Euro 2020

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,614 μηνύματα.
Οι Μακεδόνες, κάτοικοι της Βόρειας Μακεδονίας, τουλάχιστον συμμετέχουν στη τελική φάση του Euro. Έτσι το όνομα της Μακεδονίας μπορεί να ακουστεί σε όλα τα μήκη και τα πλάτη της Ευρώπης.
Οσο και να συμμετεχουν ακικο και μικροι θα μεινουν σαν χωρα και γιουρο δεν θα δουν ποτε,οπως εμεις.Ειναι πολυ νανοι οπως και να το κανουμε.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

τους εκλεισες το σπιτι ακικο με μετρο ο τζογος φιλε εχουν διαλυθει οικογενειες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,706 μηνύματα.
Βασικά γιατί να παίζεις στοίχημα;

Σε άλλα νέα σήμερα βάλανε όλες τις ματσάρες όμως. Θα δω μόνο το Ισπανία-Πολωνία.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,614 μηνύματα.
Βασικά γιατί να παίζεις στοίχημα;

Σε άλλα νέα σήμερα βάλανε όλες τις ματσάρες όμως. Θα δω μόνο το Ισπανία-Πολωνία.
Γιαννη προσωπικα οπως και αρκετα ατομα παιζοθμε στοιχημα για να εχουμε κινητρο να δουμε κανα αγωνα.Για καποιο λογο τα τελευταια χρονια αν δεν παιζει η ομαδα μου `η κανα τελικος τσουλου κτλ βαριεμαι να δω ποδοσφαιρο.
 

iminspain

Δραστήριο μέλος

Ο iminspain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
Η ομοσπονδία της Βόρειας Μακεδονίας ειναι ανεξάρτητη από κράτος, όποτε εξαιρείται από την συμφωνία. Ολα Τ αλλά περι σημαίας δεν αφορούν τον απλο ιδιώτη αλλά το ιδιο το κράτος. Μπορείς να κατηγορήσεις ελευθερα τα κενά στην συμφωνία των Πρεσπών, αλλά όχι να πεις πως αυτή δεν τηρείται, σ αυτή την περίπτωση.

Η ΟΥΕΦΑ (θα έπρεπε) ν ασχοληθεί μ πιο σοβαρά ζητήματα αντί μ ανεγκέφαλους με περικεφαλαίες. Η συμφωνία των Πρεσπών τηρήθηκε απλα εκμεταλλεύτηκαν κάποια τραγικά κενά που έπρεπε να είχαν αποφευχθεί.
Εγώ για αυτόν τον λόγο αναφέρθηκα στην ομοσπονδία της Βορείου Μακεδονίας και να πάει το πρόστιμο και ο αποκλεισμός στην ίδια (και όχι στην κυβέρνηση). Και πού τηρείται?

Είδες εσύ να τηρείται η συμφωνία όταν όλοι την λένε σκέτο Μακεδονία στην διοργάνωση και όλοι οι οπαδοί έχουν πάει λες και είναι υποτιθέμενοι απόγονοι του Μ. Αλεξάνδρου? Συγγνώμη που στο χαλάω, αλλά αυτές οι εικόνες είναι άκρως προκλητικές και θα έπρεπε να είχαν αποφευχθεί, οτιδήποτε και να λέει η συμφωνία των Πρεσπών, η οποία σίγουρα λέει πως εικόνες σαν αυτές απαγορευεται να κυκλοφορούν.

Μήπως στην επόμενη διοργάνωση που θα πάει η Αλβανία να φιγουράρει στις κάμερες τον χάρτη της "Μεγάλης Αλβανίας" ή η Ελλάδα να πάει με πανό "Υπάρχει μόνο μια Μακεδονία και είναι ελληνική?"
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,017 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,706 μηνύματα.
Γιαννη προσωπικα οπως και αρκετα ατομα παιζοθμε στοιχημα για να εχουμε κινητρο να δουμε κανα αγωνα.Για καποιο λογο τα τελευταια χρονια αν δεν παιζει η ομαδα μου `η κανα τελικος τσουλου κτλ βαριεμαι να δω ποδοσφαιρο.
Ούτε εγώ έχω κίνητρο είναι η αλήθεια αλλά προτιμώ να μην βλέπω αγώνες από το να δίνω λεφτά σε στοιχήματα :P
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πορτογαλια Γερμανια ρε
Κάτι πρέπει να διαβάσουμε και για τις εξετάσεις μαν :P
 

paskmak

Διάσημο μέλος

Ο paskmak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,503 μηνύματα.
Εγώ για αυτόν τον λόγο αναφέρθηκα στην ομοσπονδία της Βορείου Μακεδονίας και να πάει το πρόστιμο και ο αποκλεισμός στην ίδια (και όχι στην κυβέρνηση). Και πού τηρείται?

Είδες εσύ να τηρείται η συμφωνία όταν όλοι την λένε σκέτο Μακεδονία στην διοργάνωση και όλοι οι οπαδοί έχουν πάει λες και είναι υποτιθέμενοι απόγονοι του Μ. Αλεξάνδρου? Συγγνώμη που στο χαλάω, αλλά αυτές οι εικόνες είναι άκρως προκλητικές και θα έπρεπε να είχαν αποφευχθεί, οτιδήποτε και να λέει η συμφωνία των Πρεσπών, η οποία σίγουρα λέει πως εικόνες σαν αυτές απαγορευεται να κυκλοφορούν.

Μήπως στην επόμενη διοργάνωση που θα πάει η Αλβανία να φιγουράρει στις κάμερες τον χάρτη της "Μεγάλης Αλβανίας" ή η Ελλάδα να πάει με πανό "Υπάρχει μόνο μια Μακεδονία και είναι ελληνική?"

Για άλλη μια φορά: δεν παραβιάστηκε η συμφωνία. Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της γειτονος δεν είναι κρατική οργάνωση και γι τον λογο αυτο δεν την καλύπτει η συμφωνία. Τεράστιο κενό μπορείς να το χαρακτηρίσεις, αλλά όχι παραβίαση. Κατά Τ αλλά, όταν γίνεται αναφορά στην χώρα, τοτε ορθά ονομαζεται όπως ορίζει η συμφωνία. Ο Ζαεφ Πάρολ αυτα είπε ότι θα το διορθώσει.

Όσον αφορά τις περίκεφαλαιες και τους ήλιους, ξανα, αφορά ιδιώτες, οι οποίοι ειναι σ αυτή την περίπτωση οι οπαδοί. Ούτε εδώ δεν υπάρχει ρύθμιση, εξ αλλου θα ταν και γελοίο να απαγορεύεις κατι τέτοιο.

Κατά τ αλλα , στο ότι υπάρχουν τραγικα κενά στην συμφωνία ,συμφωνω.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
B7ADF4A6-96A4-497A-AED1-F28ABB9873E8.jpeg
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Ισπανία υποστηρίζω και κρίμα που λείπει ο Ράμος που έχουμε την ίδια ηλικία.

Μέχρις στιγμής βαριέμαι πάντως και δεν έχω δει κανέναν αγώνα.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,815 μηνύματα.

Cade

Δραστήριο μέλος

Ο Cade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 788 μηνύματα.
Ο αγώνας Γερμανίας - Ουγγαρίας θα γίνει στο Μόναχο;
Λογικά ναι
 

paskmak

Διάσημο μέλος

Ο paskmak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,503 μηνύματα.

Αυτοί που έπρεπε να φάνε πραγματικά
μπαν.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,706 μηνύματα.

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Μετά από πολλά χρόνια κι εγώ αποφάσισα να πάω γήπεδο!

Έκλεισα για το Πορτογαλία-Γαλλία στις 23.06.2021.
Ίσα που πρόλαβα για καλή θέση. Θα γίνεται χαμός, το υποψιάζομαι!
 

iminspain

Δραστήριο μέλος

Ο iminspain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
Μετά από πολλά χρόνια κι εγώ αποφάσισα να πάω γήπεδο!

Έκλεισα για το Πορτογαλία-Γαλλία στις 23.06.2021.
Ίσα που πρόλαβα για καλή θέση. Θα γίνεται χαμός, το υποψιάζομαι!
Πάρα πολύ καλά έκανες. Τυχερός που θα δεις αυτήν την ματσαρα από κοντά
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,815 μηνύματα.
Μετά από πολλά χρόνια κι εγώ αποφάσισα να πάω γήπεδο!

Έκλεισα για το Πορτογαλία-Γαλλία στις 23.06.2021.
Ίσα που πρόλαβα για καλή θέση. Θα γίνεται χαμός, το υποψιάζομαι!
Nα πω οτι δεν ζηλεύω θα ήταν ψέμα. :P
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,706 μηνύματα.
Καημό το έχω να ζήσω mundial ή έστω Euro στην Ελλάδα. Κάποτε λέγανε για mundial αλλά σε όλα τα Βαλκάνια γιατί προφανώς καμία Βαλκανική χώρα δεν μπορεί να υποστηρίξει μία τέτοια διοργάνωση.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Καημό το έχω να ζήσω mundial ή έστω Euro στην Ελλάδα. Κάποτε λέγανε για mundial αλλά σε όλα τα Βαλκάνια γιατί προφανώς καμία Βαλκανική χώρα δεν μπορεί να υποστηρίξει μία τέτοια διοργάνωση.
Δεν νομίζω να ξανατολμήσει κυβέρνηση να φέρει κάτι μεγάλο στην Ελλάδα τα επόμενα χρόνια. Ο κόσμος είναι χαζός. Ακόμα κράζουν για τη κακοδιαχείριση των Ολυμπιακών αγώνων ενώ συνολικά η χώρα βγήκε κερδισμένη από την διοργάνωση της.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πήγες ταμείο τελικά! Τι σκοπεύεις να κάνεις με τόσα κέρδη;
Θα τα επενδύσω σε μπουκαλάκια νερά βίκος.
 
Top