Eurovision 2024

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,549 μηνύματα.
ετοιμαστήκατε για σήμερα;;;;
Είναι και τα σούπερ κλειστά για προμήθειες, ξεροσφύρι θα τη βγάλουμε :worry:
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,945 μηνύματα.

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,766 μηνύματα.
Aυτη την εβδομαδα ειναι?Δεν το ξερα.Θα μπει δεκαδα παντως το τραγουδι
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,218 μηνύματα.
Ολο αυτο το χαιπ για την 8η θεση;
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Ένα θα πω για σήμερα, crown the witch
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ολο αυτο το χαιπ για την 8η θεση;
Οι περισσότεροι έχουν επηρεαστεί από τα στοιχήματα. Ας περιμένουμε πρώτα το λιγότερο μέχρι αύριο για τη dress rehearsal
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,078 μηνύματα.
Εγώ λέω θα είμαστε 5δα, τουλάχιστον από κοινό!
Οι προβολές σε youtube και spotify μαρτυρούν ότι θα πάμε καλά.

Ελπίζω να μην τα σκατώσουν στην παρουσίαση του τραγουδιού on stage.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,945 μηνύματα.
Ολο αυτο το χαιπ για την 8η θεση;
Για εκει ειμαστε βρε, το τραγουδι ειδικα απο θεμα στιχων ειναι πανηλιθιο. Απλα η μαριναρα ειναι συμπαθητικη φυσιογνωμια και γουσταρουμε μαζι της. 5δα μπορουμε να μπουμε.
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,218 μηνύματα.
Για εκει ειμαστε βρε, το τραγουδι ειδικα απο θεμα στοιχων ειναι πανηλιθιο.
Ευτυχως, υπαρχει κοσμος που συμφωνει
Οι περισσότεροι έχουν επηρεαστεί από τα στοιχήματα.
Τι αποδοση εχει το xGoals της Μαρινας;
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,945 μηνύματα.
Ευτυχως, υπαρχει κοσμος που συμφωνει
το 90% που εχω μιλησει για τη γιουροβιζιον συμφωνει με εμενα ρε συ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Οι περισσότεροι έχουν επηρεαστεί από τα στοιχήματα.
9ο φαβορι μας δινει η στοιχιμαν εντωμεταξυ.
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
9ο φαβορι μας δινει η στοιχιμαν εντωμεταξυ.
Ακριβώς αυτό λέω. Σε μεγάλο βαθμό η κρίση ως προς την τελική βαθμολογία επηρεάζεται από αυτά. Αλλά επειδή εγώ τα βλέπω χρόνια, θα σας πω πως η Τσανελ που παραλίγο να το σηκώσει το 22 αν δεν ήταν η Ουκρανία, της δίνανε αποδόσεις τύπου 4% πιθανότητες νίκης πριν τον τελικό και η Τσαγκρινου επειδή ενθουσίασε το πρες ρουμ είχε φτάσει 5αδα στα στοιχήματα και πήγε 16η…
Αύριο θα αλλάξουν πάλι με τη γενική πρόβα του 2ου ημιτελικού.
Τι αποδοση εχει το xGoals της Μαρινας;
Τα είπαμε αυτά.
Ευτυχως, υπαρχει κοσμος που συμφωνει
Λες και έχουν σημασία οι στίχοι σε μια γλώσσα που δεν θα καταλάβει κανεις ή λες και είχε κορυφαίους στίχους η Μολδαβία το 22 που μάζεψε 200+ βαθμούς από το κοινό. Όλα παίζονται επι σκηνής
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,218 μηνύματα.
το 90% που εχω μιλησει για τη γιουροβιζιον συμφωνει με εμενα ρε συ.
Υπαρχει ελπιδα τοτε.

Βεβαια εγω θελω να κερδισει γιατι διακυβευονται 2 ευρω. Πονταρω στο οτι δε καταλαβαινουν γρι ελληνικα αυτοι που ψηφιζουν και απλα θα χαρουν με τη Μαρινα που χορευει
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,945 μηνύματα.
Γ
Λες και έχουν σημασία οι στίχοι σε μια γλώσσα που δεν θα καταλάβει κανεις ή λες και είχε κορυφαίους στίχους η Μολδαβία το 22 που μάζεψε 200+ βαθμούς από το κοινό. Όλα παίζονται επι σκηνής
για εμας τους ελληνες που δυστυχως τους καταλαβαινουμε εχουν σημασια οι στιχοι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Υπαρχει ελπιδα τοτε.

Βεβαια εγω θελω να κερδισει γιατι διακυβευονται 2 ευρω. Πονταρω στο οτι δε καταλαβαινουν γρι ελληνικα αυτοι που ψηφιζουν και απλα θα χαρουν με τη Μαρινα που χορευει
Και εγω λεω να ριξω ενα ταλιρακι να μπουμε 5δα.
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,218 μηνύματα.
Εχω εσωτερικη πληροφορηση οτι διεξηχθη επιτυχημενη ρωσικη κυβερνοεπιθεση με σκοπο τη διαρροη υλικου των ημιτελικων.
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,701 μηνύματα.
Με τέτοιο σόου που ετοίμασαν πάει για 3αδα ημιτελικού
Ναι, το φοβάμαι.
Στη συνολική κατάταξη μου πάντως το έχω στη θριαμβευτική και τιμητική 37η θέση με βαθμό 8/100.
Δεν μπορώ, το ακούω/βλεπω και νιώθω άβολα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top