Eurovision 2024

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,636 μηνύματα.
@Πουπουλίνα και ο Ολλανδος ντροπη που ειχε βαλει τη σημαια στο κεφαλι;
και ο Ολλανδος ντροπη που χτυπησε ισραηλινο επειδη του εβρισε τον νεκρο πατερα αμεσως μετά το press conference;
Εκει οχι ντροπη στον Ισραηλινο;
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,822 μηνύματα.
@Πουπουλίνα και ο Ολλανδος ντροπη που ειχε βαλει τη σημαια στο κεφαλι;
και ο Ολλανδος ντροπη που χτυπησε ισραηλινο επειδη του εβρισε τον νεκρο πατερα αμεσως μετά το press conference;
Εκει οχι ντροπη στον Ισραηλινο;
Δεν ξερω παιδακι μου σε τι αναφεραισαι..δεν ειμαι ολη την ωρα στα σαιτ να βλεπω για την γιουροβιζιον..δεν ξερω τι ειναι αυτα που λες και ουτε με νοαιζουν βασικα
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,021 μηνύματα.
Δεν ξερω οαιδακι μου σε τι αναφεραισαι..δεν ειμαι ολη την ωρα στα σαιτ να βλεπω για την γιουροβιζιον..δεν ξερω τι ειναι αυτα που λες και ουτε με νοαιζουν βασικα
Συγγνώμη αλλά αν έχεις άγνοια σε κάποια θέματα, τότε μη κρίνεις πράγματα που λες κι μονη σου ότι δεν ξέρεις.

Για τα τραγούδια δίνουν έγκριση και οι ίδιοι οι καλλιτέχνες, και είπαμε όλοι οτι δεν τραβάει όλο το μερίδιο ευθύνης πάνω της, αλλά έχει ΚΑΙ Η ΙΔΙΑ.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,822 μηνύματα.
Και ο Ολλανδος ντροπη του ναι... ναι και αυτουνου ντροπη του δεν καταλαβα,..

ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ ΝΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΗΘΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΣΩΣΤΑ...ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙ...ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ.ΑΥΤΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΛΗΘΙΝΗ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΓΙΑ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΟΥΣΟΥΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ συμπαθεις στους φιλοπαλαιστινιους.Αλλα να ειμαστε και μεσα στο σοου.

Θες να διαμαρτυρηθεις σαν καλλιτεχνης; ΟΚ..ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΒΓΑΛΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ.
ΠΕΣ ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΤΟ ΙΣΡΑΗΛ ΚΑΙ ΦΕΥΓΩ.
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ.

ΚΑΙ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΝΤΟΡΟ.

Οχι τα καραγκιοζιλικια της βλαχας και ολων των αλλων ΕΚ ΤΟΥ ΑΣΦΑΛΟΥΣ ΚΑΙ ΓΕΛΟΙΟΠΟΙΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.Ηταν απολυτη γελοιοτητα ολο αυτο και ξεφτυλα..οχι διαμαρτυρια.

Η ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ ΘΑ ΕΛΕΓΕ ΦΕΥΓΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΚΑΤΑΓΓΕΛΩ.
Οχι καθομαι και χασμουριεμαι σαν βλαμενο.Κια συμμεετχω και στο πανηγυρακι.
Εμα επιτελους δηλαδη..λες και μιλαω σε νηπια.
ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΓΕΛΟΙΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΟΧΙ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,724 μηνύματα.
@Πουπουλίνα και ο Ολλανδος ντροπη που ειχε βαλει τη σημαια στο κεφαλι;
και ο Ολλανδος ντροπη που χτυπησε ισραηλινο επειδη του εβρισε τον νεκρο πατερα αμεσως μετά το press conference;
Εκει οχι ντροπη στον Ισραηλινο;

Εντομεταξυ δεν έχει επιβεβαιωθεί καν αυτό το περιστατικό, ούτε ξέρουμε τι έχει συμβεί, όμως μερικοί υιοθέτησαν αυτό το σενάριο επειδή έτσι τους βολεύει;;
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,636 μηνύματα.
Εντομεταξυ δεν έχει επιβεβαιωθεί καν αυτό το περιστατικό, ούτε ξέρουμε τι έχει συμβεί, όμως μερικοί υιοθέτησαν αυτό το σενάριο επειδή έτσι τους βολεύει;;
εχεις δικιο, ακομη δεν εχει επιβεβαιωθει
εστω προς το παρον για χαριν της συζητησης να υποθεσουμε οτι ισχυει ομως
εκει περα τι πρεπει να γινει;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,724 μηνύματα.
εχεις δικιο, ακομη δεν εχει επιβεβαιωθει
εστω προς το παρον για χαριν της συζητησης να υποθεσουμε οτι ισχυει ομως
εκει περα τι πρεπει να γινει;

Καταλαβαίνεις ότι δεν μπορούμε να κάνουμε συζήτηση που αφορά τόσο σοβαρά allegations μόνο και μόνο κάνοντας assumptions καθώς μιλάμε για ένα σοβαρό ζήτημα.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,966 μηνύματα.
Οχι τα καραγκιοζιλικια της βλαχας και ολων των αλλων ΕΚ ΤΟΥ ΑΣΦΑΛΟΥΣ ΚΑΙ ΓΕΛΟΙΟΠΟΙΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.Ηταν απολυτη γελοιοτητα ολο αυτο και ξεφτυλα..οχι διαμαρτυρια.
Με τετοια γελοιποιηση δεν θα κοιμηθω εγω το βραδυ. Ρε σας εχουν πειραξει οι διακοπες μου φαινεται. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Διπλωματικο επεισοδιο εχουμε λογω της μαρινας:whatever::whatever::whatever:
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,822 μηνύματα.
Με τετοια γελοιποιηση δεν θα κοιμηθω εγω το βραδυ. Ρε σας εχουν πειραξει οι διακοπες μου φαινεται. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Διπλωματικο επεισοδιο εχουμε λογω της μαρινας:whatever::whatever::whatever:
Δεν με ενδιαφερει πως κοιμασαι...με ενδιαφερει το ΔΗΘΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,636 μηνύματα.
Καταλαβαίνεις ότι δεν μπορούμε να κάνουμε συζήτηση που αφορά τόσο σοβαρά allegations μόνο και μόνο κάνοντας assumptions καθώς μιλάμε για ένα σοβαρό ζήτημα.
αντε ενταξει, ας το ξαναπιασουμε τότε σε μια δυο μερες που θα μαθουμε
παντως ειναι το μονο λογικο, υπηρχε ενταση ηδη μεταξυ Yoost και Golan απο το press
που ειπε Why not?

και μετα αυτο που λεγεται ειναι οτι καποιος του εβρισε ή κοροιδεψε τον νεκρο πατερα του και ο Yoost αντεδρασε και μαλλον βιαιοπραγισε

αλλωστε αυτο που συμβαινει τωρα με την EBU δεν εχει ξαναγινει, να τον κρυβουν, να τον εξαφανιζουν, να του απαγορευουν να κανει δηλωση και να βγαζουν ανακοινωση πως υπηρξε περιστατικο και το διερευνουν και μεχρι τοτε δε θα κανει προβες ο Yoost

άρα κάτι σημαντικό έγινε
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,724 μηνύματα.
Παιδιά ας το κόψουμε εδώ καθώς δεν έχει νόημα, ας επικεντρωθούμε στο διαγνωστικό κομμάτι που είναι ο σκοπός του thread. Όσο αφορά το Ισραήλ ναι έχει κάνει σοβαρά λάθη στο θέμα του πολέμου όμως η τραγουδίστρια δεν ευθύνεται σε τίποτα, ίσα ίσα έχει ένα φοβερό κομμάτι που δίκαια βρίσκεται τόσο υψηλά στα στοιχήματα. Όλα τα υπόλοιπα είναι περιττά και δεν αφορούν το συγκεκριμένο thread.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,636 μηνύματα.
Παιδιά ας το κόψουμε εδώ καθώς δεν έχει νόημα, ας επικεντρωθούμε στο διαγνωστικό κομμάτι που είναι ο σκοπός του thread. Όσο αφορά το Ισραήλ ναι έχει κάνει σοβαρά λάθη στο θέμα του πολέμου όμως η τραγουδίστρια δεν ευθύνεται σε τίποτα, ίσα ίσα έχει ένα φοβερό κομμάτι που δίκαια βρίσκεται τόσο υψηλά στα στοιχήματα. Όλα τα υπόλοιπα είναι περιττά και δεν αφορούν το συγκεκριμένο thread.
yeap συμφωνω
για το κομματι αυτο καθαυτο χθες πρωτος εγραψα πως μου αρεσει πολυ
Πολύ μαρεσει το Ισραήλ πάντως φωνητικά τέλεια φωνή έκταση μελωδια
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,724 μηνύματα.
Μας συμφέρει αν γίνει κάτι τέτοιο καθώς θα πάρουμε περισσότερους βαθμούς ως χώρα τώρα που θα λείπει ένα από τα φαβορί.

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Έτοιμο και το App για να ψηφίσω αύριο 😂😂.

IMG_5132.jpeg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,697 μηνύματα.
λενε αποκλειστηκε ο ολλανδος


βασικα δεν εμφανιστηκε ποτε στο jury show
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,296 μηνύματα.
Πρώτη φορά θέλω να δω τον τελικό χωρίς να ακούω τον (αγαπημένο κατά τα άλλα) Θανάση και το άλλο παιδί που δεν γνωρίζω γιατί με εκνευρίζουν και με αγχώνουν. Πού μπορώ να το δω από την Κύπρο ή την Αγγλία ή την Αυστραλία βρε αδελφέ ώστε να καταλαβαίνω και τις εξηγήσεις των τραγουδιών; Ξέρει κανείς;
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,697 μηνύματα.
Πρώτη φορά θέλω να δω τον τελικό χωρίς να ακούω τον (αγαπημένο κατά τα άλλα) Θανάση και το άλλο παιδί που δεν γνωρίζω γιατί με εκνευρίζουν και με αγχώνουν. Πού μπορώ να το δω από την Κύπρο ή την Αγγλία ή την Αυστραλία βρε αδελφέ ώστε να καταλαβαίνω και τις εξηγήσεις των τραγουδιών; Ξέρει κανείς;
vpn μονο και βλεπεις την original χωρις σχολιαστες
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,296 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,697 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,296 μηνύματα.
Άσε θα το δω στο ΡΙΚ. Τώρα είδα λίγο το σχολιασμό τον χθεσινό κι είναι μια χαρά. Δεν ξέρω αν πιάνει η τηλεόραση ΡΙΚ, θα το κοιτάξω.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,083 μηνύματα.
Πάντως ξανά βλέποντας το βίντεο του 2nd semi final συνειδητοποίησα το προφανές: η χορογραφία εχει τόση κίνησή κι αυτή κρατάει... μικρόφωνο. Καθόλου εύκολη υπόθεση και ίσως δούμε και στον τελικό πάλι να μην ακούγεται καλά λόγω κακής απόστασης από το μικρόφωνο (οταν αρχιζε το κομμάτι ηταν πολυ εμφανές στον ημιτελικό). Επίσης κακώς τη βάλανε να τραγουδήσει τις ψηλές ξαπλωμένη, αλλά εντάξει το χει με ενα μικρο θεμα στην αρθρωση λογω στασης. Ίσως κι αυτό να ήταν στοίχημα επιδειξης ικανοτήτων.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top