Eurovision 2024

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,818 μηνύματα.
Στο τριτο τραγουδι....ειχα αποκοιμηθει..το ομολογω.... :hehe:
Ευελπιστω στον τελικο να μην κοιμηθω..
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,651 μηνύματα.
Της Ιρλανδίας ήταν αυτό που λέμε "στα όρη, στ΄ άγρια βουνά (να πάει...)"...

Ρομαντικά "παιδιά", πάντως...Με τα κεράκια τους, το φεγγαράκι τους, την πεντάλφα τους...:upside:

Σαφέστατα έκανε τη διαφορά...Αναρωτιέμαι σε ποιά θέση θα φτάσει, στο τέλος...

Πλάκα θα ΄χει...
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,945 μηνύματα.
Στο τριτο τραγουδι....ειχα αποκοιμηθει..το ομολογω.... :hehe:
Ευελπιστω στον τελικο να μην κοιμηθω..
Και εγω σπανια καταφερνω να μενω ξυπνιος οταν βλεπω γιουροβιζιον :laugh: :laugh: . Αλλα φετος για την μαριναρα θα πιουμε 3 καφεδες μπας και το καταφερουμε.
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.
Μου κόλλησε το I, I I know you're living a lie παιδιαα🙃

Κάντε μου εξορκισμό -
 

Μήτσος10

Δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών. Έχει γράψει 777 μηνύματα.
Η Κροατία θα το πάρει αέρα φέτος, εκπληκτικό τραγούδι
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.
Απ' όλα αυτά που είδα, καταλήγω στο ότι η Σάττι είναι φοβερή μπροστά σε αυτά..

Και μια άλλη κοπελίτσα μου άρεσε πολύ, νομίζω ήταν η Σερβία. Σε αυτή θα το ρίξω φέτος💙
29.02.2024-pze-GJ-64-850x567.jpg
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,633 μηνύματα.
Εγώ εξαρχής είπα Ουκρανία τόπ1, απο 2 μήνες πριν
Τρομερό κομμάτι συν σκηνικη παρουσία!
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
μόνο εμένα μου φαίνεται άσχημο που παίρνει μέρος η Ουκρανία; :/:
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.
Συγγνώμη, τι έπαθε η φωνή της;🥺

 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,080 μηνύματα.

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
τίποτα δεν έπαθε πρόβα είναι μπορεί να ναι η 20η της μέρας και μέσα απο 3 δεύτερα θέλετε να βγάλετε απο τη μύγα ξίγκι.
Ψάχτε λίγο για το τι ειναι η Μαρίνα και τι δυνατότητες έχει φωνητικής φύσεως και μουσικής παιδείας γιατι πολύ τρώγεστε όλοι μου φαίνεται
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.
Εντελώς διαφορετική η φωνή της, καμία σχέση με το πως ακούγεται στο video clip, μη μας τρελαίνεις.. όλοι το λένε!
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,080 μηνύματα.
Κι εμένα μια χαρά μου φαίνεται η φωνή της, παρά την κακής ποιότητας λήψη :P
Θα δούμε πως θα ακουστεί στον ημιτελικό αύριο, με λήψη από τα πραγματικά μικρόφωνα.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Κανένας καλλιτέχνης δεν ακούγεται πιστά όπως το κλιπ καθώς έχουν φοβερή επεξεργασία απο πίσω.

και όπως είπα και είπε και η ίδια είναι rehearsal και οχι performance απλά πολλοί τρώγεστε απο καιρό τώρα να τη θάψετε πως να το κάνουμε
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω θα βγει η Ιρλανδία, γιατί είναι πολύ πρωτότυπο και δεν έχουν ξαναδεί κάτι παρόμοιο.. Ήδη τα σχόλια είναι σχεδόν διθυραμβικά😏
hq720.jpg
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,677 μηνύματα.
Κανένας καλλιτέχνης δεν ακούγεται πιστά όπως το κλιπ καθώς έχουν φοβερή επεξεργασία απο πίσω.

και όπως είπα και είπε και η ίδια είναι rehearsal και οχι performance απλά πολλοί τρώγεστε απο καιρό τώρα να τη θάψετε πως να το κάνουμε
τα σημερινα δεν ειναι προβες , κανουν αναπαρασταση ολοκληρο το σοου , με κανονικα πλανα κτλ για να υπαρχει backup
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top