης, μία φορά έφτασε στα προημιτελικά και μία φορά στους 16 του mundial.

Συμμετοχές Αλβανίας σε euro: 1
Συμμετοχές Αλβανίας σε mundial: -
Διακρίσεις: ;
3 φορές σε mundial η Ελλάδα και η μία αυτών στους 16'
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,773 μηνύματα.
Μπορεί να διαφωνούμε σε καποια πράγματα αλλά ελπίζω να είστε όλοι υπέρ της Σκωτίας σήμερα. :P
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,634 μηνύματα.

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,634 μηνύματα.

AK-92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο AK-92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Εγώ έχω ψυχολογικά προβλήματα οι εσείς οι χαζόεθνικιστες που κοιμάστε και βλέπετε τον μέγα Αλέξανδρο στον ύπνος σας γυμνό 😁 btw για εμένα για το τρόπαιο φαβορί είναι η Γαλλία 😊
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,634 μηνύματα.
Εγώ έχω ψυχολογικά προβλήματα οι εσείς οι χαζόεθνικιστες που κοιμάστε και βλέπετε τον μέγα Αλέξανδρο στον ύπνος σας γυμνό 😁 btw για εμένα για το τρόπαιο φαβορί είναι η Γαλλία 😊
εσύ αγόρι μου μας έχεις ξεπεράσει προ πολλού σε αυτό το τομέα. Ο μόνος που βγάζει μίσος είσαι εσύ εδώ μέσα και όχι εμείς. Τώρα όπως είπα και πριν το λέω και πάλι, τράβα από εκεί που ήρθες.

Καθόλου φιλικά ( που θα έλεγε και ο Valder ).
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ έχω ψυχολογικά προβλήματα οι εσείς οι χαζόεθνικιστες που κοιμάστε και βλέπετε τον μέγα Αλέξανδρο στον ύπνος σας γυμνό 😁 btw για εμένα για το τρόπαιο φαβορί είναι η Γαλλία 😊
Ο,τι να'ναι. Μη γίνω κακούλης τώρα και πω ότι μου φαίνεσαι δεύτερος λογαριασμός γνωστού μέλους του e steki για να τρολάρει, ε; Η ανορθογραφία και η συνεχής χρήση emoticons αυτό δείχνει :cool2:
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
ff.png
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Ιταλία ή Ισπανία βλέπω για την κατάκτηση.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,773 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,634 μηνύματα.
Των πρώτων
Τι Ισπανία ρε ακικο; Άλλο Euro βλέπεις; Καλά θα δούμε βέβαια και αύριο βράδυ με Πολωνία τι θα γίνει πάντως με το 0-0 της Σουηδίας ήταν σκέτη απογοήτευση άσε που θεωρώ κακή επιλογή τον Λουίς Ενρίκε για προπονητή.
 
Top