Eurovision 2024

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,416 μηνύματα.
Φέτος έχουμε καμια γυναικάρα όμορφη; Πέρα απο τη δική μας.
 

Μήτσος10

Δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών. Έχει γράψει 777 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,416 μηνύματα.
Ψιλοπαπάρια φέτος, αλλά με μια brief έρευνα για δες αυτή

Πω πω ντούκι ειναι, ψηλή και ψιλο-γεμάτη. Ωραιότατο σώμα, στη φάτσα κάτι με χαλάει. Ή τα φρύδια ή το βάψιμο.

Και μια Σίλια απο Κυπρο βλέπω εδω δεν ξερω αν θα πάει αυτη αλλά μμμ μιαμ:

 

Μήτσος10

Δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών. Έχει γράψει 777 μηνύματα.
Πω πω ντούκι ειναι, ψηλή και ψιλο-γεμάτη. Ωραιότατο σώμα, στη φάτσα κάτι με χαλάει. Ή τα φρύδια ή το βάψιμο.

Και μια Σίλια απο Κυπρο βλέπω εδω δεν ξερω αν θα πάει αυτη αλλά μμμ μιαμ:

Βαλ σε εφτιαξα, είναι και μελαχρινή, για τσέκαρε

 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,416 μηνύματα.
Βαλ σε εφτιαξα, είναι και μελαχρινή, για τσέκαρε

Μμμμμ...

Σα το τραγουδι και η εμφάνιση.

Τη βλέπεις και λες οκ καλή, ακους και το τραγουδι και σκέφτεσαι "αντε ρε, συμπαθητικο" και καπου απο τη μεση και πέρα το χαλάει.

Εντάξει καλούλα είναι αλλα οχι κατι τρελό.



Άκουσα της Λιθουανίας εντωμεταξυ. Καλό μπιτάκι αλλά τιποτα σπουδαίο.
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,000 μηνύματα.
Άκουσα της Λιθουανίας εντωμεταξυ. Καλό μπιτάκι αλλά τιποτα σπουδαίο.
Λίγα λόγια για αυτό της Λιθουανίας. Εξαιτίας συγκεκριμένου ατόμου από εδώ μέσα, χθες παίζει να το άκουσα ίσαμε 10 φορές στο repeat.
Οπότε όχι απλά καλό, τέλειο είναι (βέβαια για να είμαι ειλικρινής δεν έχω ακούσει και πολλά της Eurovision για να ξέρω αν είναι το καλύτερο, αλλά και πάλι).
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,708 μηνύματα.
Παραθέτω το top 33 μου μέχρι στιγμής:
IMG_5D11146E31EC-1.jpeg
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,682 μηνύματα.
Πω πω ντούκι ειναι, ψηλή και ψιλο-γεμάτη. Ωραιότατο σώμα, στη φάτσα κάτι με χαλάει. Ή τα φρύδια ή το βάψιμο.

Και μια Σίλια απο Κυπρο βλέπω εδω δεν ξερω αν θα πάει αυτη αλλά μμμ μιαμ:

αυτοκράτωρ μαζέψου , η Σίλια είναι 16-17 !
Shemar Moore Swat GIF by CBS
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,416 μηνύματα.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,416 μηνύματα.
Damn! Έχει δίκιο... Κι όμως, ενδιαφέρον.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,081 μηνύματα.
Αληθεύει αυτό που λένε ότι η Σάττι άκουσε 200 τραγούδια και ξεχώρισε αυτό;
Δηλαδή τι σκουπαδαρία θα άκουσε :P

Και το videoclip δεν είναι καλό. Μερικοί λένε ότι είναι promotion της Ελλάδας για τουρισμό, άλλοι λένε ότι απλά θέλει να προκαλέσει το πως βλέπουν οι τουρίστες την Ελλάδα.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,180 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,416 μηνύματα.
Η Ιταλίδα ειναι καρμπόν στο στυλάκι σε ενα παλιό μου αμόρε, πολύ γαμάτο τυπάκι. Μέχρι και τα μπουτάκια και τις γκριμάτσες στη φάτσα έχουν ίδια.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,682 μηνύματα.
καλούτσικο
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ η ΥΠΕΡΤΡΑΓΟΥΔΑΡΑ της Τερζή το 2018 "Όνειρο μου" τώρα που το άκουσα πιο προσεκτικά μιλάει για την Ελλάδα (εγώ αυτό κατάλαβα)

"και το μπλε μου να ξεβάψεις"
"αν μιλήσεις στα βουνά μου" "όσο κι αν πονώ απ'τον χάρτη δεν θα σ'έσβηνα"


Ε ναι, τώρα κατάλαβα γιατί κόπηκε αυτό το μαγικό τραγουδάκι..
 

Fernando_A

Δραστήριο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 455 μηνύματα.
Μιχάλη γύρνα πίσω...
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top