Euroleague 2023-2024

Νικητής Ευρωλίγκας για τη σεζόν 2023-2024
This poll will close: .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 19)
  • Άλμπα Βερολίνου

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Αναντόλου Εφές

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Αρμάνι (Ολύμπια) Μιλάνο

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ερυθρός Αστέρας

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Βίρτους Μπολόνια

    Ψήφοι: 1 5.3%
  • Μονακό

    Ψήφοι: 3 15.8%
  • Βιλερμπάν

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μπαρτσελόνα

    Ψήφοι: 1 5.3%
  • Μπασκόνια

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μπάγιερν Μονάχου

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φενέρμπαχτσε

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μακάμπι Τελ Αβίβ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ρεάλ Μαδρίτης

    Ψήφοι: 5 26.3%
  • Βαλένθια

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Παρτιζάν

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 7 36.8%
  • Παναθηναικός

    Ψήφοι: 2 10.5%
  • Ζάλγκιρις

    Ψήφοι: 0 0.0%

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,653 μηνύματα.
Την σκουπα την θυμασαι του αργυρη???Ποσο σας πονεσε βαζελακια τοτε....Ποσο ομως!!!Μπουλκουμε κανει ο αταμανακος απο μπαρτζωκα φετος....Ο αργυρης τον ειχε πελατη τοτε
Την κούπα του Αλβέρτη ;
Τον διωγμό του Αργύρη όταν του έδωσε μπάτζετ ο Γιαννακόπουλος και έπρεπε να έρθει ο Ισπανός μαέστρος ;

Ξανά ανέλαβε ο Αργύρης σαν team manager και κατέντησε η ομάδα Απόλλων Πάτρας. Γι αυτόν τον Αργύρη με το μπάσκετ δεκαετίας 80'.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,679 μηνύματα.
Την κούπα του Αλβέρτη ;
Τον διωγμό του Αργύρη όταν του έδωσε μπάτζετ ο Γιαννακόπουλος και έπρεπε να έρθει ο Ισπανός μαέστρος ;

Ξανά ανέλαβε ο Αργύρης σαν team manager και κατέντησε η ομάδα Απόλλων Πάτρας. Γι αυτόν τον Αργύρη με το μπάσκετ δεκαετίας 80'.
Ελα κουρασες με τις ανοησιες που λες.Ποια κουπα αλβερτη που την ειχε την ομαδα μεχρι τον απριλιο.Δικο του πρωταθλημα ητανε!Την σκουπα την ξεχασες προφανως.Ο ισπανος μανατζερ που του στρωσε την ομαδα ο αργυρης που απολυθηκε με ανηθικο και γαβρικο τροπο και οταν την τριτη χρονια εφτιαξε ροστερ δικο του εφυγε πριν τα χριστουγεννα.....Περσι,την ομαδα την εφτιαξε ο ραζνατοβιτς και θυσιασανε τον αργυρη που κακως δεχτηκε να συμμετασχει σε ενα τσιρκο που θα ειχε το ρολο του αυτοφορακια.....Στην τελικη δεν καταλαβαινω γτ σας προκαλει τοσο πονο ο αργυραρος!!!Να κανετε μην πω τι σε τυπους που ερχονται να κονομησουν και οταν πεσει το μπατζετ 1 μυριο εστω θα εξαφανιστουν και σε ανθρωπους που σε σωσανε απο την αυτοκρατορια του γαβρου να βγαζετε τετοιο πονο!!!Ουτε ο ιδιος ο μπαρτζωκας που παθε ψυχολογικα απο τον αργυραρο τετοιο πονο δε βγαζει οπως κατι βαζελακια σαν εσας!
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,672 μηνύματα.
Kαι επειδη αυτη η κατασταση επικρατει χρονια πρεπει να περιμενουμε με σταυρωμενα χερια την επομενη σφαγη που θα φαμε? Ο τιγρης μεσα σε 3-4 χρονια + με γηπεδο εχει κανει δικο του κατεστημενο και εχει διαλυσει τον γαυρο εξωαγωνιστικα.Και οσες φορες εχω παει γηπεδο απο τον κοβιντ και μετα , πιθανοτατα δεν εχεις παει ποτε στη ζωη σου. Εγω ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ειμαι ουτε αλαφουζιακος ουτε δπγιακος. Αλλα δεν γινεται να ανεχομαι 14 χρονια να μην εχω πρωταθλημα , σοβαρη ευρωπαικη πορεια και να με γαμαει διαιτητικα ακομα και ο ρουλης. Συνενοχος δεν θα γινω ποτε.Τα λαθη μετα απο καποιο σημειο παουν να συγχωρουνται.

Υ.Γ κανενα θαυμα δεν εγινε στο μπασκετ. Εχουμε το 4ο-5ο μεγαλυτερο μπατζετ στην ευρωλιγκα και με καινουργια ομαδα βγηκαμε 2οι. Τιποτα δεν τελειωσε και καμια χρονια δεν ειναι επιτυχημενη ακομα.Μη διαβαζεις πολυ sdna γτ σε εχει καψει.30 εφτασες...
Υ.Γ2 Μακαρι να σηκωσουμε το πρωταθλημα στη μπαλα, πρωτος θα ειμαι στη φιεστα και θα παραδεχτω το λαθος μου.
Και να βγαλει ανακοινωση θα καταφερει τι???Τωρα αρχισες να βλεπεις ποδοσφαιρο?Ειναι μια παγιωμενη κατασταση εδω και χρονια απλα αλλαξε το κουμαντο.Αλλα εσεις το μονο που παρακαλατε ειναι να τρωει γκολ η ομαδα και να βριζετε τον αλαφουζο αντι να στηριξετε πραγματικα την ομαδα που την κυνηγανε θεοι και δαιμονες......Καθιστε καντε μπε στο μπασκετ με τους πανηγυρτζηδες να κερδιζεις τα λαυρια με 30 μυρια μπατζετ και αφηστε τη μπαλα.
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,653 μηνύματα.
Ελα κουρασες με τις ανοησιες που λες.Ποια κουπα αλβερτη που την ειχε την ομαδα μεχρι τον απριλιο.Δικο του πρωταθλημα ητανε!Την σκουπα την ξεχασες προφανως.Ο ισπανος μανατζερ που του στρωσε την ομαδα ο αργυρης που απολυθηκε με ανηθικο και γαβρικο τροπο και οταν την τριτη χρονια εφτιαξε ροστερ δικο του εφυγε πριν τα χριστουγεννα.....Περσι,την ομαδα την εφτιαξε ο ραζνατοβιτς και θυσιασανε τον αργυρη που κακως δεχτηκε να συμμετασχει σε ενα τσιρκο που θα ειχε το ρολο του αυτοφορακια.....Στην τελικη δεν καταλαβαινω γτ σας προκαλει τοσο πονο ο αργυραρος!!!Να κανετε μην πω τι σε τυπους που ερχονται να κονομησουν και οταν πεσει το μπατζετ 1 μυριο εστω θα εξαφανιστουν και σε ανθρωπους που σε σωσανε απο την αυτοκρατορια του γαβρου να βγαζετε τετοιο πονο!!!Ουτε ο ιδιος ο μπαρτζωκας που παθε ψυχολογικα απο τον αργυραρο τετοιο πονο δε βγαζει οπως κατι βαζελακια σαν εσας!
Η κούπα ανήκει στον Αλβέρτη. Ο αγαπημένος σου ηττήθηκε από την Λαμποράλ Κούτσα και πήρε δικαίως δρόμο διότι βρέθηκε εκτός Top16 και θα χανότανε το πρωτάθλημα.
Εν συνεχεία το 2016 χτίζει μια ομάδα και είναι άθλιος (πέρα από τη γκρίνια των αποδυτηρίων). Έρχεται ο Τσάβι και ως μάγος σώζει τη χρονιά (αφού έφαγε 20 πόντους στο κεφάλι στο ΣΕΦ) ! Καμία ομάδα δεν του έστρωσε ο Αργύρης.
Το 2019 τα ίδια, που απολύεται μετά την εντός έδρας ήττα (τέσσερις στις πρώτες οκτώ αγωνιστικές) από την Alba.

Ενώ ως team manager προχώρησε σε ακατανόητες επιλογές.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,679 μηνύματα.
Η κούπα ανήκει στον Αλβέρτη. Ο αγαπημένος σου ηττήθηκε από την Λαμποράλ Κούτσα και πήρε δικαίως δρόμο διότι βρέθηκε εκτός Top16 και θα χανότανε το πρωτάθλημα.
Εν συνεχεία το 2016 χτίζει μια ομάδα και είναι άθλιος (πέρα από τη γκρίνια των αποδυτηρίων). Έρχεται ο Τσάβι και ως μάγος σώζει τη χρονιά (αφού έφαγε 20 πόντους στο κεφάλι στο ΣΕΦ) ! Καμία ομάδα δεν του έστρωσε ο Αργύρης.
Το 2019 τα ίδια, που απολύεται μετά την εντός έδρας ήττα (τέσσερις στις πρώτες οκτώ αγωνιστικές) από την Alba.

Ενώ ως team manager προχώρησε σε ακατανόητες επιλογές.
O αργυρης νικαγε οπου τον εβρισκε τον οσφπ και εκεινη τη χρονια και η αφιξη του αλβερτη εβαλε σε κινδυνο σιγουρο πρωταθλημα.Το 2016 τον απελυσε στο πρωτο ματς ενω το 2019 τον απελυσε με το ιδιο ρεκορ που ειχε και ο αταμαν την ογδοη αγωνιστικη....Ενταξει κουρασε η ιστορια.Εχεις τρομερη εμπαθεια και δεν παραδεχεσαι τα αυτονοητα....Μακαρι,ατιτλοι για ακομα μια χρονια να μαθετε να εκτιμαστε και να μην ειστε αχαριστοι
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,672 μηνύματα.
Μακαρι,ατιτλοι για ακομα μια χρονια να μαθετε να εκτιμαστε και να μην ειστε αχαριστοι
ωραιος παναθηναικος εισαι εσυ. Καναπεδατος με κομπλεξ. Ελπιζω στη ζωη σου να τα πας καλυτερα γτ ειναι κριμα να εχεις τετοια συμπεριφορα
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,679 μηνύματα.
ωραιος παναθηναικος εισαι εσυ. Καναπεδατος με κομπλεξ. Ελπιζω στη ζωη σου να τα πας καλυτερα γτ ειναι κριμα να εχεις τετοια συμπεριφορα
Eγω φιλε μου το τμημα μπασκετ το αγαπουσα πολυ περισσοτερο και απο εσας και εβλεπα παο στο μπασκετ απο εποχες σουμποτιτς κιολας πριν καν τον ζοτς!Απλα αηδιασα με την αχαριστια,τη γαβρικη συμπεριφορα και τους εγωισμους.Αυτο εμενα δεν με εκφραζει για αυτο πλεον μακαρι ο γαβρος να φτιαξει αυτοκρατορια για να επιστρεψει ο παναθηναικος στις αξιες του
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,672 μηνύματα.
Eγω φιλε μου το τμημα μπασκετ το αγαπουσα πολυ περισσοτερο και απο εσας και εβλεπα παο στο μπασκετ απο εποχες σουμποτιτς κιολας πριν καν τον ζοτς!Απλα αηδιασα με την αχαριστια,τη γαβρικη συμπεριφορα και τους εγωισμους.Αυτο εμενα δεν με εκφραζει για αυτο πλεον μακαρι ο γαβρος να φτιαξει αυτοκρατορια για να επιστρεψει ο παναθηναικος στις αξιες του
Συμφωνω καπως με το σκεπτικο σου και εχεις δικιο ισως σε μερικα πραγματα, αλλα δεν γινεται να παρακαλας να χασει η ομαδα σου επειδη δεν γουσταρεις τη νοοτροπια της πλεον.Και εγω στη μπαλα οπως βλεπεις πανω κραζω τον μεγαλομετοχο για την ανυπαρξια του τμηματος εδω και 13 πλεον χρονια( τα 2 κυπελλακια εναντι ομαδας 3 πρωταθληματων δεν μου λενε κατι) αλλα θα ειμαι πρωτος στους πανηγυρισμους σε περιπτωση κατακτησης πρωταθληματος και στην κωλοτουμπα που ελπιζω να κανω .
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,679 μηνύματα.
Συμφωνω καπως με το σκεπτικο σου και εχεις δικιο ισως σε μερικα πραγματα, αλλα δεν γινεται να παρακαλας να χασει η ομαδα σου επειδη δεν γουσταρεις τη νοοτροπια της πλεον.Και εγω στη μπαλα οπως βλεπεις πανω κραζω τον μεγαλομετοχο για την ανυπαρξια του τμηματος εδω και 13 πλεον χρονια( τα 2 κυπελλακια εναντι ομαδας 3 πρωταθληματων δεν μου λενε κατι) αλλα θα ειμαι πρωτος στους πανηγυρισμους σε περιπτωση κατακτησης πρωταθληματος και στην κωλοτουμπα που ελπιζω να κανω .
Εγω φιλε μου θελω να ειμαι δικαιος.Εκανε χοντρα λαθη ο αλαφουζος,ασυγχωρητα για πολλους.Ομως,πληρωσε ολα τα χρεη που ηταν περισσοτερα απο καθε αλλη ελληνικη ομαδα και δεν σε εκανε αεκακι να παιζεις με τη ραφηνα και τη λουτσα στη γ εθνικη.Την τελευταια διετια προσπαθει παλι να σε κανει παναθηναικο παλευοντας σε ενα βρωμερο πρωταθλημα.Ε και αυτο που λες θα εισαι πρωτος στους πανηγυρισμους δειχνει αυτο που λεω πανηγυρτζης του μπασκετ.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,672 μηνύματα.
Ομως,πληρωσε ολα τα χρεη που ηταν περισσοτερα απο καθε αλλη ελληνικη ομαδα και δεν σε εκανε αεκακι να παιζεις με τη ραφηνα και τη λουτσα στη γ εθνικη.
Για 200κ (υποθεση βερμερ) εφαγε μπαν η ομαδα απο την ουεφα για 2-3 σεζον αμα θυμασαι καλα και δεν ειχαμε δικαιωμα μεταγραφης αλλοδαπου παιχτη περα απο 1.Αυτο δεν ειναι ξεφτυλα? Τα 13χρονια χωρις πρωτσθλημα δεν ειναι ξεφτυλα? Η παρουσια της ομαδας μολις 2 φορες σε ομιλο γιουροπα τα τελευταια 12 χρονια δεν ειναι ξεφτυλα?Η δωρεα μερσεντες στον δολοφονου του φιλοπουλου δεν ειναι ξεφτυλα? Παντως ο τιγρης εριξε το αεκακι γ εθνικη αλλα εχει ηδη 2 πρωταθληματα ,καινουργιο γηπεδο και ελεγχει τα εξωαγωνιστικα.Ο αλαφουζακος παει με το σταυρο στο χερι να κανει κατι αλλα ολοι ξερουμε πως θα παει αυτο. Αμα δεν γουσταρει και δεν μπορει να καθαρισει το πρωταθλημα να παρει μπουλο απλα τα πραγματα.
Υ.Γ Καλυτερα πανηγυριτζης - παναθηναικος παρα γαυρος . :thumbup:
 

NeosUser2023

Νεοφερμένος

Ο NeosUser2023 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ΗΓΕΤΗ. ΕΣΥ ΕΣΥ ΕΣΥ 💦☘️
Picsart_24-04-15_22-30-58-022.jpg
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,679 μηνύματα.
Εχασε μονος του ο ολυμπιακος σημερα!Ενω υπερτερει σε απολυτο βαθμο στους ψηλους του λειπει ενας παιχτης να παρει την κρισιμη αποφαση στο τελος!Απορω γτ δεν εβαλε τον καναν ο μπαρτζωκας και επαιζε με τον αμπαλομακισικ!Παρολα αυτα καλυτερα για τον μπαρτζωκα που δεν νικησε σημερα.Ενα ανουσιο ματς που και να κερδιζε ηταν απιθανο να παει ο παναθηναικος να χασει στη θεσσαλονικη για να χασει την πρωτη θεση.Ο παναθηναικος εβγαλε τρομερες αδυναμιες στο αμυντικο κομματι που εξαιτιας της τρομερης αστοχιας του οσφπ δεν αναδειχτηκε.Απολυτο φαβορι ο ολυμπιακος στους τελικους αν εχει μια στοιχειωδη ευστοχια
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,653 μηνύματα.
Εχασε μονος του ο ολυμπιακος σημερα!Ενω υπερτερει σε απολυτο βαθμο στους ψηλους του λειπει ενας παιχτης να παρει την κρισιμη αποφαση στο τελος!Απορω γτ δεν εβαλε τον καναν ο μπαρτζωκας και επαιζε με τον αμπαλομακισικ!Παρολα αυτα καλυτερα για τον μπαρτζωκα που δεν νικησε σημερα.Ενα ανουσιο ματς που και να κερδιζε ηταν απιθανο να παει ο παναθηναικος να χασει στη θεσσαλονικη για να χασει την πρωτη θεση.Ο παναθηναικος εβγαλε τρομερες αδυναμιες στο αμυντικο κομματι που εξαιτιας της τρομερης αστοχιας του οσφπ δεν αναδειχτηκε.Απολυτο φαβορι ο ολυμπιακος στους τελικους αν εχει μια στοιχειωδη ευστοχια
Γλου γλου
Καληνύχτα και φιλιά στον Μπαρτζώκα

Και με διαιτησία 20-80 υπέρ ΟΣΦΠ

Το δίδυμο Χουάντσο Μήτογλου εξαφάνισε τον Φαλ

Βέβαια για τον Ευκλείδη τα ίδια ποσοστά ευστοχίας των δύο ομάδων είναι αστοχία του ΟΣΦΠ.


Τώρα βλέπω τον πονεμένο Μπαρτζώκα στη συνέντευξη τύπου...γλου γλου
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ΗΓΕΤΗ. ΕΣΥ ΕΣΥ ΕΣΥ 💦☘️
View attachment 131675
Θα μας φάει τα λεφτά
Μη μη μη
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,679 μηνύματα.
Γλου γλου
Καληνύχτα και φιλιά στον Μπαρτζώκα

Και με διαιτησία 20-80 υπέρ ΟΣΦΠ

Το δίδυμο Χουάντσο Μήτογλου εξαφάνισε τον Φαλ

Βέβαια για τον Ευκλείδη τα ίδια ποσοστά ευστοχίας των δύο ομάδων είναι αστοχία του ΟΣΦΠ.


Τώρα βλέπω τον πονεμένο Μπαρτζώκα στη συνέντευξη τύπου...γλου γλου
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Θα μας φάει τα λεφτά
Μη μη μη
Eνα αδιαφορο ματς ητανε και ουρλιαζεις......Για πλακα θα κερδιζε ο μπαρτζωκας αν εκανε τα στοιχειωδη στο τελος.Ποια διαιτησια??Με τα ανυπαρκτα φαουλ στον λεφλοπ στην τριτη περιοδο?
 

Μήτσος10

Δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Μη έχοντας καμία διάθεση να δω σήμερα το ντέρμπι λογικά θα είμαι όσο πιο αντικειμενικός γίνεται. Κάκιστη διαιτησία και για τις 2 πλευρές ενώ θα έπρεπε κ οι 2 κοουτς να αποβληθούν, ειδικά ο Αταμάν που μπήκε στο κέντρο του γηπέδου. Ο Μπι ξέχασε τον Κανααν στον πάγκο κ το πλήρωσε ακριβά ενώ ο Ναν έκανε κακό παιχνίδι αλλά τον "ξεπλήρωσε" ο Σλούκας. Αυτά από μένα μάγκες μου κ όπως έμαθα σήμερα δυστυχώς με κακό τροπο, μακάρι τα μόνα μας προβλήματα να ήταν η μη χρησιμοποίηση του Κανααν, για αυτό κάντε καζουριτσα αλλά μέχρι εκεί κ μη χαλιοσαστε
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,653 μηνύματα.
Eνα αδιαφορο ματς ητανε και ουρλιαζεις......Για πλακα θα κερδιζε ο μπαρτζωκας αν εκανε τα στοιχειωδη στο τελος.Ποια διαιτησια??Με τα ανυπαρκτα φαουλ στον λεφλοπ στην τριτη περιοδο?
Δεν ουρλιάζω καθόλου. Εσύ μπήκες να γράψεις για τυχερό ΠΑΟ πάλι.

Ανύπαρκτα φ'αουλ ; χαχαχαχαχαχαχ τα δύο φάουλ του Σλούκα στον Γκος είναι ;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μη έχοντας καμία διάθεση να δω σήμερα το ντέρμπι λογικά θα είμαι όσο πιο αντικειμενικός γίνεται. Κάκιστη διαιτησία και για τις 2 πλευρές ενώ θα έπρεπε κ οι 2 κοουτς να αποβληθούν, ειδικά ο Αταμάν που μπήκε στο κέντρο του γηπέδου. Ο Μπι ξέχασε τον Κανααν στον πάγκο κ το πλήρωσε ακριβά ενώ ο Ναν έκανε κακό παιχνίδι αλλά τον "ξεπλήρωσε" ο Σλούκας. Αυτά από μένα μάγκες μου κ όπως έμαθα σήμερα δυστυχώς με κακό τροπο, μακάρι τα μόνα μας προβλήματα να ήταν η μη χρησιμοποίηση του Κανααν, για αυτό κάντε καζουριτσα αλλά μέχρι εκεί κ μη χαλιοσαστε
Παπανικολάου, Φαλ και Γουόκαπ μέτριοι προς κακοί
Ράιτ, Λονγκ, Πίτερς, Λαρε κακοί

Τον Κάνααν τον κράτησε 15 λεπτά στον πάγκο εάν μέτρησα σωστά.
Ο Ράιτ στιγματίστηκε όταν μπήκε ο Λεσόρ και ο Φαλ μπερδεύτηκε με το τρικ Αταμάν

Ποιον ξένο θα φάει ο ΟΣΦΠ για τους τελικούς ;

Μιλουτίνοφ, Φαλ, Πετρούσεφ, Ραιτ, Πίτερσ, Κανααν, Μακισικ, Γκος
 
Τελευταία επεξεργασία:

Μήτσος10

Δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Δεν ουρλιάζω καθόλου. Εσύ μπήκες να γράψεις για τυχερό ΠΑΟ πάλι.

Ανύπαρκτα φ'αουλ ; χαχαχαχαχαχαχ τα δύο φάουλ του Σλούκα στον Γκος είναι ;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Παπανικολάου, Φαλ και Γουόκαπ μέτριοι προς κακοί
Ράιτ, Λονγκ, Πίτερς, Λαρε κακοί

Τον Κάνααν τον κράτησε 15 λεπτά στον πάγκο εάν μέτρησα σωστά.
Ο Ράιτ στιγματίστηκε όταν μπήκε ο Λεσόρ και ο Φαλ μπερδεύτηκε με το τρικ Αταμάν

Ποιον ξένο θα φάει ο ΟΣΦΠ για τους τελικούς ;

Μιλουτίνοφ, Φαλ, Πετρούσεφ, Ραιτ, Πίτερσ, Κανααν, Μακισικ, Γκος
Λογικά ΜακΚισικ
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,679 μηνύματα.
Λογικά ΜακΚισικ
Παντως ο μπαρτζωκας φετος αυτοκτονησε με τις μεταγραφες που εκανε.Ενω εχει υπερομαδα απο το 3 και πανω του λειπε ενας κλασατος παιχτης στον ασσο να παιρνει αποφασεις.Φανηκε ξεκαθαρα στο airball του ουοκαπ!Εναν ναν να ειχε ειχε τελειωσει ηδη η ιστορια!
 

NeosUser2023

Νεοφερμένος

Ο NeosUser2023 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Μη έχοντας καμία διάθεση να δω σήμερα το ντέρμπι λογικά θα είμαι όσο πιο αντικειμενικός γίνεται. Κάκιστη διαιτησία και για τις 2 πλευρές ενώ θα έπρεπε κ οι 2 κοουτς να αποβληθούν, ειδικά ο Αταμάν που μπήκε στο κέντρο του γηπέδου. Ο Μπι ξέχασε τον Κανααν στον πάγκο κ το πλήρωσε ακριβά ενώ ο Ναν έκανε κακό παιχνίδι αλλά τον "ξεπλήρωσε" ο Σλούκας. Αυτά από μένα μάγκες μου κ όπως έμαθα σήμερα δυστυχώς με κακό τροπο, μακάρι τα μόνα μας προβλήματα να ήταν η μη χρησιμοποίηση του Κανααν, για αυτό κάντε καζουριτσα αλλά μέχρι εκεί κ μη χαλιοσαστε
Ο Χουαντσο ήταν εξαιρετικός και ο Σλούκας πήρε την σκυτάλη , κακός Ναν για τα δεδομένα του θα συμφωνήσω.

Ο Καναν κράτησε τον Ολυμπιακό στο παιχνίδι και απορώ γιατί τον χρησιμοποιεί έτσι και δεν είναι η πρώτη φορά νομίζω.

Και οι δύο προπονητές ήταν για αποβολή και ένιωσα ντροπή για τους έξυπνους στο στις θέσεις κοντά στο παρκέ , αυτή η τοξικότητα και σε σεφ και σε οακα χαλάει την οποία διαφήμιση κάνουμε , δίνει πατήματα η κακή διαιτησία αλλά και πάλι δεν χρειάζεται αυτή η αντίδραση.

Επίσης περιμένω μια φορά τον Coach B να δώσει συγχαρητήρια στον αντίπαλο, ειδικά τώρα που ζούμε αλλά ντέρμπι από τα περσινά... οπότε χάνει μπλα μπλα , εντάξει είναι έτσι ο χαρακτήρας του δεκτό εγώ το αναφέρω στα πλαίσια του επαγγελματισμού. Επίσης εύχομαι να μην ισχύει αυτό που είπε στον οπαδό εν τέλη όχι διαιτητή*
 
Τελευταία επεξεργασία:

Μήτσος10

Δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
ένιωσα ντροπή για τους έξυπνους στο στις θέσεις κοντά στο παρκέ , αυτή η τοξικότητα και σε σεφ και σε οακα χαλάει την οποία διαφήμιση κάνουμε , δίνει πατήματα η κακή διαιτησία αλλά και πάλι δεν χρειάζεται αυτή η αντίδραση.
Πραγματικά όμως. Σε κάποια φάση πανηγυρίζει ο Κανααν κ τον βρίζουν στο 1 μέτρο, αν γυρναγε ο Κανααν θα μετραγε τα δόντια του ένα ένα ο μπάρμπας
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Πραγματικά δε ξέρω να γελάσω η να κλάψω με 60 χρόνων άνθρωπο που πάει στο γήπεδο να βγάλει τα απωθημένα του
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top