Eurogames - Παιχνίδια χωρίς σύνορα-

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Τα παιχνίδια χωρίς σύνορα αναβίωσαν από την συχνότητα του SKAI και προκάλεσαν κύμα νοσταλγίας




Εδώ είναι ένα βίντεο που κρίνω την νέα αυτή προσπάθεια...

 
Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,040 μηνύματα.
Φυσικά δε θα μπορούσαμε να μην αναφερθούμε στον αγαπητό πρόσφατα χαμένο Κώστα Σγόντζο που ήταν ο παρουσιαστής των Παιχνιδιών χωρίς σύνορα για χρόνια. Καλό ταξίδι! :/:

 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Επικό 2001, Ιούνιος να είμαι 17 χρονών μες τα σπυριά απ' την πολλή μαλακία, να παίζει η ΕΡΤ1 Παιχνίδια χωρίς Σύνορα πιθανότατα σε επανάληψη.

Η ομάδα μας από την Ξάνθη να τους έχει ξεκωλιάσει, η Τσεχία Μπρνο κατα πόδας, η Μάλτα κλασσικά άμπαλη τελευταία, εγω να τρώω κάτι τηγανόψωμα και λουκάνικα χωριάτικα σαν τίμιο βλαχαδερό, και να καυλαντίζω με δυο τύπισσες στο τηλέφωνο. Από τότε ήμουνα μεγάλος πόρνος.

Θα τα ξαναδώ αν τα πετύχω, αν και ποτέ το remake μιας εκπομπής δεν βγάζει τον ίδιο ρομαντισμό όπως όταν βλέπεις το παλιό.


ΥΓ: Τι να κάνει εκείνη η ψυχή η Δάφνη η Μπόκοτα; Να χει πάρει σύνταξη; Πολύ μου ήρεσεν ως παρουσιάστρια, και στα παιχνίδια χωρίς σύνορα και στη Γιουροβίζιον. Να την έχει καλά ο Θεος τη γυναίκα. Πολλές ωραίες μνήμες σαν παιδί να παρακολουθώ ότι παρουσίαζε.
 

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Καμία σχέση με τα παλιά...απογοητεύτηκα :(
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
:morning1: Εμάς μας έχουν γαλάζιους αντί για μπλε. Στα παιχνίδια οι Ιταλοί ήταν άσπροι και οι Γάλλοι γαλάζιοι. Εμένα μου άρεσαν αλλά δυστυχώς το όλο πράγμα καταστρέφεται από τον παρουσιαστή. Έπρεπε να βάλουν στη θέση του τον Λιανό.

 
Τελευταία επεξεργασία:

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Ένα άλλο αρνητικό του παιχνιδιού είναι η η ημερομηνία προβολής του. Πρέπει να προβάλεται καλοκαίρι Ιούνιο - Ιούλιο και όχι Χριστούγεννα.

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω πως δίνουν τόσα χρήματα για προγράμματα και κάνουν τόσο τραγικά λάθη. Μακάρι να μην πατώσει... να το ξαναδούμε και του χρόνου.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Τελευταίοι βγήκαμε.:(

Παντως πολύ καλή παραγωγή.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Τέλειωσαν. Η Κρήτη ήρθε στο τελικό δεύτερη με φοβερή εμφάνιση στο τοίχος των πρωταθλητών. Δυστυχώς τα νούμερα στην Ιταλία ήταν χαμηλά και δεν νομίζω να παρη άλλη season. :(

Ήξερα από πριν πως θα πάνε οι ελληνικές ομάδες καθώς τα αποτελέσματα υπήρχαν στην ελληνική wikipedia!!!!! https://el.wikipedia.org/wiki/Eurogames
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top