Eurovision 2024

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Ναι, το φοβάμαι.
Στη συνολική κατάταξη μου πάντως το έχω στη θριαμβευτική και τιμητική 37η θέση με βαθμό 8/100.
Δεν μπορώ, το ακούω/βλεπω και νιώθω άβολα.
Ενταξει το καταλαβαίνω ότι δεν είναι για όλους, εμένα μου αρέσει αρκετά σαν θεματική αυτή γενικότερα οπότε όπως το είδα σε αυτά που λίκαραν, είναι από τα πιο εντυπωσιακά φέτος. Ατμόσφαιρα, σκηνοθεσία, προπς, γραφικά... καμιά σχέση με τον εθνικό τελικό τους.
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,218 μηνύματα.
Ναι, το φοβάμαι.
Στη συνολική κατάταξη μου πάντως το έχω στη θριαμβευτική και τιμητική 37η θέση με βαθμό 8/100.
Δεν μπορώ, το ακούω/βλεπω και νιώθω άβολα.
Ας σταθει το τραγουδι αυτο η αφορμη να σταματησεις να βλεπεις αυτο το χαμηλης ποιοτητας σοου
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,701 μηνύματα.
Ενταξει το καταλαβαίνω ότι δεν είναι για όλους, εμένα μου αρέσει αρκετά σαν θεματική αυτή γενικότερα οπότε όπως το είδα σε αυτά που λίκαραν, είναι από τα πιο εντυπωσιακά φέτος. Ατμόσφαιρα, σκηνοθεσία, προπς, γραφικά... καμιά σχέση με τον εθνικό τελικό τους.
Ναι εντάξει, αναγνωρίζω ότι ως αποτέλεσμα είναι επαγγελματικό και προσεγμένο. Μέχρι εκεί όμως
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,806 μηνύματα.
Μου αρεσει που καποιοι προσπαθητε να αναλυσετε το μουσικο τιποτα της σαντι.
Ενα μουσικο τιποτα ειναι.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,388 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,806 μηνύματα.

ilias90

Διάσημο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2,093 μηνύματα.
Τώρα το άκουσα το τραγούδι πρώτη φορά. Απίστευτη μαλακία.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,655 μηνύματα.

ilias90

Διάσημο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2,093 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,655 μηνύματα.

ilias90

Διάσημο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2,093 μηνύματα.
παιζει κυριολεκτικα παντου , ακομα και αμαξια που περνανε ακουω να το εχουν βαλει τερμα :lol:
Στη δουλειά βάζουμε ξένα, βγαίνω μόνο σε μαγαζιά που παίζουν ξένα ή παλιά λαϊκά, ραδιόφωνο αν ακούσω μόνο μέταλ ή αθλητικά ή Χριστιανικά, άρα... Τώρα το έβαλα από περιέργεια να το ακούσω.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,547 μηνύματα.
συγγνώμη η Αγγλία γιατί παίρνει ακόμα μέρος; και μάλιστα με απευθείας ανάθεση
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,078 μηνύματα.

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,547 μηνύματα.
Αφου στην Ευρωπη ειναι

εδώ ο κόσμος έχει προβληματισμούς

IMG_8497.jpeg
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,078 μηνύματα.
Αρχίιιζει. Ert 1 όλοι!
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,547 μηνύματα.
πάμε πάμε!

IMG_8501.jpeg

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

εδιτ:Φουρέιρα κορμάρα
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,078 μηνύματα.
Δεν μου αρέσει της Κύπρου, πρώτη φορά το άκουσα. :P
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,547 μηνύματα.
[Κύπρος] δεν την βλέπω να προχωράει η καημένη :(
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σερβία vibe Ζήνα και dark Galandriel
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,078 μηνύματα.
Της Σερβίας μου αρέσει προς το τέλος που πιάνει πιο έντονο ρυθμό, με τις αστραπές.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top