Eurovision 2024

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.
Εγώ θα πω κάτι που μου φαίνεται λογικό..

Δεν είναι σωστό να τα βάζουν με την Ισραηλινή καλλιτέχνιδα.. έλεος! Συνάδελφοι είναι, με ποιο δικαίωμα της φέρονται έτσι; Και οι αντιδράσεις κάποιων ήταν άκρως αγενείς προς το πρόσωπο της..

Από την μία λέμε ναι στην εξάλειψη του φυλετικού ρατσισμού και από την άλλη υποστηρίζουμε τέτοιες συμπεριφορές;

Αν θέλουν να κάνουν αντίσταση, ας κάνουν στον Νετανιάχου ή τέλος πάντων στον ίδιο τον διαγωνισμό που χρηματοδοτείται από το Ισραήλ και όχι στο 20χρονο! 😶
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,625 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,832 μηνύματα.
Ναι. Μισος για το ισραηλ εχω. Και οχι τον φιλειρηνικο λαο, τους σιωνιστες . Η συγκεκριμενη ξεφτυλισμενη ειπε οτι θα παει και στον στρατο και επαινουσε τον idf. Καλη φωνη και τραγουδι ομως πουλευε γρηγορα κοπελια.
ΝΑΙ..ΚΑΛΑ ΕΙΠΕ.Η ΠΑΤΡΙΔΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΕΙ ΑΛΛΙΩΣ.ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΛΕΠΟΥΝ ΣΤΟ ΙΣΡΑΗΛ.Που ζεις;
Τη βλεπουν και την παρακολουθουν..πας καλα;

Ουτε 17 χρονων σκεψη.Λες και θα ελεγε θα παω αλλαΔΕΝ ΘΕΛΩ.ΤΟΛΜΑ.
Και σιγα μην παει.

Καταλαβε το ,το ειπε και η αμαρελια παραπανω οτι αυτο ηταν ενα ψεμμα για να δειξουν οτι οκ..συμμεετχουν στο πανηγυρακι αλλα μετα θα πανε πολεμο..δεν ειναι οτι δεν τους νοαιζει.

Και προφανως και δεν θα σου ξαναμιλησω ουτε εσυ σε εμενα οταν δεν καταλαβαινεις ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.17 εισια..οχι 5χρονων.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ο,τι θέλω θα λέω κι εσύ ψήφισε ο,τι θες
δερβέναγα πάνω απο το κεφάλι για το Ισραήλ δεν θα σε έχουμε , άντε μπράβο
Μπραβο..αυτο λεω και εγω.:thumbup:Δερβεναγα στον ποιον θα υποστηριζω ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΕΧΩ.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,638 μηνύματα.
Πάντως, μας συμφέρει που φεύγουν όλοι σιγά σιγά😈 *κακιάείμαι*
View attachment 132434
οχι δεν ισχυει αυτο, δεν εφυγε καμία Ιρλανδια, απλως στην προβα τη σημερινη δεν εμφανιστηκε
οπως ουτε κι εμεις
ουτε και ο Ελβετος
δε σημαινει κατι για το βραδυ αυτο προς το παρον
συμφωνα με το κοντρολ που μου τα λενε στο αυτι :vroum:
 

nearos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,876 μηνύματα.
ΝΑΙ..ΚΑΛΑ ΕΙΠΟΕ.Η ΠΑΤΡΙΔΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΕΙ ΑΛΟΩΣ.ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΚΕΠΠΥΝ ΣΑΤΟ ΙΣΡΑΗΛ.
Ουτε 17 χρονων σκεψη.Λες και αθ ελεγε θα παω αλαλ ΔΕΝ ΘΕΛΩ.ΤΟΛΜΑ.
Και σιγα μην παει.
Καταλαβε το ,το ειπε και η αμαρελια παραπανω οτι αυτο ηταν ενα ψεμμα για να δειξουν οτι οκ..συμμεετχουν στο πανηγυρακι αλλα μετα θα πανε πολεμο..δεν ειανι οτι δεν τπους νοαιζει.
Και προφανως και δεν θα σου ξαναμιλησω ουτε εσυ σε εμενα οταν δεν καταλαβαινεις ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΑΤ.17 εισια..οχι 5χρονων.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Μπραβο..αυτο λεω και εγω.:thumbup:

Οτι πεις.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,747 μηνύματα.
Κατρακυλάει η Ελλάδα στα στοιχήματα παιδιά, πέσαμε στην 10η θέση καθώς μας πέρασε η Βρετανία πριν λίγο.

IMG_5145.png
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.
Η Βρετανία πάντα παίρνει 1 βαθμό🙃
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,832 μηνύματα.
Κατρακυλάει η Ελλάδα στα στοιχήματα παιδιά, πέσαμε στην 10η θέση καθώς μας πέρασε η Βρετανία πριν λίγο.

View attachment 132435
Οταν εκανε σαν βλαμενο ηλιθιο κακομαθημενο ας προσεχε.
Θα της εβγαζα καπελο αν ελεγε ντομπρα διαφωνω να συμμετεχει το Ισραηλ εστω...και ας μην αποχωρουσε...αλλα να το ελεγε κανονικα και ντρομπρα..οχι αυτο το κοτιστικο ηλιθιο που κανει και μας ντροπιαζει.Κια μαλιστα μετα μας το ξαναεπεξαι ηλιθια κινεζουλα.Εμεις ειμαστε οι τρελλοι..αυτοι ηταν ησυχο παιδι.Ποση ξεφτυλα;
ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ Ή ΑΓΩΝΑΣ; Ελεος δηλαδη.
ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕ Η ΒΛΑΧΑΡΑ.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,747 μηνύματα.
Οταν εκανε σαν βλαμενο ηλιθιο κακομαθημενο ας προσεχε.
Θα της εβγαζα καπελαο αν ελεγε ντομορα διαφωνω να συμετεχει το Ισραηλ εστω...και ας μηνα ποχωρουσε...αλλα να το ελεγε κανονικα και ντρομπρα..οχι αυτοτ ο κοτιστικο ηλιθιο που κανει και μας ντροπιαζει.
ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕ Η ΒΛΑΧΑΡΑ.

Όντως παίζει να της στοιχήσει αυτό που έκανε.
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ ας της πει κάποιος ότι είναι 40 χρονών.. Ούτε εγώ που είμαι 22 δεν θα έκανα τέτοιο πράγμα!

Δεν ήταν αντίδραση, ήταν αγένεια και μάλιστα άκρως γελοία, ειδικά για την ηλικία της!
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,832 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ ας της πει κάποιος ότι είναι 40 χρονών.. Ούτε εγώ που είμαι 22 δεν θα έκανα τέτοιο πράγμα!

Δεν ήταν αντίδραση, ήταν αγένεια και μάλιστα άκρως γελοία, ειδικά για την ηλικία της!
Και συναδελφος ρε φιλε...ελεος καπου..
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.
Γενικά η Σάττι έχει αυτό το χαζογκομενέ που είναι ό,τι σιχαίνομαι σε οποιαδήποτε καλλιτέχνιδα.. Συγγνώμη, αλλά είναι..

Δεν μπορώ να βλέπω 40 χρονών γυναίκα να συμπεριφέρεται έτσι, κάπου γίνεται όντως γελοίο!
 

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ ας της πει κάποιος ότι είναι 40 χρονών.. Ούτε εγώ που είμαι 22 δεν θα έκανα τέτοιο πράγμα!

Δεν ήταν αντίδραση, ήταν αγένεια και μάλιστα άκρως γελοία, ειδικά για την ηλικία της!
Γιατί καλέ ? Ο κάθε ένας έχει τον τρόπο του. Επιπλέον, δεν είναι η μόνη που αντέδρασε απέναντι στη συμμετοχή του Ισραήλ (το οποίο δεν ανήκει καν γεωγραφικά στην Ευρώπη).

Αν δεν ήθελαν να πολιτικοποιήσουν την eurovision, ας άφηναν και τη Ρωσία να συμμετάσχει. Τώρα ας λουστεί η Ευρώπη τη στήριξη στον παλαβό πθ του Ισραήλ.
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.
Γιατί καλέ ? Ο κάθε ένας έχει τον τρόπο του.
Είναι αντίδραση το να χασμουριέται και να κοιμάται; Αντίδραση σε ποιον; Στην 20χρονη συμπαίκτρια της;🙃

Δεν θα ήθελα να είμαι στη θέση της κοπέλας που τραγουδάει για το Ισραήλ.. απορώ πως έβγαλε τέτοια φωνάρα και μπράβο της! Εγώ αν είχα τέτοια αντιμετώπιση θα έτρεμα ολόκληρη..
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,638 μηνύματα.
Αναλωνεστε σε λεπτομερειες χωρίς λόγο
Αν ανοιξε το στόμα η Μαρινα λοξοτερα, αν έσκυψε στον πάγκο παραπάνω από τις επιτρεπτές μοίρες, αν γύρισε τα μάτια προς τα πάνω, αν έβγαλε τη γλώσσα, αν έκανε παιχνίδια στο φακό, αν γέλασε παραπάνω από,τι έπρεπε για την περίσταση, και τετοια ανουσια

Εσείς θιχτηκατε οκ. Από την άλλη αρκετοί υπόλοιποι Έλληνες χαρηκανε με τη στάση της αυτή
Σχεδόν κανείς απο αυτούς μετά δεν είδε που το απεδωσε σε κούραση και δεν είπε ντομπρα την αλήθεια
Οι περισσότεροι από αυτούς τους Έλληνες δεν παρεξηγηθηκαν
Ακόμα και να το βλέπανε δε θα τους πείραζε κάποιους, κάποιους άλλους θα τους πειραζε
Ε και τι εγινε;
Εξαρχής υπήρχε διχασμός με το Ζάρι
Get over it guys, σε 2 ώρες αρχίζει ο τελικός, μην το καιτε σε πραγματικά ανούσια πράγματα

Το σημαντικό που εγω κρατάω και πιστεύω πως είναι η αλήθεια -αν και η Σαττι δεν το επιβεβαίωσε στα ίσα και εγώ δεν έχω κανένα θέμα με αυτο- ειναι πως η Σαττι δυσφορησε με την ισραηλινή αποστολή και εμένα αυτό με εκφράζει γενικως.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,747 μηνύματα.
Γιατί καλέ ? Ο κάθε ένας έχει τον τρόπο του. Επιπλέον, δεν είναι η μόνη που αντέδρασε απέναντι στη συμμετοχή του Ισραήλ (το οποίο δεν ανήκει καν γεωγραφικά στην Ευρώπη).

Αν δεν ήθελαν να πολιτικοποιήσουν την eurovision, ας άφηναν και τη Ρωσία να συμμετάσχει. Τώρα ας λουστεί η Ευρώπη τη στήριξη στον παλαβό πθ του Ισραήλ.

Ε καλά με την λογική ο καθένας έχει τον τρόπο του ας πάνε να πλακώσουν στο ξύλο την τραγουδίστρια του Ισραήλ μόνο και μόνο για να υπερασπιστούν τάχα την Παλαιστινη.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,736 μηνύματα.
Νιώθω ότι με όλη αυτή την πόλωση που υπάρχει έχουμε ξεχάσει την πραγματική νικήτρια!

1715447066083.png


Αφήστε τους Πράσινους και τους Βένετους, Angelina ftw <3 🇮🇹
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,638 μηνύματα.
Γενικά η Σάττι έχει αυτό το χαζογκομενέ που είναι ό,τι σιχαίνομαι σε οποιαδήποτε καλλιτέχνιδα.. Συγγνώμη, αλλά είναι..

Δεν μπορώ να βλέπω 40 χρονών γυναίκα να συμπεριφέρεται έτσι, κάπου γίνεται όντως γελοίο!
Το λες και εξαρχής αρνητικά προκατειλημμενη οπότε το να λες τώρα ότι ήταν απαράδεκτη η συμπεριφορά της ε δεν το λες και αντικειμενικο όταν δεν σου αρέσει γενικότερα ο αυθόρμητος περίεργος χαρακτήρας της, οκαυ σε άλλους αυτό το είδος καλλιτέχνη αρέσει
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.
η Σαττι δυσφορησε με την ισραηλινή αποστολή
Ας μη ξεχνάμε ότι εκπροσωπεί μια χώρα! Η οποία την χρηματοδότησε αυτή την συμμετοχή!

Σε τέτοιες καταστάσεις, κρατάς ουδέτερη στάση. Δεν διαγωνίζεσαι για τον εαυτό σου..
 

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Ε καλά με την λογική ο καθένας έχει τον τρόπο του ας πάνε να πλακώσουν στο ξύλο την τραγουδίστρια του Ισραήλ μόνο και μόνο για να υπερασπιστούν τάχα την Παλαιστινη.
Δεν είπαμε να την πλακώσει αλλά να μη συμμετάσχει το Ισραήλ όπως και η Ρωσία. Αλλά όταν έχεις τη von der leyen που συναντιέται με τον Νετανιάχου, άντε να περιμένεις κάτι σοβαρό από την Ευρώπη αλλά και από το πανηγύρι της eurovision.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top