Eurovision 2024

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,807 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,078 μηνύματα.
Ωραίο καθαρό μπάσο της Λιθουανίας.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,547 μηνύματα.
ο Λιθουανός σε στυλ μου θύμισε κάπως τον ελβετο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ΙΡΛΑΝΔΙΑ


IMG_8502.jpeg
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,547 μηνύματα.
ευτυχως η ευροβιζιον δε γινεται ελλάδα θα χε μπει μεσα το παπαδαριό
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,860 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,078 μηνύματα.
Μου αρέσει της Ουκρανίας που το είχα ακούσει στο spotify, για να δούμε την παρουσίαση.
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,860 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,078 μηνύματα.
Με αυτά τα νύχια παίζει το πιάνο; :pianist:
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,701 μηνύματα.
Σχόλιο για Ιρλανδία:

1715111035758.png


Ουκρανία>>>
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,547 μηνύματα.
[Πολωνία] βεβιασμενο lady gaga ίσως προσπαθεί να βγάλει εμφανισιακά :/
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,547 μηνύματα.
μαρέσει η Κροατία φουλ
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,078 μηνύματα.
Εμένα δεν μου αρέσει ούτε της Κροατίας που είναι και φαβορί για νικητής :P
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,294 μηνύματα.
Παλιά θυμάμαι ότι έλεγαν περισσότερα για τους στίχους του τραγουδιού ώστε να ξέρουμε τί ακούμε. Τώρα τα λένε πολύ βεβιασμένα εν μέσω αστείων και δεν καταλαβαίνω τίποτα. Για κάποιον που ακούει τα τραγούδια πρώτη φορά είναι χρήσιμο να ξέρει το νόημα πάνω κάτω. Θυμάμαι ακόμα την Μπόκοτα που έλεγε μετάφραση όλου του ρεφρέν με ηρεμία.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,078 μηνύματα.
Ωραίος άντρας ο τραγουδιστής της Κροατίας αρκεί να μην μου τον δώσετε να μου τραγουδάει :P
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,078 μηνύματα.
Παλιά θυμάμαι ότι έλεγαν περισσότερα για τους στίχους του τραγουδιού ώστε να ξέρουμε τί ακούμε. Τώρα τα λένε πολύ βεβιασμένα εν μέσω αστείων και δεν καταλαβαίνω τίποτα. Για κάποιον που ακούει τα τραγούδια πρώτη φορά είναι χρήσιμο να ξέρει το νόημα πάνω κάτω. Θυμάμαι ακόμα την Μπόκοτα που έλεγε μετάφραση όλου του ρεφρέν με ηρεμία.
Δεν μου αρέσει καθόλου η παρουσίαση που κάνουν οι φετινοί στην ert.
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,193 μηνύματα.
Ε ΤΙ;

εγώ τρόμαξα πάντως..
20240507_224916.jpg
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,078 μηνύματα.
Σαν να έχει μπει η χρονομηχανή η Ισλανδία, μου φαίνεται ξεπερασμένο τραγούδι για Eurovision.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top