Eurovision 2024

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,567 μηνύματα.
στον κοσμο ειναι το αγαπημενο κομματι αυτο , τωρα σκηνικα δεν ξερω . Οσο καλο και να ειναι το υπολοιπο δεν σωζεται
Στον κόσμο αρέσει διαφορετικό στον καθένα λόγω διαφορετικών γούστων, αλλά εγώ το είπα σκηνικά. Είναι το πιο ήρεμο σημείο, ακόμα και η χορογράφια με το μαντήλι δεν φαίνεται καθόλου, την κόβουν αμέσως. Δεν ξέρω αν το διάλεξαν επίτηδες για να κρατήσουν τα καλύτερα για το λαιβ, αλλά μάλλον δεν μαθαίνουν από πέρσι που έβαλαν το κομμάτι που χτυπίοταν και άρχισαν νωρίς οι γκρίνιες. Όταν μπουν στο πρες ρουμ οι δημοσιογράφοι για τις τελικές πρόβες και το δουν ολοκληρωμένο θα δούμε και καλύτερα αν πουλάει στον κόσμο. Τώρα υπομονή έτσι όπως τα έκαναν οι Σουηδοί.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,688 μηνύματα.
Άραγε θα εμφανιστεί σε interval act η λατρεμένη Σία Κοσιώνη;

1714681929188.png


Ευκαιρία είναι! (Καλά και πέρυσι είχε εμφανιστεί αλλά λίγο παραπάνω Hold Me Closer δεν έβλαψε κανέναν)
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,567 μηνύματα.
Άραγε θα εμφανιστεί σε interval act η λατρεμένη Σία Κοσιώνη;

View attachment 132106

Ευκαιρία είναι! (Καλά και πέρυσι είχε εμφανιστεί αλλά λίγο παραπάνω Hold Me Closer δεν έβλαψε κανέναν)
Πιο πιθανόν να πεταχτεί πάλι ο Mans, καιρό είχε και τώρα είναι ευκαιρία μιας που γίνεται και στη Σουηδία
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,688 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,617 μηνύματα.
Η Ιταλια οντως πολυ καλη
Εξακολουθω να πιστευω οτι θα το παρει ο ελβετος και ας εχει οριακα χειροτερη σκηνικη απο εμας
Το αγαπημενο μου ειναι της Νορβηγιας
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,505 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,067 μηνύματα.
Για να μην το ψάχνετε, εδώ είναι τα δικά μας πλάνα:
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,785 μηνύματα.
Στο μεταξυ...οχι οτι πρεπει να στελνουμε ομορφους..αλλα μονο εμενα μου φαινεται κακασχημη;

Και επιτελους...στην πυρα ο μαλακασ/κισμενη που εφευραν τα ψευτικα τεραστια νυχια.ΔΕΝ ΤΑ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ//ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΝΥΧΙΑ ΓΜΤ...................


 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,280 μηνύματα.
Εγώ πάντως μετά από πολλά χρόνια νιώθω μια μεγάλη προσμονή όχι για να κερδίσουμε αλλά γιατί υποστηρίζω το τραγούδι, είναι ακριβώς αυτό που ζητούσα να δω στη eurovision τόσα χρόνια, και νιώθω οτι έχω ένα horse in the race για να νιώθω ενθουσιασμένη. Πέρσι περιμέναμε να τελειώσει να το πάρει η euphoria, τώρα είναι πραγματικός διαγωνισμός.

Νομίζω οτι βάλανε αυτό το σημείο στο τραγούδι γιατί αυτό που θέλουν να προωθήσουν είναι το τα-τα-τα, είναι το πιο εύκολο να το θυμούνται οι ξένοι. Είναι σήμα κατατεθέν του τραγουδιού, ακόμα και σε αυτούς που δεν αρέσουν τα άλλα στοιχεία, το τα-τα-τα είναι το πιο ευκολοχώνευτο.

Τώρα για το ρούχο δεν ξέρω τί να πω, υποθέτω θα υπάρχει μια λογική για αυτό αλλά μου άρεσε το metallic diaper που διάβασα κάπου.
 

Isolde75

Νεοφερμένος

Η Isolde75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 119 μηνύματα.
Στο μεταξυ...οχι οτι πρεπει να στελνουμε ομορφους..αλλα μονο εμενα μου φαινεται κακασχημη;
Ναι :P

Εμένα για το context της Eurovision μου φαίνεται οκ η μεταλλική πάνα. Έχει και πιο κιτς εμφανίσεις πχ Φινλανδία, Ολλανδία

Εν τω μεταξύ το κομμάτι της Αυστραλίας μου φαίνεται πολύ underrated
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,785 μηνύματα.
Δεν εχω δει κανενα κομματι... :hehe:
Οποιος δεν βαριεται ας μου πει ημερομηνιες ημιτελικου και τελικου...:drunk:
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,688 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,785 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,280 μηνύματα.

Eurovision Song Contest - Rehearsals Roundup (Part 3) | Malmö 2024​

 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,785 μηνύματα.

Eurovision Song Contest - Rehearsals Roundup (Part 3) | Malmö 2024​

Απο αυτα που εβαλες τωρα καλυτερα μου αρεσε του Βελγιου! Και μετα κατι μου εκανε και το Ισραηλ.Τιποτα αλλο δενε χω δει..θα τα ανατρεξω.Θενκς.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,067 μηνύματα.
Τελικά τι θα γίνει φέτος, θα έχουμε επιτροπές σε ημιτελικούς ή τελικό;
Παραπάνω τα είπατε λίγο μπερδεμένα και δεν βρίσκω εύκολα κάτι στο google. :P
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,785 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,688 μηνύματα.
Τελικά τι θα γίνει φέτος, θα έχουμε επιτροπές σε ημιτελικούς ή τελικό;
Παραπάνω τα είπατε λίγο μπερδεμένα και δεν βρίσκω εύκολα κάτι στο google. :P
Ημιτελικοί μόνο κοινό, τελικός και κοινό και επιτροπές!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,067 μηνύματα.
Εντάξει δεν πάμε και για τη νίκη, όμως τουλάχιστον φέτος φαίνεται να βγαίνουνε από την αφάνεια - βούρκο των τελευταίων χρόνων. Ακόμα και σαν Ελλάδα το αγκαλιάσαμε περισσότερο σαν τραγούδι, ακούγεται αρκετά στο ράδιο.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top