Eurovision 2024

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,738 μηνύματα.
σε λίγο θα βγαίνει στο τικτοκ ο Κροάτης ως δεύτερος Μητσοτάκης και θα λέει "πάμε σταθερά τολμηρά μπροστά", "ή εγώ ή το χάος", "αυτοδύναμο Rim Tim Tagi Dim, αυτοδύναμη Eurovision"
για εμενα καλα κανουν .. ε δεν γινεται να το παρει το ισραηλ ρε συ , ας βγει 2ο αλλα οχι και να το παρει φετος

 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,736 μηνύματα.
για εμενα καλα κανουν .. ε δεν γινεται να το παρει το ισραηλ ρε συ , ας βγει 2ο αλλα οχι και να το παρει φετος

Ναι εντάξει καλά κάνουν. Εγώ ναι το ψήφισα στον ημιτελικό γιατί μου άρεσε πολύ το τραγούδι και είπα κρίμα είναι να μείνει στον ημιτελικό (όχι ότι είχε τέτοιο κίνδυνο όπως φάνηκε), αλλά μέχρι εκεί. Δεν το ξαναψηφίζω σήμερα γιατί δεν θέλω καθόλου να κερδίσουν. Σήμερα η Angelina είναι για μένα, παμ
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,625 μηνύματα.
εν τω μεταξύ τόσα ωραία τραγούδια εχει, πραγματικά ωραία τραγούδια πώς ξεχώρισε το Ισραήλ;
μου φαίνεται μαλακία το τραγούδι του ασχέτως αν έχει ή οχι ωραία φωνή
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,744 μηνύματα.
Πάντως οι φήμες λένε τελικά ότι δεν έχει να κάνει με το Ισραήλ, αλλά ότι επιτέθηκε σε μία φωτογράφο της παραγωγής. Είναι πολύ θολό το τι έχει συμβεί, πρέπει να βγάλουν μία ανακοίνωση επιτέλους.

Εγώ πάντως σήμερα θα ψηφίσω Κύπρο και Ισραήλ.😅😅
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,738 μηνύματα.
Ναι εντάξει καλά κάνουν. Εγώ ναι το ψήφισα στον ημιτελικό γιατί μου άρεσε πολύ το τραγούδι και είπα κρίμα είναι να μείνει στον ημιτελικό (όχι ότι είχε τέτοιο κίνδυνο όπως φάνηκε), αλλά μέχρι εκεί. Δεν το ξαναψηφίζω σήμερα γιατί δεν θέλω καθόλου να κερδίσουν. Σήμερα η Angelina είναι για μένα, παμ
Η angelina ξεχαστηκε λιγο , βαλτωσε και στα στοιχηματα . Την χαντακωσαν στην σκηνη , ηταν too much . Επισης μην ψηφιζεις ανταγωνιστες μας :pfff:
εν τω μεταξύ τόσα ωραία τραγούδια εχει, πραγματικά ωραία τραγούδια πώς ξεχώρισε το Ισραήλ;
μου φαίνεται μαλακία το τραγούδι του ασχέτως αν έχει ή οχι ωραία φωνή
ωραια μπαλαντα ειναι αλλα υποτονικη , για τοπ 10 οχι παραπανω
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,941 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,736 μηνύματα.

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,625 μηνύματα.
Εγώ πάντως σήμερα θα ψηφίσω Κύπρο και Ισραήλ.😅😅
ο παραλληλισμός με τον Μητσοτάκη που έκανε κάποιος πιο πάνω εντείνεται:worry:

σίγουρα έτυχε να σου αρέσει ιδιαίτερα το τραγούδι του Ισραήλ και δεν το ψηφίζεις για κανέναν άλλο λόγο
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,744 μηνύματα.
ο παραλληλισμός με τον Μητσοτάκη που έκανε κάποιος πιο πάνω εντείνεται:worry:

σίγουρα έτυχε να σου αρέσει ιδιαίτερα το τραγούδι του Ισραήλ και δεν το ψηφίζεις για κανέναν άλλο λόγο

Δεν μου αρέσει το τραγούδι του Ισραήλ, απλά μου έδωσαν οι ΗΠΑ $500 ώστε να το ψηφίσω σήμερα, όποτε γιατί όχι;;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ε και τι να ψηφίσω; Λετονία και Γερμανία; :lol:

Λετονία μόνο εμένα μου φάνηκε ok το τραγούδι τους;; Θέλω να πω ότι σαν μελωδία μου κάθεται ωραια στα αυτιά μου 😅😅.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,625 μηνύματα.
Δεν μου αρέσει το τραγούδι του Ισραήλ, απλά μου έδωσαν οι ΗΠΑ $500 ώστε να το ψηφίσω σήμερα, όποτε γιατί όχι;;
Μα αυτό δεν είπα;
Σίγουρα σου άρεσε πάρα πολύ, τόσο που έχεις πει καμιά δεκαριά φορές πως θα το ψηφίσεις

δεν αμφιβάλλω
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,744 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,738 μηνύματα.

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,625 μηνύματα.
btw μπορείς να ψηφίσεις και μέσα απο την εφαρμογή(δεν την έχω κατεβάσει) ή μόνο με SMS?

Οι δικές μου ψήφοι θα πάνε στον Ελβετό <3 <3 <3 <3 <3 <3
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,736 μηνύματα.
btw μπορείς να ψηφίσεις και μέσα απο την εφαρμογή(δεν την έχω κατεβάσει) ή μόνο με SMS?

Οι δικές μου ψήφοι θα πάνε στον Ελβετό <3 <3 <3 <3 <3 <3
Η εφαρμογή σε πετάει στα μηνύματα, απλά σου βγάζει κι ένα μήνυμα που σε ευχαριστεί ο καλλιτέχνης.

Εμένα πέρυσι η Alessandra με έπεισε να την ψηφίσω και 2η φορά :lol:
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,625 μηνύματα.
Η εφαρμογή σε πετάει στα μηνύματα, απλά σου βγάζει κι ένα μήνυμα που σε ευχαριστεί ο καλλιτέχνης.

Εμένα πέρυσι η Alessandra με έπεισε να την ψηφίσω και 2η φορά :lol:
Το είδα!

ξεκινάει η αντίστροφη μέτρηση :alljumpy:

IMG_8538.png
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,744 μηνύματα.
Η εφαρμογή σε πετάει στα μηνύματα, απλά σου βγάζει κι ένα μήνυμα που σε ευχαριστεί ο καλλιτέχνης.

Εμένα πέρυσι η Alessandra με έπεισε να την ψηφίσω και 2η φορά :lol:

Μέχρι πόσες φορές μπορείς να ψηφίσεις από την εφαρμογή;;
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,736 μηνύματα.

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,043 μηνύματα.
για εμενα καλα κανουν .. ε δεν γινεται να το παρει το ισραηλ ρε συ , ας βγει 2ο αλλα οχι και να το παρει φετος

Αυτό ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΗ ΛΟΙΠΟΝ

Σιχάθηκα.... πάμε καλα;; το επιτρέπουν Αυτό το πράγμα; τους φαίνεται αστειο;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,744 μηνύματα.
γενικά 20 φορές μπορείς να ψηφίσεις

Τέλεια θα ψηφίσω από 5 φορές την Κύπρο, Ισραήλ και ίσως δώσω καμία ψήφο στην Ελβετία.🥳🥳

Η Ελλάδα έχει κολλήσει πάντως στην 9η θέση, κρίμα καθώς είχαμε πιο υψηλές προσδοκίες όμως η εμφάνιση δεν ήταν η αναμενόμενη.

IMG_5138.png
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top