Eurovision 2024

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,576 μηνύματα.
Ασε μας ρε μεμετσι. Τα δικα μας τα χαλια τα ειδες?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Που κολλαει αυτο? Αλλο ειπα και μαλλον συμφωνεις με εμενα.
Το δικό μας ήταν 100 φορές καλύτερο, πολύ πιο ξεσηκωτικό. Ισραήλ, Ελβετία, Ολλανδία, Αρμενία, Ελλάδα ήταν 100% σίγουρο ότι θα περνούσαμε. Ο Βέλγος ήταν στο νήμα, ακόμα και οι στοιχηματικές τον είχαν ξεγράψει και πάλευε για μια οριακή πρόκριση. Δεν είναι η πρώτη φορά που με χάλια λαιβ οι Βέλγοι καίνε ένα τραγούδι με πέραση. Το 2018 το A matter of time ήταν μεγάλο φαβορί και στο λαιβ καταστράφηκε και κόπηκε. Επειδή δεν τα είδες και μπαίνεις εδώ να σχολιάσεις καθαρά με πολιτικό χαράκτηρα τα λέω.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,966 μηνύματα.
να το
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,218 μηνύματα.
Όχι τη χώρα της. Το στρατο της χώρας της.
Θα μπει στρατο.

Έμμεσα βοηθάει τους στρατιώτες να σκοτώνουν παλαιστινιους. Σε πόλεμο βρίσκεται η χωρα της you know.
Ναι το ξερω, αλλα αυτη θεωρει οτι συμβαλλει στην αμυνα της χωρας της ετσι, το οποιο δεν ειναι και τελειως παραλογο
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,966 μηνύματα.
Το δικό μας ήταν 100 φορές καλύτερο, πολύ πιο ξεσηκωτικό. Ισραήλ, Ελβετία, Ολλανδία, Αρμενία, Ελλάδα ήταν 100% σίγουρο ότι θα περνούσαμε. Ο Βέλγος ήταν στο νήμα, ακόμα και οι στοιχηματικές τον είχαν ξεγράψει και πάλευε για μια οριακή πρόκριση. Δεν είναι η πρώτη φορά που με χάλια λαιβ οι Βέλγοι καίνε ένα τραγούδι με πέραση. Το 2018 το A matter of time ήταν μεγάλο φαβορί και στο λαιβ καταστράφηκε και κόπηκε. Επειδή δεν τα είδες και μπαίνεις εδώ να σχολιάσεις καθαρά με πολιτικό χαράκτηρα τα λέω.
Δεν ειναι πολιτικος χαρακτηρας
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,636 μηνύματα.
Ναι το ξερω, αλλα αυτη θεωρει οτι συμβαλλει στην αμυνα της χωρας της ετσι, το οποιο δεν ειναι και τελειως παραλογο
Ναι και ο Χίτλερ πίστευε ότι κάνει καλό
Θα μιλήσουμε σοβαρά;
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,184 μηνύματα.

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,218 μηνύματα.

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,576 μηνύματα.

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,966 μηνύματα.
Το ξέρω. Εγώ το έβαλα. Που λέει πως είναι κατά του Ισραήλ; Μην διαδιδετε φεηκ νιουζ.
Η συμπεριφορα της τι ειναι δηλαδη? Παντως τα μποτακια της νδ και του ισραηλ εχουν ξεσκιστει στο θαψιμο της μαρινας στο χ. Για δες
 

nearos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,701 μηνύματα.
Ναι και ο Χίτλερ πίστευε ότι κάνει καλό
Θα μιλήσουμε σοβαρά;
μαλακες αρχισατε να μιλατε για γενοκτονιες και χιτλερ και πιπες στο νημα της ΓΙΟΥΡΟΒΙΖΙΟΝ. ξεκαβαληστε λιγο τα αρματα και απολαυστε λιγο μουσικη
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,966 μηνύματα.
Ναι βέβαια, η κριτική σου προς την ebu είναι αμιγώς καλλιτεχνική και θίχτηκες με τον Βέλγο που ούτε καν ξες πως τραγούδησε. Βγάζει νόημα
Οχι μεμετσι μου. ΕΙναι θεμα ανθρωπιας και λογικης οταν ενα κρατος κανει γενοκτονια και τρωει τετοια αβαντα απο Ε.Ε. Στο εχω πει 2-3 φορες απο χθες. Αμα δεν μπορεις να το καταλαβεις μη με ξαναπαραθεσεις. Σε ευχαριστω,
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,184 μηνύματα.
Η συμπεριφορα της τι ειναι δηλαδη? Παντως τα μποτακια της νδ και του ισραηλ εχουν ξεσκιστει στο θαψιμο της μαρινας στο χ. Για δες
Απο την στιγμή που δεν το έχει δηλώσει η ιδια, δεν πιστεύω στα φεηκ νιουζ.
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,016 μηνύματα.

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,966 μηνύματα.

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,576 μηνύματα.
Οχι μεμετσι μου. ΕΙναι θεμα ανθρωπιας και λογικης οταν ενα κρατος κανει γενοκτονια και τρωει τετοια αβαντα απο Ε.Ε. Στο εχω πει 2-3 φορες απο χθες. Αμα δεν μπορεις να το καταλαβεις μη με ξαναπαραθεσεις. Σε ευχαριστω,
Βρε Παράγοντα, μπήκες να πεις ότι έκοψαν άδικα το Βέλγιο επειδή δεν έδειξε το Ισραήλ και σε λέω ότι θα κοβόταν ανεξαρτήτως γιατί δεν μπορούσε να περάσει τα υπόλοιπα. Πολιτική είναι πολλά, αλλά εφόσον έχεις κολλήσει στο επιχειρημά σου, κατάλαβε τουλάχιστον ότι σου εξηγώ ότι δεν μπορείς να ισχυριστείς ότι άξιζε και κόπηκε άδικα, ειδικά όταν δεν το έχεις δει καν και φωνάζεις με τίτλους από άρθρα.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,083 μηνύματα.
μαλακες αρχισατε να μιλατε για γενοκτονιες και χιτλερ και πιπες στο νημα της ΓΙΟΥΡΟΒΙΖΙΟΝ. ξεκαβαληστε λιγο τα αρματα και απολαυστε λιγο μουσικη
We are United By Music είναι το φετινό σλόγκαν της Eurovision. :loltooth::spell:
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,966 μηνύματα.

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,576 μηνύματα.
Μαντης εισαι και το ξερεις οτι θα κοβοταν?
Όχι και δεν λέω ότι δεν θα τους ρίξουν πρόστιμο ή ότι είναι αδύνατον να τους τιμώρησαν κάπως.
Σου λέω ότι 1) το τραγούδι δεν τράβαγε και το είχαν ξεγράψει όλοι από τον τελικό και μπορώ άνετα να το δω απλά να μη πήρε ψήφους . Από το λικάρισμα των Ιταλών πήρε το 1,6% των ψήφων, οι Ιταλοί το έβγαλαν 15ο, προτελευταίο. Καταλαβαίνεις πόσο χάλια τα πήγε;
2) Για να μπορέσεις να κρίνεις μια αδικία είναι καλό να μπορείς να σχολιάσεις έχοντας δει το αποτέλεσμα. Να πεις εγω το είδα και το θεώρησα πολύ καλό για να κοπεί απλά από χαμηλές ψήφους και θεωρώ ότι παίζει κάτι άλλο.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,966 μηνύματα.
Όχι και δεν λέω ότι δεν θα τους ρίξουν πρόστιμο ή ότι είναι αδύνατον να τους τιμώρησαν κάπως.
Σου λέω ότι 1) το τραγούδι δεν τράβαγε και το είχαν ξεγράψει όλοι από τον τελικό και μπορώ άνετα να το δω απλά να μη πήρε ψήφους . Από το λικάρισμα των Ιταλών πήρε το 1,6% των ψήφων, οι Ιταλοί το έβγαλαν 15ο, προτελευταίο. Καταλαβαίνεις πόσο χάλια τα πήγε;
2) Για να μπορέσεις να κρίνεις μια αδικία είναι καλό να μπορείς να σχολιάσεις έχοντας δει το αποτέλεσμα. Να πεις εγω το είδα και το θεώρησα πολύ καλό για να κοπεί απλά από χαμηλές ψήφους και θεωρώ ότι παίζει κάτι άλλο.
Τι σημασια εχει η γνωμη μου μωρε? Το τραγουδι πχ της ιρλανδιας που περασε εγω το θεωρω εμετικο. Εμενα μπορει να μου αρεσε το βελγικο τραγουδι αλλα μικρη σημασια εχει.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,083 μηνύματα.
Το ζήτημα είναι ότι αφιερώνουν πόση ώρα για να μας δείξουν τι ψήφισαν οι πουλημένοι των επιτροπών και τι ψήφο του κόσμου τι δείχνουν στο τέλος.
Πιστεύω μας δείχνουν πρώτα τις ψήφους των επιτροπών (που κι εγώ τους θεωρώ πιο πουλημένους από το κοινό), ώστε μετά να δείξουν τις ψήφους του televoting σε φάση "εσείς το κοινό καθορίσατε το αποτέλεσμα γλυκούλια μου". Αν κάνανε το ανάποδο θα ήταν πιο εξοργιστικό.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top