Eurovision 2011

Eurovision 2011
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 20)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
όποιο να 'ναι..μόνο τα δίδυμα να μη βγούνε..είναι πολύ σπαστικά..Στις συνεντεύξεις τους λένε ότι είναι οι νέοι superman και ήρθαν να σώσουν τον κόσμο..τι άλλο θα ακούσουμε!! :D

Ναι ναι ακουσα...θα σωσουν την Γκοθαμ Σιτι!
Κι ακομα τα αφηνουν να κυκλοφορουν ελευθερα. Και οχι μονο αυτο, αλλα εχουν σταλει εκει με τις ευλογιες της χωρας τους!
Ιλεος ^2

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,095 μηνύματα.
Μου αρέσει της Ιρλανδίας αλλά θέλω να νικήσει η Γαλλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μ'αρέσει ρε παιδιά που σας είπα ΜΗΝ ΨΗΦΙΣΕΤΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. Πολύ αντικειμενική ψηφοφορία θα βγει, Έλληνες που θέλουν να κερδίσει η Ελλάδα, πρωτάκουστο!:mad:
Καλή μου Χιμέλα, αν δεν ήθελες να την ψηφίσουν, δεν έπρεπε να τη βάλεις καθόλου. :/:

Ενημέρωση: ο τίτλος του poll έλεγε "Εκτός από την Ελλάδα", αλλά η Ελλάδα υπήρχε - από λάθος; - στις επιλογές.
Διορθώθηκε. Όσοι ψηφίσατε την Ελλάδα ξαναψηφίστε. Ή αν δεν σας ενδιαφέρει, αφήστε το.
Όχι ρε παιδί μου, το έβαλε η κοπέλα ώστε να είναι πολιτικώς ορθή η δημοσκόπηση. Το θέμα είναι ότι ψηφίζοντας την Ελλάδα, αλλοιώνεται το αποτέλεσμα, αφού ως Έλληνες δεν θα μπορούσαμε να την ψηφίσουμε στην πραγματική ψηφοφορία. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
πολύ απρόβλεπτη η φετινή eurovision.. Το google μας έχει 4η θέση και τα στοιχήματα που παίζονται στην Γερμανία, μας έχουν 21η θέση:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,095 μηνύματα.
H νική σύμφωνα με τα στοιχήματα θα παιχτεί Ανάμεσα σε Γαλλία Ιρλανδία Γερμανία Αζερμπαϊτζάν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,746 μηνύματα.
Μέσα στη δεκάδα να είμαστε..μια χαρά θα είναι.Εδώ ο Σάκης..που ήταν και ΘΕΟΣ..δεν κατόρθωσε την πρωτειά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,095 μηνύματα.
Θέλω το καπέλο του Stereo MIke.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
ελπίζω να μας ψηφίσει κάποιος που του αρέσει το καπέλο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,095 μηνύματα.
Μου αρέσει της Ιρλανδίας αλλά θέλω να νικήσει η Γαλλία.

Αλλάζω

Μου αρέσει της :clapup:Δανίας:clapup: αλλά θέλω να νικήσει η Γαλλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Η άχρηστη πληροφορία της ημέρας:
Το εφέ που βλέπετε στις κάρτες ανάμεσα στα τραγούδια, που κάνει τις τοποθεσίες να μοιάζουν με κινούμενες μακέτες λέγεται tilt shift. :D
Όλα τα λεφτά! :worship:

Γίνεται και στις φωτογραφίες. Είχαμε πει γι' αυτό, εδώ.

Αν δεν σας έφτασε αυτή η άχρηστη πληροφορία, σας έχω κι άλλη, πιο σχετική με τον διαγωνισμό αυτή τη φορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Όχι ρε παιδί μου, το έβαλε η κοπέλα ώστε να είναι πολιτικώς ορθή η δημοσκόπηση. Το θέμα είναι ότι ψηφίζοντας την Ελλάδα, αλλοιώνεται το αποτέλεσμα, αφού ως Έλληνες δεν θα μπορούσαμε να την ψηφίσουμε στην πραγματική ψηφοφορία. ;)
Ε, τώρα δεν αλλιώνεται. Άσε που έλειπε η επιλογή "χέστηκα για την eurovision".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
τελικά και σε εμένα αρέσει η Ιρλανδία..έχουν φάση

και λύπαμαι που θα το πω αλλά μου αρέσει πολύ και η ξινή η ΛΕΝΑ από Γερμανια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
τους Jedward ας τους στείλει κάποιος στην eurovision junior....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,746 μηνύματα.
Η ιρλανδία μου ψιλοάρεσε και εμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,095 μηνύματα.
:) Πριν ακούσω της Δανίας της Ιρλανδίας ήταν το αγαπημένο μου.


:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
καλή η συμμετοχή μας, αλλά στην πρόβα είχε περισσότερη ένταση και πάθος:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,746 μηνύματα.
Χαρούμενο τραγουδάκι αυτό της Ρωσίας,αλλα εξακολουθω να πιστεύω ότι ο τύπος...εχεί μελετήσει πολύ τον Ρουβά..μόνο που του βγαίνει στο βλαχαδερό..:hehe:
Ο Γάλλος παντως ,τώρα που παίζει,έχει φωνάρα...και είναι και κουκλί..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Καλά, δεν μπορούσε να χτενιστεί λίγο ο Γάλλος;
Φάλτσαρε στην πρώτη νότα :/: Σαν να είναι λίγο στην κοσμάρα του ο έρμος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
πάντως ο Λούκας πρέπει να είχε πολύ άγχος ...φαινόταν και στο πρόσωπό του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,095 μηνύματα.
O Γάλλος φάλτσαρε αρκετά. Κατώτερος των προσδοκιών.

Η Ελλάδα στο πρώτο ημιτελικο ήταν πολύ καλύτερη. Ο σκηνοθέτης έχασε πολλά πράγματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top