Eurovision 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ναι αυτο ηταν καλο ...ροκ..:D
οι λορντι κερδισαν με "ολο κοινο" να ψηφιζει..τωρα ειναι μισο μισο..κοινο και επιτροπες. οποτε τα πολυ σουργελα σαν ουκρανιας πχ δεν θα πετυχουν..
αλλα εγω πιστευω οτι θα παρουμε καλη θεση..

υπαρχουν ομως καλα τραγουδια που πατωσαν.. εμενα δυο του βελγιου ,διαμετρικα αντιθετα(το ενα ηρεμο και παραμυθενιο και το αλλο πολυ ζωηρο )

μου αρεσαν..
αυτο βγηκε 3ο..το αξιζε.. (χιμελα σου αρεσει?)
https://www.youtube.com/watch?v=RRQlsvWMWBo
και αυτο βγηκε 22ο:eek::(:)(οταν βγηκε πρωτη η Ρουσλανα :worry:)
https://www.youtube.com/watch?v=mdNpFDgCTFw
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,051 μηνύματα.
Πάντως γενικά αυτό που έχω καταλάβει από τους νικητές δεν είναι οτι κερδίζει (πάντα) κάτι το διαφορετικό. Υπήρχαν και κομμάτια που κέρδισαν χωρίς να είναι κάτι ιδιαίτερο.

Ας πούμε αυτό:

https://www.youtube.com/watch?v=0Sp9OOoxCJo

Τι το διαφορετικό είχε; Μια απλή μπαλάντα ήταν. Κι όμως άρεσε πολύ. Και ΣΙΓΟΥΡΑ δεν κέρδισε λόγω εμφάνισης της διαγωνιζομένης.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,051 μηνύματα.
ν
μου αρεσαν..
αυτο βγηκε 3ο..το αξιζε.. (χιμελα σου αρεσει?)
https://www.youtube.com/watch?v=RRQlsvWMWBo
και αυτο βγηκε 22ο:eek::(:)
https://www.youtube.com/watch?v=mdNpFDgCTFw

Το πρώτο δεν το θυμόμουν καν.

Το δεύτερο το λατρεύω. Ακόμα το ακούω!:clapup: (πονηρέ, το θυμάσαι για το εχμμ... στήθος της κοπελιάς που πετάχτηκε):P

Φανταστικό τραγούδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Το δεύτερο το λατρεύω. Ακόμα το ακούω!:clapup: (πονηρέ, το θυμάσαι για το εχμμ... στήθος της κοπελιάς που πετάχτηκε):P
οχι ..μου αρεσε απιστευτα η μουσικη ..και γενικα το συνολο... τα παντα όλα δηλαδη..:P
(αλλα εκει που σηκωνει το δαχτυλο ψηλα η μαυρη ,οντως μου εμεινε καπως..:Pπώς με ξερεις:D..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,051 μηνύματα.
(αλλα εκει που σηκωνει το δαχτυλο ψηλα η μαυρη ,οντως μου εμεινε καπως..:Pπώς με ξερεις:D..

Ε άντρας είσαι.:P

Ας επανέλθουμε στη Eurovision 2010 παίδες.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Η Eurovision είναι μια καλή ευκαιρία για μάζωξη και πίτσες! :D Την παρακολουθώ ανελλιπώς γι' αυτόν ακριβώς το λόγο:
Το χαβαλέ, τα στοιχήματα και την ελαφρότητα του πράγματος.

Υπήρξαν κατά καιρούς τραγουδάκια που όλο και κάτι μου είπαν, αλλά μετά την πρώτη εντύπωση, δεν αναζήτησα να τα ξανακούσω κι αυτό κάτι λέει... :hmm:

Μερικά που θυμάμαι ακόμη:

Eimear Quinn - The voice - Ireland


Elitsa & Stoyan - WATER - Bulgaria



Πάντως πολύ μπαλάντα φέτος ρε παιδιά. Κοιμισμένα πράγματα... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Άκουσα το ελληνικό τραγούδι. Πραγματικά όταν στα φωνητικά οι μαντραχαλάδες κάνουν "ου, ου" φοβάμαι μην πεταχτεί από πουθενά ο Λεωνάιντας και φωνάξει Spartaaaaaaaaans Tonight We dine In Heell
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
μια χαρα πετυχε ο Λεωναιντας...γιατι οχι και ο Αλκαιος?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=7hxLablurE0

συγνωμη αλλα δε μπορω να σκεφτω τραγουδιστη που να μας εκπροσωπησε καλυτερα. η γυναικα ηταν θεα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
τραγουδι για πεταμα και εντελως κονσερβα αδιαφορο σε σχεση με του Αλκαιου τωρα..αυτο το τραγουδι ηταν το απογειο της ντροπης της Eurovision..γιαυτο και ολοι μιλανε για τη θεα Παπαριζου(που και το χορευτικο ηταν χοντροκομμενο για πεταμα)..γιατι το τραγουδι ηταν για τον σκουπιδοντενεκε,...

η τραγουδιστρια ειναι καλη..επρεπε να παει με κανα τραγουδι σαν και αυτα που λεει εδω στην Ελλαδα...

πηραμε την πρωτη θεση οταν στειλαμε την πιο ξεφτιλα κονσερβα ..τι ειρωνεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,051 μηνύματα.
Σώπα ρε συ. Ήταν η μοναδική φορά που μου άρεσε η Παπαρίζου σαν γυναίκα. Κατά τα άλλα μοιάζει με ποντίκι. Είχε ένα θεϊκό ύφος νικήτριας. Και μου άρεσε πολύ και το τραγούδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Pff...προσπαθησα να ακουσω τα τραγουδια που εβαλε η Χιμ και ξεχωρισα καποια, αν και γενικοτερα θεωρω πολυ μετριο το επιπεδο.
Η αληθεια ειναι οτι περσι με το που ακουσα της Νορβηγιας, ημουν σιγουρη οτι θα κερδιζε, γιατι ξεχωριζε. Φετος δεν ξεχωριζει κανενα ιδιαιτερα...
Το ελληνικο ισως προκριθει λογω του οτι γενικοτερα δεν υπαρχουν τραγουδια που να εχουν το κατι ιδιαιτερο. Ο Πυροβολακης θα ειχε σαφως καλυτερη τυχη. Απορω ποιος ψηφισε του Αλκαιου...
Ενιγουει, αυτα που μου αρεσουν καπως ειναι τα εξης παρακατω με επικρατεστερα τα τρία πρωτα:

Κροατία
Ισπανια
Σουηδία
Σλοβακία
Δανία
Ιρλανδία


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,051 μηνύματα.
Βέλγιο, Σλοβακία, Αρμενία

τα αγαπημένα, μπορεί και να αλλάξω αργότερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Και των Lordi ήταν για πολύ συγκεκριμένα γούστα αλλά κέρδισε.:confused:

Αυτοί είχαν την σκανδαλώδη εύνοια της τύχης, στον τελικό να παρουσιαστούν αμέσως μετά τη Βίσση. Τους είδε η οικουμένη κι ανακουφίστηκε. "Μπροστά στο προηγούμενο τέρας της φύσης και την άγαρμπη τσιρίκλα της (ΒΑΒΥ ΒΑΒΥΥΥyyyy...), αυτά τα τερατάκια μοιάζουν γλυκούτσικα" έκραξαν όλοι με μία φωνή κι έσπευσαν σύσσωμοι να υπερψηφίσουν, από φόβο μήπως έχουμε ρημέηκ της Νύχτας των Ζωντανών Νεκρών, όπου τα ζόμπι θα ένιωθαν την ακατανίκητη έλξη να ψηφίσουν τη συμμαθήτριά τους Άννα...:clapup:

Πάντως γενικά αυτό που έχω καταλάβει από τους νικητές δεν είναι οτι κερδίζει (πάντα) κάτι το διαφορετικό. Υπήρχαν και κομμάτια που κέρδισαν χωρίς να είναι κάτι ιδιαίτερο.

Ας πούμε αυτό:

https://www.youtube.com/watch?v=0Sp9OOoxCJo

Τι το διαφορετικό είχε; Μια απλή μπαλάντα ήταν. Κι όμως άρεσε πολύ. Και ΣΙΓΟΥΡΑ δεν κέρδισε λόγω εμφάνισης της διαγωνιζομένης.:P
Δεν υπολογίζεις όμως τη συμπαγή ψήφο του gay γυναικείου κινήματος, το οποίο σίγουρα συγκινήθηκε τα μάλα απ' την εν λόγω εμφάνιση...:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Άκουσα το ελληνικό τραγούδι. Πραγματικά όταν στα φωνητικά οι μαντραχαλάδες κάνουν "ου, ου" φοβάμαι μην πεταχτεί από πουθενά ο Λεωνάιντας και φωνάξει Spartaaaaaaaaans Tonight We dine In Heell
Εεεε , δεν τα λέγεις σωστά , δεν είναι μαντραχαλάδες , είναι ... γκρικ λάβερς για τουρίστριες ....
.... διψασμένες για .....
γνωρίζεις τη ... συνέχεια . :P
Επίσης είσαι ανιστόρητος ,δεν θα βγει ο Λεωνάιντας αλλά ο Χέρκαλις αγκαλιά με τη Ζίνα ( όχι τη Πέγκυ )
και θα καθαρίσει τον κόπρο της λερναίας ύδρας , φορώντας χρυσόμαλλο Τέρας Γκούτσι !
Όλα εγώ θα στα μαθαίνω ??:P
Ένα έμπειρο αυτί όμως, ακούει και τα απειράριθμα φάλτσα του συγκεκριμένου "τραγουδιστή" (ο θεός να τον κάνει), τα οποία ξεπηδάν από τα ηχεία, απειλώντας όχι μόνο τ' αυτιά, αλλά και τα καημένα μας τα ματάκια ρε φιλενάδα...

Εάν είναι να κάνουμε το φάλτσο σημαία και ύφος, τότε φυσικά δεν υπάρχει ανάγκη για διορθώσεις, ακόμη κι εσύ ή εγώ το πάμε μονοκοπανιά το κομμάτι. Όσο για τους στίχοι, κρίμα γιατί πίστευα πως έχεις καλύτερο γούστο επί του θέματος...Η λέξη φληναφήματα δεν νομίζω πως αντικατοπτρίζει επαρκώς τη γνώμη μου επ' αυτών, ενώ εάν την εκφράσω αλλέως, θα κινδυνέψει με κλείδωμα το τόπικ...:whatever: :sick:

Χαχα !Δεν τον συμπαθάς τον Γιώργη εε ? :)


Όμως ....Ας ξεκαθαρίσω μερικά πραγματάκια ...

1) Δεν υπάρχει τραγουδιστής που να μη στονάρει , αυτό κατʼ εμέ είναι το λιγότερο κακό , μπροστά
στην έλλειψη χροιάς ή συναισθήματος στη φωνή , δλδ συναισθήματος στη ψυχή για να ακριβολογώ
2 ) Δες το φαινόμενο Μητροπάνος , ο πλέον παράφωνος στην ελληνική μουσική , κι όμως τραγουδά
πχ το " Αλλοίμονο σʼ αυτούς που δεν αγάπησαν " , κι ενώ δεν πατάει πουθενά ο άνθρωπας , οι νότες είναι
στη Λάρισα κι αυτός πατάει στο ...Ξυλόκαστρο , κι όμως ......λυγίζει σίδερα , μαζί με καρδιές …


Τουτέστιν το φάλτσο μπορεί να γίνει και σημαία , δεν λέω πως θέλω να είναι ο κανόνας , μα προσωπικά λατρεύω
τις ιδιαίτερες εξαιρέσεις , τα ψεγάδια , τα αξάν στην εκφορά του λόγου ενός καλλιτέχνη γι αυτό και είμαι κατά
των μαθημάτων ορθοφωνίας , γιατί χάνει ο τραγουδιστής , ο ηθοποιός εκείνο το πολύτιμο «κάτι» που τον δώρισε
η φύση , το οποίο αν ξέρει να το εντάξει σωστά μέσα στη Τέχνη του μπορεί να γίνει το πιο λατρεμένο σημείο του .


3 ) Ποιος σε είπε πως έχω γούστο ?:D
Είμαι λαικιά καλέ μου εγώ , σε είπε κανείς πως μʼ αρέσει η πχοιότητα ? :P

Κοίτα και επʼ αυτού έχω να πω , πως οι πιο μεγαλιώδης στίχοι , είναι απλοί , κατανοητοί , δες το Υπάρχω ή
τους στίχους του Άκη Πάνου , η απλότητα κρύβει το μεγαλείο πολλές φορές .
Αν είναι να γράφουμε για να μας καταλάβουν οι 5- 10 της … λέσχης μας το χάσαμε το στοίχημα πατριώτηη !!!

Τεςπα για να εξηγηθώ γιατί πάλι θα παρεξηγηθώ , επʼ ουδενί δεν συγκρίνω τους στίχους του Γιώργου
στο άσμα που παρέθεσα με έναν λαικό διανοούμενο όπως ο Άκης Πάνου ή πχ με τους στίχους της
Ευτυχίας Παπαγιανοπούλου , όμως το θεματάκι αφορά την Γιουροβιζιονααα , ένα ευρωπαικό πανηγυράκι
συμμαχιών και συμφερόντων , σε αυτό το βαθμό λοιπόν και στο μέτρο που επιλέχθηκε ο Γιώργης
να εκπροσωπήσει , και αφού στο παρελθόν έχει δώσει και τέτοια τραγούδια μπορούσε κατʼ εμέ και καλύτερα .
Αυτό και τίποτα άλλο . :)

Ενιγουέι , ελπίζω να έγινα κατανοητή ,και επιτρέψτε μου να αποχωρήσω διότι δεν τα πάω καλά με τα δήθεν
πανηγύρια , εκτός αν συμμετέχουν ξεκούρδιστες κιθάρες , κλαρίνα , άφωνες πενηντάρες με αποτυχημένα μπότοξ ,
ιμιτασιόν Χριστοδουλόπουλοι , κατσίκι στη λαδόκολα , χύμα νερομένο κρασί και συνδυασμοί παπακίων
που πάνε στη ποταμιά με καρδιές που οφείλουν να έχουν αμπάρες για να διπλοκλειδώνουν !
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Μας βλέπει να πατώνουμε... Καλά σιγά μην πάμε στον τελικό. Έχε χάρη που το ''όπα'' είναι διεθνής λέξη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
δεν ξερω για εσας παιδες αλλα εμενα το τραγουδι μου φανηκε αποτυχια των αποτυχιων.:sick:Πιο πολυ για τα μπουζουκια ειναι παρα για την γιουροβιζιον....και ο αλκαιος στο κατω κατω απο που ξεφυτρωσε?!!!ειλικρινα ειχα ξεχασει για αυτον τωρα πως κολλησε με την γιουροβιζιον δεν μπορω να καταλαβω!!!!!!:wacko:
Τελος παντων γνωμη μου ειναι τωρα με την κριση να μην συμμετειχαμε καθολου,θα'ταν το καλυτερο απο ολα!!!Θα τους εβγαζα το καπελο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deathrider

Νεοφερμένος

Ο deathrider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδιά η eurovision πιστεύω είναι ένας ανόητος θεσμός. Προχειροστημένα χαζοτράγουδα που γράφονται ως επι το πλείστον στα αγγλικά, με ένα ''όπα'' ή ''sagapo'' για να μην ξεχνάμε και την πατρίδα, τα οποία γίνονται σουξέ για 2 μήνες το πολύ πριν εγκαταληφθούν για εξίσου κακόγουστα κομμάτια. Έχει αναλογιστεί κανένα από τα κοριτσάκια που ούρλιαζαν και στριμώχνονταν μπροστά στις τηλεοράσεις την ανοησία της όλης υπόθεσης? Ή μήπως υπακούν τυφλά στις επιταγές που επιβάλλει το mainstream? Παρεπιπτόντως 500.000 ευρώ δόθηκαν σε συμβούλους των καλλλιτεχνών για την Eurovision. Ελπίζω να μην είμαι ο μόνος που πιστεύει ότι τέτοιες ενέργειες είναι παράλογες ή ότι κρύβονται και άλλα ''bonus'' και συμφέροντα πίσω από το θεσμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Πιο πολυ για τα μπουζουκια ειναι παρα για την γιουροβιζιον.
μα γιατι να στειλουμε κατι διαφορετικο στους "ξενους"?αλλο απο αυτο που ακουνε τοσοι Ελληνες? θελουμε να ειμαστε ειλικρινεις ή να το παιζουμε κατι αλλο απο αυτο που ειμαστε? και τι κακο εχουν τα μπουζουκια επιτελους?ειναι η μαζικη λαικη διασκεδαση..κατι χρειαζονται και αυτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
χμ τα περισοτερα δεν μου αρεσαν αλλα πιο πολυ μου αρεσαν 3 τραγουδια: της Αγγλιας,της Νορβιγιας και Γεωργιας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top