Eurovision 2024

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,701 μηνύματα.
Για εμένα:

1) Λουξεμβούργο
2) Ουκρανία
3) Κύπρος
4) Κροατία
5) Λιθουανία
6) Πορτογαλία
7) Σλοβενία
8) Σερβία
9) Πολωνία
10) Αζερμπαϊτζάν
11) Αυστραλία
12) Μολδαβία
13) Ισλανδία
.
.
14) Φινλανδία
.
.
.
15) Ιρλανδία
 

charmander

Δραστήριο μέλος

Ο charmander αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Κανονίστε να μου αφήσετε εκτος τελικού τη Σλοβενία :ropalo:
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,295 μηνύματα.
Σήμερα ψηφίζει μόνο το κοινό λοιπόν;
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,078 μηνύματα.
Άφησε το στήθος αξύριστο να μας κολάσει βραδιάτικα!
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,701 μηνύματα.
Άντε πείτε μας ποιοι περνάνε νυστάξαμε
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,547 μηνύματα.
Πάντως θα το ψηνα μια φορά να πάω να το δώ λάιβ μετά απο τόσα χρόνια που το βλέπω (απο όταν ήμουν 6!)
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,860 μηνύματα.
Αντί να βάλουν τη Φουρέιρα τώρα κι αυτόν στην αρχή..θα είχε ένα κάποιο ενδιαφέρον τουλάχιστον.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,935 μηνύματα.
H ΕΡΤ καλύτερους παρουσιαστές δεν μπορούσε να βρει; Δεν υπάρχει περίπτωση να αποκλειστούμε.

edit: A τώρα κατάλαβα ότι δεν παίζαμε σε αυτόν τον ημιτελικό.
 
Τελευταία επεξεργασία:

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,547 μηνύματα.
ελα ρε κριμα οι γλυκουληδες ολοι περιμένουν με τοση αγωνια 🥺
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,860 μηνύματα.
Sloveniaaaa <3
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,078 μηνύματα.
Η σατανίστρια δεν κάνει καμιά επίκληση; :lol:
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,547 μηνύματα.
οτι πέρασε ο σωβράκας έλεος δηλαδή
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,078 μηνύματα.
Έχω σκάσει στα γέλια με τα σχόλια κάτω από το βίντεο :lol:
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,655 μηνύματα.
Αναμενόμενοι οι προκριθέντες , μόνο η κυπρος περιμενα να μεινει εκτος και να παρει την θέση η Αυστραλια . Τα πηγε πολυ καλα η κοπελα αλλα το τραγουδι ειναι αθλιο ...
Οι σχολιαστες υπερβολικα βαρετοι
Και τα interval acts πολυ μετρια ( με εξαιρεση την φουρειρα ) , ειδικα ο αλλος το σκοτωσε το euphoria
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,193 μηνύματα.
Εγώ θα πω, ότι πρώτη και τελευταία φορά ψήφισα στην Eurovision το 2018, επειδή μου άρεσε αυτό το μαναράκι🥺💘 (Τσεχία)

Czech-Republic-d3f1962.jpg
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,655 μηνύματα.

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,218 μηνύματα.
Εγω το 2018 ειχα ξεχασει τελειως την υπαρξη της γιουροβιζιον. Το μονο που θυμαμαι ειναι να πηγαινω σχολειο τη Δευτερα και να λενε ολοι πως δε πιστευουν οτι νικησε τη Φουρειρα ενα κοτοπουλο.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,701 μηνύματα.
Εγώ το 2018 είχα ψηφίσει για πρώτη φορά στη Eurovision, με Γαλλία είχα κάνει ποδαρικό
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,655 μηνύματα.

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top