Eurovision 2024

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,625 μηνύματα.
1. Αν το είχε κάνει αυτό η δική μας συμμετοχή θα είχαν πάθει παράκρουση τα βοθροκάναλα και θα κράζαν αβέρτα δίχως αύριο για το πόσο απρεπές ηταν. Μια ζωή χωριαταρέοι.

2.Κι αυτός τι καλλιτέχνης είναι;! Φοβερός η φωνή του δεν παίζεται και λάμπει ολόκληρος στην σκηνή
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,747 μηνύματα.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,750 μηνύματα.
Πάμε παιδιά άλλη μια χώρα έφυγε από την μέση, Athens 2025 we are ready for the show 🥳🥳.

 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,738 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,736 μηνύματα.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,638 μηνύματα.
Το χθεσινό jury show performance της Μαρίνας, είναι πολύ καλύτερο μπράβο μας!!
Με βάση αυτό ψηφίζει η επιτροπή, όχι με βάση τη σημερινή μας εμφάνιση
Δλδ έχουν ήδη βάλει βαθμολογία οι κριτες
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πάμε παιδιά άλλη μια χώρα έφυγε από την μέση, Athens 2025 we are ready for the show 🥳🥳.

Παρακαλώ όχι φεικ νιουζ, δεν έφυγε η Ιρλανδία από τον τελικό
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

 
Τελευταία επεξεργασία:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,747 μηνύματα.
Το χθεσινό jury show performance της Μαρίνας, είναι πολύ καλύτερο μπράβο μας!!
Με βάση αυτό ψηφίζει η επιτροπή, όχι με βάση τη σημερινή μας εμφάνιση
Δλδ έχουν ήδη βάλει βαθμολογία οι κριτες
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Παρακαλώ όχι φεικ νιουζ, δεν έφυγε η Ιρλανδία από τον τελικό

Έχω βάλει το site το οποίο γράφει αναλυτικά τι έχει συμβεί, η χώρα απλά δεν πήγε στην πρόβα. Τώρα όσο αφορά Chester τα fake news όχι σε εμένα καθώς χθες εσυ έβγαλες μια ολόκληρη ιστορία όσο αφορά το Ισραήλ και τον δήθεν χλευασμό προς την συμμετοχή της Ολλανδίας γεγονός που ήταν εντελώς fake.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Μια ωραία ατμόσφαιρα η Eurovision φέτος, ας αλλάξουν το slogan σε divided by music καλύτερα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,195 μηνύματα.
Screenshot_2024-05-11-18-16-44-596_com.android.chrome.jpg
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,638 μηνύματα.
Έχω βάλει το site το οποίο γράφει αναλυτικά τι έχει συμβεί, η χώρα απλά δεν πήγε στην πρόβα. Τώρα όσο αφορά Chester τα fake news όχι σε εμένα καθώς χθες εσυ έβγαλες μια ολόκληρη ιστορία όσο αφορά το Ισραήλ και τον δήθεν χλευασμό προς την συμμετοχή της Ολλανδίας γεγονός που ήταν εντελώς fake.
Εγώ είπα τις φήμες που κυκλοφορουσαν χθες και την εικασία-γνωμη μου για το τι μπορεί να έχει γίνει. Δεν το είπα σαν γεγονός.
Εσύ το δηλώνεις αυτό για την Ιρλανδία ως γεγονός κάτι που δεν ισχύει προφανώς και είναι παραπληροφορηση

Μέχρι αυτή την ώρα, δεν υπάρχει πουθενά ανακοίνωση πως η Ιρλανδία δε θα συμμετέχει στον τελικό απόψε
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,747 μηνύματα.
Εγώ είπα τις φήμες που κυκλοφορουσαν χθες και την εικασία-γνωμη μου για το τι μπορεί να έχει γίνει. Δεν το είπα σαν γεγονός.
Εσύ το δηλώνεις αυτό για την Ιρλανδία ως γεγονός κάτι που δεν ισχύει προφανώς και είναι παραπληροφορηση

Μέχρι αυτή την ώρα, δεν υπάρχει πουθενά ανακοίνωση πως η Ιρλανδία δε θα συμμετέχει στον τελικό απόψε

Ωχ Θεέ μου.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,638 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,747 μηνύματα.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,638 μηνύματα.
Και by the way
Ούτε η Μαρίνα ούτε η Ελβετία πήγανε στο flag parade, εκτός της Ιρλανδίας
Αυτό τι σημαίνει με την δική σου "λογικη", ότι στον τελικό δε θα εμφανιστεί ούτε η Ελβετία ούτε η Ελλάδα;
*United by music*
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,625 μηνύματα.
τσάμπα θα μαζευτούμε το βράδυ δεν το κόβω να πατάει κανείς
και πήρα και τόσα ποπ κόρν και κοακόλες :/:
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,638 μηνύματα.
Μακαρι να μην έχουμε άλλα παρατραγουδα μέχρι το βράδυ και να μην αποσυρθουν χώρες
Θα είναι πολύ κρίμα
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,747 μηνύματα.
Το ότι ο ξεβράκωτος της Φινλανδίας μόλις πέρασε την Ελλάδα στα στοιχήματα δείχνει ποσό χαμηλά έχει πέσει ο διαγωνισμός.

IMG_5144.png
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,995 μηνύματα.
Με τόσο content που έχει φέτος το τσίρκο, θα με κάνουνε να το δω μετά από χρόνια οι σατανάδες 😂😂😂😂
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,638 μηνύματα.
Το ότι ο ξεβράκωτος της Φινλανδίας μόλις πέρασε την Ελλάδα στα στοιχήματα δείχνει ποσό χαμηλά έχει πέσει ο διαγωνισμός.

View attachment 132430
λες και τα στοιχηματα δεν ειναι στημενα για να κατευθυνουν το televoting του κοσμου το βραδυ
πώς βγαινουν οι αποδοσεις ξερουμε;
ελπιζω να πιασουμε 5αδα
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,195 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top