Eurovision 2024

nearos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
του χρονου ρωσια
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,218 μηνύματα.
Ο πραγματικος νικητης
img_1_1715462720947.png
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.
Ρε μπούλο, δεν ξανά βλέπω.

Το ότι άξιζε η Ουκρανία ή το Ισραήλ παραπάνω; Πιο στήσιμο πεθαίνεις.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,748 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,246 μηνύματα.
Είναι απλό.

Δεν τους αγαπάω, αλλά τους θαυμάζω γιατί κάνουν αυτο που πρέπει για τη χώρα τους (μέσα σε κάποια λογικά πλαίσια, δε συμφωνώ με όλα). Αυτο που θα έπρεπε να κανει και η δική μας. Μας πειραξες σήμερα; Δεν υπάρχεις από αύριο.
Είναι περίπλοκη η ιστορία τους. Το ποιανού είναι η γη δημιουργεί ιστορικούς μπελάδες στο εν λόγω θέμα. Όμως το δεν υπάρχεις από αύριο το θεωρώ αρκετά σκληρό, ειδικά όπως αυτό εκδηλώνεται στην πράξη. Μπορεί να έχουμε έχθρα με τους Τούρκους και να φορτώνω όταν σκέφτομαι πως με ξερίζωσαν από την γη μου αλλά δεν θα μπορούσα να πατήσω την σκανδάλη σε τουρκόπουλο παιδάκι ή άμαχο. Για να μην μιλήσω πως αν η χώρα μου γίνονταν υπεύθυνη για την σφαγή 14.000 τουρκόπαιδων θα ήταν η πρώτη φορά που θα ντρεπόμουν που ήμουν Έλληνας.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,638 μηνύματα.
Τελικά έσπασε τον code κυριολεκτικά και όχι μόνο 😄
Α βρε τον γλυκούλη μωρε
Μπράβο του το αξιζε
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,218 μηνύματα.
Ρε μπούλο, δεν ξανά βλέπω.

Το ότι άξιζε η Ουκρανία ή το Ισραήλ παραπάνω; Πιο στήσιμο πεθαίνεις.
Ναι ρε τυπισσα, αυτοι δε στειλαν τσιφτετελοινδικο με στιχους που βγαζουν νοημα μονο αν την εχεις ακουσει απο τις τζιβανες.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,195 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,534 μηνύματα.
Είναι περίπλοκη η ιστορία τους. Το ποιανού είναι η γη δημιουργεί ιστορικούς μπελάδες στο εν λόγω θέμα. Όμως το δεν υπάρχεις από αύριο το θεωρώ αρκετά σκληρό, ειδικά όπως αυτό εκδηλώνεται στην πράξη. Μπορεί να έχουμε έχθρα με τους Τούρκους και να φορτώνω όταν σκέφτομαι πως με ξερίζωσαν από την γη μου αλλά δεν θα μπορούσα να πατήσω την σκανδάλη σε τουρκόπουλο παιδάκι ή άμαχο. Για να μην μιλήσω πως αν η χώρα μου γίνονταν υπεύθυνοι για την σφαγή 14.000 τουρκόπαιδων θα ήταν η πρώτη φορά που θα ντρεπόμουν που ήμουν Έλληνας.
Κι εγω ετσι νιώθω. Γι αυτό είπα σε παρένθεση οτι δεν συμφωνώ με όλα. Κι εγω θέλω την Αυτοκρατορία μου πίσω αλλά θα ντρεπόμουν να διοικώ εναν στρατό που θα άφηνε παιδια, τουρκάκια στο χώμα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,748 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,089 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,195 μηνύματα.

nearos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΣΩΚΡΑΤΗ ΜΑΛΑΜΑ ΚΑΙ ΚΕΡΝΑΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ ΠΡΕΖΟΚΡΑΣΟ
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,534 μηνύματα.
Αν θέλουμε να μιλήσουμε με τέχνη αποκλειστικά, μόνο Γαλλία.
 

Μήτσος10

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών. Έχει γράψει 851 μηνύματα.
Στείλτε Λάιτ του χρόνου, να μη μας ξανακαλεσουν ποτέ
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,195 μηνύματα.
Εξαιρετικά έγραψα για Ελβετία, Γαλλία, Ισραήλ. Εκτός συναγωνισμού έγραψα για την Ουκρανία. Καλά τα πήγα.

Τώρα πρέπει να περιμένουμε ένα χρόνο για να ξαναδώσω εξετάσεις.
 

Μήτσος10

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών. Έχει γράψει 851 μηνύματα.
Λοιπον του χρόνου στείλτε καποιον non-binary να βγούμε έστω 10αδα
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,246 μηνύματα.
Κι εγω ετσι νιώθω. Γι αυτό είπα σε παρένθεση οτι δεν συμφωνώ με όλα. Κι εγω θέλω την Αυτοκρατορία μου πίσω αλλά θα ντρεπόμουν να διοικώ εναν στρατό που θα άφηνε παιδια, τουρκάκια στο χώμα.
Για αυτό ρε συ δεν καταλαβαίνω το γιατί χαίρεσαι με το 300αρι που πήραν. Ουσιαστικά το όλο κλίμα ήταν αρκετά φορτισμένο και πολιτικοποιήθηκε οπότε το 300αρι φαίνεται σαν να μία επιβράβευση των ευρωπαϊκών λαών για την γενοκτονία που διαπράττει το Ισραήλ. Πέραν του ότι την απάντηση τους για όλα αυτά οι Ευρωπαίοι την έδωσαν στην εξέδρα ξεκάθαρα για αυτό η ψηφοφορία δεν λέει κάτι.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top