Eurovision 2022

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,042 μηνύματα.
Το τραγούδι του Ρακιντζή για την παιδική Γιουροβίζιον θα ήταν πολύ καλό.
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Ο Φινλανδός τραγουδιστής τί έχει στα μαλλιά του; Γιατί είναι έτσι;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.
Αντε να δούμε και σήμερα!!.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.
Χαίρομαι πάρα πολύ για την πρόκριση της Ρουμανίας. Είχα άγχος, ποιος θα καταλάμβανε την 25η θέση...
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Χαίρομαι πάρα πολύ για την πρόκριση της Ρουμανίας. Είχα άγχος, ποιος θα καταλάμβανε την 25η θέση...
Η Ρουμανία ήταν από τα αγαπημένα μου σήμερα αν και νομίζω ότι φέτος, όσα και τραγούδια να περάσουν στην καρδιά μου νικήτρια θά είναι η Σερβία! Κρίμα που δεν πέρασε το Ισραήλ καί η Γεωργία και πέρασε πχ το Αζερμπαϊτζάν
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.
Στον τελικό θα παιχτεί μεταξύ Ουκρανίας, Ιταλίας και Βρετανίας. Η Ουκρανία προφανώς θα νικήσει λόγω της κατάστασης.
 

charmander

Δραστήριο μέλος

Ο charmander αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 640 μηνύματα.
Biti zdrava, bi-bi-bi-biti zdrava 🙌 .Όταν είπαν στο τέλος την Σερβία πανηγύρισα λες και μπήκε γκολ :laugh:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Biti zdrava, bi-bi-bi-biti zdrava 🙌 .Όταν είπαν στο τέλος την Σερβία πανηγύρισα λες και μπήκε :laugh:
Είναι ο,τι καλύτερο και οι στίχοι καί όλα. Που λέτε να δώσουμε 12ρι; Θα έλεγα μακάρι Σερβία αλλά δε το βλέπω οπότε προβλέπω Ουκρανία
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Από τον σημερινό ημιτελικό άξιζε πολύ η Σουηδία αλλά και η Μάλτα. Κάκιστο το τραγούδι της Σερβίας κακώς προκρίθηκε!
Της Κύπρου ήταν πολύ ωραίοο...άδικος αποκλεισμός!
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.
Το τοπ-10 του σημερινού ημιτελικού για εμένα:

1) Σουηδία
2) Βέλγιο
3) Μάλτα
4) Αυστραλία
5) Εσθονία
6) Τσεχία
7) Κύπρος
8) Πολωνία
9) Φινλανδία
10) Αζερμπαϊτζάν

Και μπόνους, την 18η θέση μου κοσμεί η Γεωργία. Λοκ μι ιν λοκ μι νταουν φεύγω τα λέμε νταουν ταουν που λέει και η Νατάσα Κέι...
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,571 μηνύματα.
Χαιρομαι που για αλλη μια φορα δεν περασε η κυπρος,με τις μαλακιες που κανει.

Το ελα ηταν ενα ωραιοτατο βλαχοντισκο.Το χειροτερο ειδος και δενα φορουσε κανεναν ευρωπαιο.Ελεος γμτ.

Κατα τα αλλα μου αρεσει το πνευμα της σερβιας,αλλα απο μουσικη ουτε για φτυσιμο.

Το πιο κακο για μενα ηταν το επομενο νομιζω..με κατι τυπους και γυαλια περιεργα.δεν θυμαμαι ποια χωρα ηταν γμτ.
ΑΗΔΙΑ.
Κια μου αρεσε ρε παιδια ποιο; Το καουμποικο.. :hehe: θυμηστε μου ποια χωρα ηταν;
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Χαιρομαι που για αλλη μια φορα δεν περασε η κυπρος,με τις μαλακιες που κανει.

Το ελα ηταν ενα ωραιοτατο βλαχοντισκο.Το χειροτερο ειδος και δενα φορουσε κανεναν ευρωπαιο.Ελεος γμτ.

Κατα τα αλλα μου αρεσει το πνευμα της σερβιας,αλλα απο μουσικη ουτε για φτυσιμο.

Το πιο κακο για μενα ηταν το επομενο νομιζω..με κατι τυπους και γυαλια περιεργα.δεν θυμαμαι ποια χωρα ηταν γμτ.
ΑΗΔΙΑ.
Κια μου αρεσε ρε παιδια ποιο; Το καουμποικο.. :hehe: θυμηστε μου ποια χωρα ηταν;
Έλα βρε Πουπη που δε θυμάσαι ποιος ήταν ο καομποης που ψηφίστηκε ως ο πιο σέξυ άντρας της Εσθονίας (καλός αλλά όχι καί ο πιο σέξυ). Η Κύπρος όπως πέρσυ έτσι και φέτος έχει μια γαμάτη make up artist, την Κορίνα. Μόνο για αυτό ήθελα να περάσει μέχρι που είδα εμφάνιση στον ημιτελικό απογοητεύτηκα
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.
Άνετη Νίκη της Ουκρανίας δινουν τα στοιχήματα με δεύτερη την Βρετανία!!


Screenshot_20220513-095517_Chrome.jpg
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,571 μηνύματα.
Έλα βρε Πουπη που δε θυμάσαι ποιος ήταν ο καομποης που ψηφίστηκε ως ο πιο σέξυ άντρας της Εσθονίας (καλός αλλά όχι καί ο πιο σέξυ). Η Κύπρος όπως πέρσυ έτσι και φέτος έχει μια γαμάτη make up artist, την Κορίνα. Μόνο για αυτό ήθελα να περάσει μέχρι που είδα εμφάνιση στον ημιτελικό απογοητεύτηκα
Οχι πιο σεξυ σε καμια περιπτωση,αλλα οντως δεν θυμαμαι μαρη,ποια χωρα ειναι; :hehe: Α..για να δεις ποσο αφηρημενη ειμαι τωρα,αφου το εγραψες...Εσθονια οκ.. :hehe:
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Οχι πιο σεξυ σε καμια περιπτωση,αλλα οντως δεν θυμαμαι μαρη,ποια χωρα ειναι; :hehe: Α..για να δεις ποσο αφηρημενη ειμαι τωρα,αφου το εγραψες...Εσθονια οκ.. :hehe:
Δε πειράζει Πουπουλινα μου, μόνο biti zdrava και Σερβία. Σοβαρά σκέφτομαι αύριο να ψηφίσω πρώτη φορά στη Eurovision Σερβία και ας είμαι σε συναυλία:upside:
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,920 μηνύματα.
Τι μανία των σκηνογράφων είναι αυτή στα Ελληνικά ή Κυπριακά τραγούδια να βάζουν συνέχεια ένα shell (κέλυφος από κοχύλι) ; :P
a8f627228f500454f51f848964a6c518.png
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,042 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.
Σήμερα θα δούμε μια παροδια. Αδύνατο να πιστέψω ότι το φτωχό τραγούδι της Ουκρανίας θα συγκεντρώσει περισσότερους πόντους από το Euphoria, Fairytale, και το περσινό νικητήριο τραγούδι της Ιταλίας. Μεταξύ Ουκρανίας και Βρετανίας μακάρι να νικήσει η Βρετανία αλλά δεν το βλέπω. Πέρσι είχα ψηφίσει 2 φορές την Ιταλία αλλά φέτος δεν δίνω ουτε 1 ευρώ για μια στημένη ψηφοφορία.
 
Top