Eurovision 2024

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,677 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,295 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,708 μηνύματα.

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,001 μηνύματα.

Συγγνώμη αυτό εμένα γιατί μου ξέφυγε;!
ΥΠΕΡΟΧΟ!! τέλειο βίντεο, υπέροχη φωνή, δεύτερο φαβορί μαζί με Λιθουανία ❤️
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

καλά ήμουν και 9 χρονών τότε :beee:

* βασικά 8 δεν τα είχα κλείσε τα 9 ακόμα :beee:
Καλά και εγώ 13 ήμουν και όπως βλέπεις δε στάθηκα και πολύ σε αυτό :lol:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 850 μηνύματα.
FB_IMG_1710016196707.jpg
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,080 μηνύματα.
Από τα πιο αδικημένα μας τραγούδια λόγω χαλια σκηνικής παρουσίας, αν και χωρίς στοιχεία Ελλάδας, που μου άρεσε και αρέσει πολύ:
Greece 2019
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,633 μηνύματα.

Marcus Martinus για Σουηδια φετος!!
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 850 μηνύματα.
Από τα πιο αδικημένα μας τραγούδια λόγω χαλια σκηνικής παρουσίας, αν και χωρίς στοιχεία Ελλάδας, που μου άρεσε και αρέσει πολύ:
Greece 2019
Αυτό που τις είχανε με τα καλσόν μέχρι τον λαιμό....δηλαδή... ενταξει...όχι..
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,935 μηνύματα.
Κάνουν απίστευτη προώθηση με το ελληνικό τραγούδι. Η 5αδα είναι σίγουρη και ίσως του χρονου η διοργάνωση θα γίνει ΟΑΚΑ. Με τις επιτροπές δεν μπορείς να είσαι σίγουρος αλλά ο κόσμος θα ψηφίσει Ελλάδα.

Το τι θα ψηφίσει η μάζα μπορεί να το προβλέψεις και κυρίως να το κατευθύνεις. Το τι θα ψηφίσουν οι επιτροπές όχι. Γι αυτο η αμεσοδημοκρατια πρέπει να θεωρείται απολυταρχικό πολίτευμα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,739 μηνύματα.
Το θυμάστε αυτο το γλυκό παιδί από το μακρινό 2009 με το υπέροχο βιολί;

 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,708 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,415 μηνύματα.

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,001 μηνύματα.
Το θυμάστε αυτο το γλυκό παιδί από το μακρινό 2009 με το υπέροχο βιολί;

Ήμουν 9 χρονών τοτε αλλά το θυμάμαι! Δεν είχα κινητό τότε, και είχα πρήξει τον αδερφό μου πριν πάμε για ύπνο να το βάλει να το ακούσουμε. Παίζει να τον είπα σίγουρα 6 φορές να το ξανα βάλει 🤣🤣

Υπέροχο κομμάτι, υπέροχο βιολί!
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,739 μηνύματα.
Ήμουν 9 χρονών τοτε αλλά το θυμάμαι! Δεν είχα κινητό τότε, και είχα πρήξει τον αδερφό μου πριν πάμε για ύπνο να το βάλει να το ακούσουμε. Παίζει να τον είπα σίγουρα 6 φορές να το ξανα βάλει 🤣🤣

Υπέροχο κομμάτι, υπέροχο βιολί!
Χααα τώρα σκέφτομαι πως θα μπορούσες να ήσουν κόρη μου.. Εκείνη ήταν τότε 8
 

Μήτσος10

Δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών. Έχει γράψει 777 μηνύματα.
Χθες ήταν το 2009.
Δεν μεγαλώσαμε.
Αυτο βιαστηκε να φύγει.
Ναι...
Τι χθες ρε παιδιά...εγώ το 09 γεννήθηκα.. Πάντως Βαλντερ έτσι όπως σε κόβω αιώνιος έφηβος θα παραμείνεις δε μεγαλώνεις (με τη καλή έννοια ε:lol:)
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,739 μηνύματα.
Τι χθες ρε παιδιά...εγώ το 09 γεννήθηκα.. Πάντως Βαλντερ έτσι όπως σε κόβω αιώνιος έφηβος θα παραμείνεις δε μεγαλώνεις (με τη καλή έννοια ε:lol:)
Μα σημασία έχει το mindset, η διάθεση και όχι τόσο η σωματική απεικόνιση εαυτού ή η ημερομηνία γέννησης στην ταυτότητα
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,415 μηνύματα.
Τι χθες ρε παιδιά...εγώ το 09 γεννήθηκα.. Πάντως Βαλντερ έτσι όπως σε κόβω αιώνιος έφηβος θα παραμείνεις δε μεγαλώνεις (με τη καλή έννοια ε:lol:)
Μπαγάσα, πως ξέρεις να με καλοπιάνεις!

Ευχαριστώ αδερφέ μου!
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,001 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,860 μηνύματα.
Και μετά βγαίνει η Δρούτσα και λέει περί δικαιωμάτων και ότι έκλεψε από το τραγούδι της τα " τα τα τα" η Σαττι

Meanwhile, the og τα τα τα.. :P


FB_IMG_1710061141238.jpg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top