Eurovision 2024

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,617 μηνύματα.
ισχυει οτι αυτη η φουσκα που φοραει ειναι απαισια . Καμια σχεση με το τραγουδι / ελλαδα
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,856 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,280 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,784 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,784 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,684 μηνύματα.
Απαίσιο ρούχο, ελπίζω να μην βάλει αυτό στον τελικό.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,280 μηνύματα.
Τί παίζει με τα ρούχα που φαίνονται σαν γυμνό; Τρεις έχω δει ως τώρα και ακόμα δεν έχουν ολοκληρωθεί οι πρόβες. Ειδικά αυτή από τη Μάλτα, ποιος ο λόγος να φοράει αυτό το κορμάκι και να κάνει σπαγγάτο; Ας βγει με το στρινγκ να δούμε κι ό,τι δεν έχουμε δει. :sick:
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,922 μηνύματα.
Τί παίζει με τα ρούχα που φαίνονται σαν γυμνό; Τρεις έχω δει ως τώρα και ακόμα δεν έχουν ολοκληρωθεί οι πρόβες. Ειδικά αυτή από τη Μάλτα, ποιος ο λόγος να φοράει αυτό το κορμάκι και να κάνει σπαγγάτο; Ας βγει με το στρινγκ να δούμε κι ό,τι δεν έχουμε δει. :sick:
Δεν με χαλαει εμενα.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,280 μηνύματα.
Τουλάχιστον φέτος δε θα έχουμε το άγχος ότι η Σουηδία θα πάρει βαθμούς μόνο επειδή είναι η Σουηδία. Κέρδισε πέρσι, ελπίζω να αφήσει περιθώριο και σε άλλες χώρες για 3-4 χρόνια, αν και ποτέ δεν ξέρεις. Η euphoria νέα είναι ακόμα, μπορεί να πάρει λίγες νίκες ακόμα μέχρι να βγει στη σύνταξη.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,503 μηνύματα.
ο Ελβετός καταστάλαξε θα ντυθεί φλαμίνγκο;
μ’αρέσει
αυτός θα το πάρει φέτος να ξέρετε
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,280 μηνύματα.

Eurovision Song Contest - Rehearsals Roundup (Part 1) | Malmö 2024​


Eurovision Song Contest - Rehearsals Roundup (Part 2) | Malmö 2024​

 
Τελευταία επεξεργασία:

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,617 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,688 μηνύματα.
πολυ κακο το δικο μας , και αυτο που εδειξαν ειναι και το καλυτερο κομματι του τραγουδιου :skull:
Κι εγώ μία ταραχή την πήρα με το βίντεο, αλλά διατηρώ θετική ενέργεια και ελπίδα ότι στον ημιτελικό θα διαψευστώ :worry:
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,617 μηνύματα.
Κι εγώ μία ταραχή την πήρα με το βίντεο, αλλά διατηρώ θετική ενέργεια και ελπίδα ότι στον ημιτελικό θα διαψευστώ :worry:
Μια ταραχη μονο ;
Χαλια ο ηχος , χαλια ντυσιματα , τον φωκα τον πληρωσαμε μονο για να αναψει τα φωτα
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,688 μηνύματα.

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,567 μηνύματα.
πολυ κακο το δικο μας , και αυτο που εδειξαν ειναι και το καλυτερο κομματι του τραγουδιου :skull:
Αυτό που έδειξαν είναι στην κυριολεξία το πιο αδύναμο κομμάτι. Το έχει πει και η ίδια η Μαρίνα, δεν το ήθελε αρχικά στο κομμάτι αλλά την έπεισαν να το κρατήσει επειδή χρειάζεται μια ηρεμία πριν γίνει το μπαμ στο ρεφρέν. Δεν υπάρχει περίπτωση η γέφυρα ή η αρχή να μην δεν είναι καλύτερα επι σκηνής
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,617 μηνύματα.
H δεύτερη ήρθε όταν είδα τα στοιχήματα που είχαν τάση να ψηφίζουν ΚΚΕ
δεν το καταλαβα :'(
Αυτό που έδειξαν είναι στην κυριολεξία το πιο αδύναμο κομμάτι. Το έχει πει και η ίδια η Μαρίνα, δεν το ήθελε αρχικά στο κομμάτι αλλά την έπεισαν να το κρατήσει επειδή χρειάζεται μια ηρεμία πριν γίνει το μπαμ στο ρεφρέν. Δεν υπάρχει περίπτωση η γέφυρα ή η αρχή να μην δεν είναι καλύτερα επι σκηνής
στον κοσμο ειναι το αγαπημενο κομματι αυτο , τωρα σκηνικα δεν ξερω . Οσο καλο και να ειναι το υπολοιπο δεν σωζεται
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,688 μηνύματα.
Κάποιες σκέψεις γενικά για τις πρόβες:

Εμένα με κέρδισε πολύ η πρόβα της Ουκρανίας, ενώ πριν τις πρόβες την είχα εκτός της δεκάδας μου βλέπω να μπαίνει στο top-5 στα live shows.

Για την Ολλανδία θα σχολιάσω αυτό που το είδα και αλλού γραμμένο:
1714680797626.png

Δεν τα μπορώ τα joke entries, ενώ το τραγούδι έχει μήνυμα το γελοιοποιούν (όπως το Toy το 2018).

Η Ελβετία με έχασε τελείως στην ενδυμασία, το ρούχο είναι άθλιο. Κρίμα γιατί είναι ωραίο το τραγούδι και είχε προοπτικές αλλά τώρα δεν βλέπω ιδιαίτερο φως.

Η Κροατία μου περνά αρκετά αδιάφορη, αλλά οκει. Δεν με ενοχλεί κιόλας να κερδίσει, ωραίο είναι να δούμε χώρα να κερδίζει πρώτη φορά.

Λαμβάνοντας όλα αυτά υπόψη και έχοντας μόλις δει το βίντεο της Ιταλίας, επανέρχομαι στην επιθυμία μου από την αρχή της σεζόν: Αντζελίνα, πάρε τους τα εσώρουχα <3

δεν το καταλαβα :'(
Κοκκινίζουν γιατί ανεβαίνουν οι αποδόσεις :lol:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top